Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prezent dla męża

wróć do serwisu Księgowość 249 odpowiedzi w tym temacie

#21 marines555

marines555

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 13:00

A może jakiś ekspres do kawy? Zajrzyj sobie tutaj: http://www.konesso.p...o-kawy-187.html

Jest tam duży wybór dobrych i niedrogich ekspresów do kawy a także zaparzaczy do herbaty i wszelkich akcesoriów do robienia gorącej czekolady. Mają też świetne syropy do kawy.
Syropy do kawy znanej francuskiej firmy Monin. Syropy doskonale nadają się zarówno do kawy jak i deserów, koktajlów czy drinków. Mnogość smaków sprawia, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

#22 Tomas112

Tomas112

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 10 lipiec 2016 - 19:08

Najważniejsza na pewno jesteś Ty sama. Miło spędźcie czas, może jakaś kolacja i mały upominek. Bransoletka, zegarek itp.

#23 Kasia_87

Kasia_87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 10 lipiec 2016 - 20:38

Kup mu kupon podarunkowy do sklepu motoryzacyjnego, lub sklepu z narzędziami. Faceci uwielbiają takie miejsca, a jak będzie mógł sobie pozwolić na nową wiertarkę lub szlifierkę kątową, będzie wniebowzięty :)

#24 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 10:12

Bon podarunkowy to moim zdaniem najgorszy możliwy pomysł. Pokazuje to drugiej osobie,że nie miało się zupełnie żadnego pomysłu na prezetn tak więc kupiło się bon na odczep.... Jest bardzo wiele innych lepszych pomysłów takich jak:

dobra książka

wyjazd na weekend we dwoje

model do składania

Ewentualnie jakas porządna koszulka:

http://selino.pl/kos...wienie,g-7.html- na stronie możesz taką zaprojektować samodzielnie. 

#25 Kasia_87

Kasia_87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 08:24

Absolutnie się z Tobą nie zgadzam! Wszystko zależy od relacji między dwojgiem ludzi, od tego czy "znają się i rozumieją jak łyse konie" czy są między nimi niedomówienia i analizy wszystkich działań, reakcji, kupowanych prezentów. Myślę, że jeżeli znają się już 10 lat, lubią sprawiać sobie radość to i relacje między nimi są "normalne". Mój facet np bardzo ucieszyłby się z takiego podarunku - wie, że nie lubię z nim chodzić po takich sklepach, nie znam się na sprzęcie a jednocześnie akceptuję jego wielogodzinne wpatrywanie się w różnego rodzaju wiertarki, szlifierki czy inne śrubokręty :)

#26 mikoryza

mikoryza

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 14:19

To zależy od twojego budzetu, ale może kolacja romantyczna przy swiecach.

#27 grassoalvaro

grassoalvaro

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 14:12

Ładna, dobra gatunkowo koszula mogłaby być? Też nie wiem jaki masz limit cenowy.

Takt jest pomocą dla wiedzy.

#28 panidomu2000

panidomu2000

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 10:21

Może jakiś romantyczny wyjazd tylko we dwoje. Na pewno mąż byłby zadowolony.  

#29 Guest_sipka

Guest_sipka
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 21:27

a ile planujesz przeznaczyć na prezent ? Wejdź na avans.pl tam są super gadżety nadające się na prezent, czym interesuje się mąż? Może coś pod tym kątem kupić, z pewnością by się ucieszył dodatkowo że go wspierasz w hobby.

#30 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 19 sierpień 2016 - 09:50

Zegarek to jest fajna opcja na prezent. Ja bym był bardzo zadowolony :D Ostatnio kupowałem żonie na e-zegarki.pl taki złoty z fossila i bardzo się ucieszyła :)

#31 marek980

marek980

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 17 wrzesień 2016 - 13:02

Prawdopodobnie jestem jedynym mężczyzną wypowiadającym się na tym forum w temacie prezentu dla panów. Przy wręczaniu prezentu moja żona przyznała, że miała nie lada problem co mi podarować. W końcu wpadła na pomysł i wykupiła pakiet na zabiegi

http://www.goodtimed...strefa-mezczyzn

Przyznam szczerze, bardzo byłem zadowolony. My mężczyźni też chcemy być zadbani, a taki zestaw zabiegów dla panów jakie proponują w tym poznańskim salonie naprawdę odmładzają i relaksują. Zastanówcie się panie smile.png   

oprogramowanie dla transportu: soot.pl

#32 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 234 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 19 wrzesień 2016 - 08:24

Wydaje mi się, że nie ma prezentu "uniwersalnego" jeśli jesteście 10 lat to chyba wiesz co lubi i co może mu się przydać :) ?

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#33 Moris_M

Moris_M

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 23 wrzesień 2016 - 11:40

Nie wiem czy jeździcie na narty albo może mąż biega ale bielizna termoaktywna to taki dosyć praktyczny prezent, który może się przydać. Zobacz na przykład coś w tym stylu: http://allsports.pl/...a/352/produkty/

#34 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 23 wrzesień 2016 - 17:52

Najlepszym prezentem dla faceta będzie zmysłowa bielizna jego kobiety - to się zawsze sprawdza. Taką bieliznę możesz kupić na http://orirose.pl/, która będzie też z pożytkiem dla żony - koryguje i wyszczupla. Jak dla mnie super sprawa, no i nie kosztuje tak dużo a jest skuteczna. 

#35 Alina.W.80

Alina.W.80

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 26 wrzesień 2016 - 11:56

Może jakieś zdjęcie naniesione na tzw. płotno canvas? Bardzo fajne znajdziesz tu:   http://www.viperprint.pl/produkt/DWF08 . Wystarczy tylko wybrać ciekawe zdjęcie, może np. z waszych wspólnych wakacji ?

#36 jutrzenka9

jutrzenka9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 11:47

To  zróbcie tym razem coś we Dwoje - ja dałam mojemu voucher "Degustacja wina i zwiedzanie winnicy dla 2 osób":

http://prezentokracj...nicy-dla-2-osob

Najpierw się zdziwił, ale ostatecznie uważam, że  to był bardzo dobry pomysł. A miejsce cudne, idealnie romantyczne ;)

#37 Ombre_Clothing

Ombre_Clothing

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 30 wrzesień 2016 - 09:55

Z prezentami jest tak, że warto je dopasować do konkretnego człowieka.

Lubi wina? Super, od razu sprawa jest jasna. Najlepiej jest przeanalizować to co lubi, gdzie chodzi i co mu się przyda. Bo nie ma nic gorszego jak niepraktyczny prezent (no chyba, że obdarowywany sam sobie taki wybrał). Szczególnie dotyczy to mężczyzn.

Bardzo praktycznym prezentem może okazać się ubranie. smile.png  Czy to nowy dres dla wieczornego biegacza, bluza na chłodne zimowe wieczory czy coś bardziej eleganckiego jak zestaw koszula + marynarka. Naprawdę opcji w ubiorze jest wiele, i warto je rozpatrzyć.

A jakbyś zdecydowała się na prezent ubraniowy to bez zbędnej bawełny POLECAMY SIĘ smile.png  Bo jesteśmy sklepem z odzieżą męską właśnie i udostępniamy facetom naprawdę modne ubrania w fajnych i rozsądnych(!) cenach.

Warto do nas zaglądać, warto nas znać. A w internecie jesteśmy tutaj --> www.j.mp/Ombre__PL

happy.png happy.png smile.png

#38 Kasia_87

Kasia_87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 30 wrzesień 2016 - 14:08

Zdecydowanie. najważniejsze to znać gust obdarowywanego

#39 hejo24

hejo24

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 październik 2016 - 22:07

Mój to z pewnością byłby zadowolony z narzędzi do warsztatu.

www.dobretarasy.com.pl/deska-kompozytowa

#40 Drakhtul

Drakhtul

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 03 październik 2016 - 17:06

Ładna, dobra gatunkowo koszula mogłaby być? Też nie wiem jaki masz limit cenowy.

To nie jest zly pomysl, ja bym sie ucieszyl z czegos takiego mimo ze mam mnostwo koszul.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy