Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca w urzędzie: zarobki czy prestiż

wróć do serwisu Sektor Publiczny 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32840 postów

Napisano 09 maj 2016 - 12:03

Obecnie na jeden wolny wakat na pracownika niższego szczebla do urzędów napływa około 500 aplikacji. Czym kuszą urzędy potencjalnych pracowników? Chodzi o prestiż czy zarobki, a może jedno i drugie.

Powrót do artykułu: Praca w urzędzie: zarobki czy prestiż

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 maj 2016 - 12:03

Dziadostwo zarobki, ale prestiż jest!

#3 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 12:16

Byłam dzisiaj w urzędzie gminy w podwarszawskiej miejscowości (szukają osoby do pracy) dokumenty miałam zamknięte w kopercie i podpisane, Pani w kadrach nie chciała ich przyjąć. Krótko mówiąc te ogłoszenia na stronach urzędów gmin są fikcyjne dla ludzi z zewnątrz bo przyjmują swoich po znajomości. Jak ktoś chce złożyć swoje CV i jest z poza kręgu znajomości tych urzędników to odmawiają mu przyjęcia CV, a potem na stronie gminy pojawia się informacja, że żadna oferta nie wpłynęła. To o czym to do jasnej cholery świadczy!!!

#4 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20868 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 09 styczeń 2018 - 12:47

Pani w kadrach nie chciała ich przyjąć........a czym uzasadniła? a ty jak potulny cielaczek wyszłaś, bez pytania "dlaczego"

a teraz wylewasz swoje żale i kłamstwa wypisujesz

a może po terminie zaniosłaś, a może było info, że tylko pocztą?

#5 Guest_OLA

Guest_OLA
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2020 - 14:39

No mam te ponad 5000 brutto ale ze wszystkimi dodatkami które mogę dostać bądź nie...A nie daj boże zachorować...goła pensja nędza

#6 Guest_OLA

Guest_OLA
  • Goście

No mam te ponad 5000 brutto ale ze wszystkimi dodatkami które mogę dostać bądź nie...A nie daj boże zachorować...goła pensja nędza

#7 Guest_OLA

Guest_OLA
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych