Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

badania wstępne -druk

badania

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 09:56

Witam,

Gdzie mogę uzyskać aktualne skierowanie na badanie wstępne dla pracownika? Wydrukowałem dla pracownika ze strony internetowej ale okazało się,że już nie przyjmują tych druków. Może być to wogóle wydruk, czy musi być to kartka tzw "śliska" jaką wydają w przychodniach?

Pozdawiam

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 10:27

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA I OPIEKI SPOŁECZNEJ z dnia 30 maja 1996 r. w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników, zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w Kodeksie pracy Dz.U.1996.69.332

#3 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 10:31

Witam,

Gdzie mogę uzyskać aktualne skierowanie na badanie wstępne dla pracownika? Wydrukowałem dla pracownika ze strony internetowej ale okazało się,że już nie przyjmują tych druków. Może być to wogóle wydruk, czy musi być to kartka tzw "śliska" jaką wydają w przychodniach?

Pozdawiam

ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA ZDROWIA1)

z dnia 26 marca 2015 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników, zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w Kodeksie pracy

#4 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 10:41

Witam,

Pozdawiam

ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA ZDROWIA1)

z dnia 26 marca 2015 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników, zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w Kodeksie pracy

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: badania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy