Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomysł na prezent, który zawsze będzie udany

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102405 postów

Napisano 05 maj 2016 - 13:48

Nie masz pomysłu na prezent, który na pewno się spodoba? Chcesz sprezentować najbliższym coś wyjątkowego, tak aby z twoim pomysłem na prezent wiązała się korzyść materialna i edukacyjna? Ekspertki podpowiadają, jakie pomysły na prezenty zawsze przynoszą radość.

Powrót do artykułu: Pomysł na prezent, który zawsze będzie udany

#2 Guest_marta567

Guest_marta567
  • Goście

Napisano 05 maj 2016 - 13:48

ja bardzo lubię sklep TakaPaka, chyba nigdy się nie zawiodłam, a każdy też był zadowolony. :)

#3 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 371 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 11:18

Najlepszy prezent to ten, który wymagał od nas pewnego rodzaju wysiłku. Nie jest problemem wybranie się do sklepu i kupno czegoś na odczep. Na przykład czekoladek czy też kwiatów. Jeśli jednak druga osoba zobaczy,ze włożyliśmy w ten prezent swoje serce to na pewno zrobi jej się cieplej na duszy.

Nie musi byc to nic drogiego. Zerknijcie sobie na przykład tutaj;

http://selino.pl/kub...wienie,g-9.html

Na stronie macie możliwosć zamówienia sobie kubeczka z nadrukiem na zamowienie. 

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2025 postów

Napisano 19 styczeń 2018 - 11:33

Patrzcie zdecydowanie po pakietach z Prezent Marzeń, szukajcie konkretów - na pewno coś pod siebie dopasujecie. Naprawdę - w tym momencie nie ma żadnych problemów z dopasowaniem dobrych pomysłów. Niewielkim kosztem ogarniecie dla bliskich fajne przygody. To nie musi wymagać wielkich kosztów.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#5 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów

Napisano 28 styczeń 2018 - 13:52

Zajrzyj na na stronę wydawnictwa  świat książki, mają naprawdę dobre tytuły nadające się na prezent. 

#6 radoslaw

radoslaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 13:02

Sporo zależy dla kogo oraz z jakiej okazji ma być prezent. Teraz zbliżają się walentynki, więc coraz więcej osób rozgląda się z czymś dla swoich ukochanych. Ja sam zastanawiam się nad zakupem skórzanej torebki (całkiem fajne widziałem na https://torebki-fabi...orzane-torebki/). Myślę, że to dość dobry pomysł. Polskie skórzane torebki wykonywane są całkiem starannie i w sposób elegancki. ;)

"I understand. You found paradise in America, you had a good trade, you made a good living."

#7 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów

Napisano 28 luty 2018 - 23:56

Na prezent polecam książkę Kwantowy kosmos, świetna pozycja. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy