Skocz do zawartości

zatrzymanie przez policje śledzczą

sprawa narkotyki policja więzienie

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Andzelika

Guest_Andzelika
  • Goście

Napisano 03 maj 2016 - 12:02

witam, pisze w imieniu przyjaciela a zarazem osoby zamknietej aktualnie. niestety, nie moge naswietlic dokladnej sytuacji, gdyz nie znam dokladnych szczegolow, jedynie ogolnikami, jestem lekko zalamana,nie mam pojecia co moge zrobic w danej sprawie aby pomoc. mianowice, moj przyjaciel ma juz zawiasy za posiadanie malej ilosci narkotykow, za ktore zostal zatrzymany. w niedziele po poludniu do jego mieszkania wpadla policja, sledzczy, cala komenda... zostala przeprowadzona kontrola, przeszukanie przy czym znaleziono okolo 0,5kg amfetaminy i inne narkotyki w niewielkiej ilosci. Przyjaciel przebywa aktualnie chyba juz na areszcie, wczesniej byl na dolku, nie mamy z nim jakiegokolwiek kontaktu, nie wiem co moge zrobic w tej sprawie. wiem, ze wiele moja wypowiedz nie wnosi i nie ma zbyt wielu kluczowych odnosnikow, ale licze na jakakolwiek rade w tej sprawie. dziekuje.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 maj 2016 - 12:17

A niby co Ty chcesz zrobić? Jesteś przyjaciółką, czyli obcą osobą dla aresztowanego i nikt nie będzie z Tobą rozmawiał o sprawie. Niech najbliższa rodzina zgłosi się do prokuratury, tam ją poinformują, czy będzie możliwe widzenie się z aresztowanym. Tobie pozostaje jedynie spokojne oczekiwanie na rozprawę w sądzie. Przy takiej ilości narkotyków, jakie znaleziono u przyjaciela raczej nieprędko go zobaczysz.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sprawa, narkotyki, policja, więzienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy