Kategorie
Skocz do zawartości

Zakopane noclegi

BarbaraGruszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę Ci polecić tą willę:

http://willarys.pl/

Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Nie jest to ścisłe centrum tak wieć mozna wypocząc, obejrzeć widoki. A jednocześnie do centrum jest dosłownie niedaleki kawałek. Od kilku sezonów tam wypoczywamy. Nie jest drogo, smaczne jedzenie tak wiec warto jest wykupić sobie pobyt ze śniadaniami bo jest to wygodne. Poza tym przemili właściciele, kórzy zawsze służą radą ( szczególnie w zakresie tego gdzie warto jest się wybrać, co  zobaczyć). 

• 3 miesiące temu...

Jeśli szuka się spokojniejszego miejsca, a nie klimatów typowo turystycznych - krupówkowych, to warto zajrzeć do Tulipana, to dom wczasowy położony w spokojniejszej dzielnicy Zakopanego - Olczy. Pięknie tam i zielono, hotel ma dookoła fajny teren, można tam porządnie wypocząć, my byliśmy z dziećmi i im się tam podobało tak samo jak nam, mogły się porządnie wyszaleć. 

• 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kwater prywatnych w Zakopanem jest cała masa. Również polecam zabukować sobie coś wcześniej. Przynajmniej nie będzie ryzyka,że na miejscu wszyskto będzie juz porezerwowane i musicie płacić jakieś potężne pieniądze z nocleg ( sprawdzone przez moljego brata w styczniu -  wyjazd duuuużo go kosztował).

Rezerwacje najlepiej robic już teraz jesienią. Jesli chodzi o kwatery prywatne to tutaj jest chyba największy wybór:

http://www.e-wczasy.pl/noclegi,zakopane

Zobaczcie sobie sami. 

• 1 miesiąc temu...

Polecam tanie apartamenty w Zakopanem    są niedaleko centrum, bardzo wygodne, ładnie urządzone i co najważniejsze sprawdzone smile.png Byłem w tym roku z żoną i są na prawdę świetne wink.png

Szkoda, że cen nie podają, pewnie są tak niskie, że się wstydzą? biggrin.png

• 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Szukając noclegu warto rozważyć wynajem apartamentu. Nie zapominajmy, że wyjeżdżając na wakacje chcemy odpocząć - wynajem najtańszej kwatery nie jest więc najlepszym rozwiązaniem. Świetne apartamenty można znaleźć w ofercie Mountain Apartments i wbrew pozorom nie są tak drogie, jak mogłoby się wydawać.

Jeśli lubicie czytać blogi turystyczne, to możecie zajrzeć sobie do http://blog.e-horyzont.pl/2017/04/25/jak-wybrac-kuchenke-turystyczna/. Sprawdźcie sami, a może i wam się uda znaleźć tutaj przydatne porady, przygotowując się do wyjazdu. Ja osobiście bardzo lubię czytać tego typu blogi turystyczne. 

• 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcecie zaplanować sobie wyjazd w Zakopanem na te wakacje to najlepiej byłoby już zabrać sie za rezerwację sobie noclegów. Bo jest to dosć popularna miejscowośc. Wiele osob mówi, aby jechać i rezerwować na miejscu. Niestety ale nie mogę się zgodzić z tą opinią. Bo być może natraficie na kwatere, która jest po pierwsze droga, Po drugie jest w duzym oddaleniu od Krupówek.

Jedne z ciekawszych apartamentów w Zakopanem znajduja sie na stronie sun and snow:

https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-wgorach-zakopaneapartamenty-1249

Większośc w centrum 

• 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Moja siostra ostatnio jak była w Zakopanem nocowała w apartamencie MONTANA. Już jak tam była wspominała, że jest miła atmosfera i piękna okolica. Dopiero jak wróciła i pokazała zrozumiałem, że mówiła prawdę - pokoje wykończone w bardzo eleganckim stylu, widoki w pobliżu apartamentu zapierają dech w piersiach. Uważam, ze warto to poczuć i zobaczyć na własne oczy.

• 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...