Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy można wybrać zwolnienie podmiotowe z VAT „wstecz”

VAT

wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Adelajda

Adelajda

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 565 postów

Napisano 05 maj 2016 - 11:28

Dzień dobry, mam pytanko dotyczące zwolnienia podmiotowego z VAT, a mianowicie czy można wybrać zwolnienie podmiotowe „wstecz”, czyli za okres przypadający przed zgłoszeniem tego faktu w urzędzie skarbowym?



#2 vatis-ka

vatis-ka

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 05 maj 2016 - 13:32

ogólnie wg art.96.12 trzeba zawiadmić us w terminie 7 dni od dnia w którym nastąpiła zmiana





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VAT

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych