Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prezent dla męża

wróć do serwisu Księgowość 130 odpowiedzi w tym temacie

#1 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 16 maj 2016 - 13:16

Co roku mam ten sam problem. Bo gdy para sie dopiero poznała to nigdy nie ma problemu z doborem prezentu, ale co moge dać mężowi po ponad 10 latach znajomości? Zblilżają się jego urodziny.

#2 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 16 maj 2016 - 15:22

Jest fanem motoryzacji, ma auto, o które dba? To może prezent związany z auto detailingiem na eu-eu.eu dowiesz się o co chodzi w tej zabawie z samochodami. W odpowiednim warsztacie wykup usługę dla nadwozia i wnętrza, na przykład w caressence.pl

#3 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 17 maj 2016 - 05:31

Wiele osób jest zdania,że co roku musi kupować coś innego. A moim zdaniem można spokojnie powtarzać prezenty... Faceci nie są skomplikowani. Możesz mu podarować na przykład:

bombionierę

koszulę

krawat

grę komputerową

komplet śrubokretów

Jesli jest gadżeciiarzem ( a wiekszość facetów jest...) możesz zastanowić się nad jakimś śmiesznym prezentem: http://www.goodies.p...ezenty-dla-meza- na tej stronie jest spory wybór takich gadżeciarskich propozycji. 

#4 Juras

Juras

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 18 maj 2016 - 08:28

Na wakacje go zabierz smile.png Każdy facet uwielbia wyjeżdżać, najlepiej nad polskie morze, gdzie można zjeść rybkę i wypić zimne piwko smile.png Możesz na przykład pomyśleć o łeba noclegi, tam znajdziecie wiele atrakcji, no i przede wszystkim pyszne jedzenie smile.png

#5 Guest_Alinka

Guest_Alinka
  • Goście

Napisano 18 maj 2016 - 13:43

Ja tam korzystam zawsze z jednej firmy, która w zależności od okazji podpowiada mi co najlepiej kupić - czy wino, czy nalewkę, czy whiskey. Firma zwie się Dekanter. W Warszawie mają hurtownie dość dużą. 

#6 Guest_pixie

Guest_pixie
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 07:52

zegarek mysle ze tez jest dobrym pomysłem na prezent, na www.e-zegarki.pl widzialam ze maja duzy wybor, rozne warki, zegarki i na bransoletce i na pasku

#7 Guest_Kalina

Guest_Kalina
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 10:16

może idźcie na dobrą kolację do restauracji, my z mężem lubimy chodzić do Salto na Wilczej (Warszawa), mężowi steki bardzo smakują

#8 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 24 maj 2016 - 22:57

Może warto go czymś zaskoczyć? Na przykład chwilę spędzone tylko we dwoje w romantycznym Hotelu Fajkier ze SPA - jakieś fajowe zabiegi, miłe spacery, dobre jedzonko. Myślę, że taki czas wam obu się przyda i będzie świetnym prezentem :)

#9 Alex_N

Alex_N

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 maj 2016 - 15:43

Kup nową komórkę albo tablet. Albo poszukaj fajny garnitur. Widziałam tutaj kupon z rabatem 70% na garnitury http://zrealizujkupon.pl/shops/asos . Bardzo podobają mi się mężczyźni w garniturach.

Gdy nie nosi garniturów, zapisz go na siłownię. Poszukaj, może kluby sportowe dają rabaty na urodziny.

#10 j.modlinski

j.modlinski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaOlkusz

Napisano 30 maj 2016 - 12:51

nie no, ucieszyłbym się z kompletu śrubokrętów:)

#11 LillianU

LillianU

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 31 maj 2016 - 17:18

Zależy co lubi. Może coś ekstremalnego?

Pieniądze, kiedy odchodzą, mają setki nóg, kiedy przychodzą, tylko dwie.

#12 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 15:57

To słowo ma wiele znaczeń smile.png

Mój kolega dostał ciągnik do ogrodu i sadu http://sprzedajemy.p...lnicze/ciagniki. Taki oto prezent od żony, bardzo go ucieszył smile.png

#13 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 18:44

Jeżęli poszukujesz prezentów dla swojego męża to polecam Ci bardzo gadżeciarski sklep toys4boys.pl. Znajdziecie tam wiele pomysłów na prezent - ja swojemu Kochanemu mężusiowi kupiłam ostatnio opaskę MiBand, ponieważ bardzo lubi aktywność fizyczną!

#14 Guest_kosiolo

Guest_kosiolo
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2016 - 13:23

wytlumaczy mi się ktoś dlaczego kupując zegarek męzowi wrózy się rozwód? Zastanawiam się bo ostatnio kupiłam męzowi smartwacha i czy na to też jest taki przesąd, na avans.pl kupowałam, szczerze mówiąc pierwszy raz spotkałam się z takim przesądem. 

#15 Donkey77

Donkey77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 19:38

nie no, ucieszyłbym się z kompletu śrubokrętów:)

Mówisz poważnie? Zaskoczyłeś mnie.

Gdy ktoś pozostaje w tyle, ma to swoje przyczyny.

#16 Guest_Nanka

Guest_Nanka
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 18:47

może coś z elektroniki, maszynka do golenia albo tablet smile.png na pewno przez dziobacz.pl można takie sprzzęty taniej kupić, jak się znajdzie kilku chętnych na to samo smile.png

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 19:01

Ja kupiłam Aztorina, w końcu ma porządny zegarek smile.png

#18 Opolak

Opolak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 czerwiec 2016 - 10:39

Prezenty niematerialne są najlepsze. Może kup Wam jakąs wycieczkę?

#19 Klasowa

Klasowa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 22:22

Do wręczania upominków można podejść na wiele różnych sposobów. Osobiście uważam, że niekoniecznie muszą one mieć postać materialną. Pomyśl nad tym, czy dobrym pomysłem nie byłoby wręczenie mu czegoś takiego: http://www.wyjatkowy...8-italia-kielce. Jeśli pasjonuje się motoryzacją, to z pewnością będzie zadowolony z takiego vouchera;)​ 

#20 Guest_anka

Guest_anka
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 11:41

Żaden mąż nie pogardzi bez względu na wiek strzyżarką do włosów. Jak ma firmowa taka z babylissa na przykład  to tym bardziej . Faceci lubią takie prezenty . Mój był zachwycony .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych