Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Prezent dla syna na 18-nastke

106 odpowiedzi w tym temacie

#41 HannaK

HannaK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 maj 2017 - 15:34

Może zegarek, kurs prawa jazdy, albo wyprawcie mu imprezę.

#42 Guest_Elka

Guest_Elka
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 17:36

Ciężko powiedzieć jak się nie wie jakie zainteresowania ma chłopak, ale może byłby zadowolony z jakiegoś bardziej ekstremalnego prezentu. Ja swojego czasu dostałam lot w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce i do tej pory ten upominek wspominam z uśmiechem na twarzy. Może coś takiego , a jak nie to może coś z elektroniki. 

#43 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 31 maj 2017 - 09:14

Ja bym mu kupiła dobrą książkę, polecam na przykład 13 powodów - Asher Jay. 

#44 Guest_stapka18

Guest_stapka18
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 08:57

Mój syn poprosił o gotówkę, ale będzie ją składał na samochód, więc daliśmy mu trochę więcej. Do tego zaprosił kolegów do salonu VR (vrproject. com.pl/category/oferta-w-salonie/oferta-oculus/) na takie gry jak są tu opisane. Coś czuję, że na jednym wejściu się nie skończy, ale na następne urodziny, albo na dzień dziecka kupimy mu voucher. 

#45 Guest_Oliwka

Guest_Oliwka
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 17:39

Ciężko powiedzieć jak się nie wie jakie zainteresowania ma chłopak, ale może byłby zadowolony z jakiegoś bardziej ekstremalnego prezentu. Ja swojego czasu dostałam lot w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce i do tej pory ten upominek wspominam z uśmiechem na twarzy. Może coś takiego , a jak nie to może coś z elektroniki. 

Podoba mi się pomysł z tym prezentem, ja szukam czegoś odpowiedniego dla swojego brata i chyba się zdecyduje kupić mu ten lot. Rozerwie się chłopak. kupiłam bym mu jakąś grę komputerową ale już i tak za długo przesiaduje przed komputerem. 

#46 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów

Napisano 25 czerwiec 2017 - 11:30

A może kupić kurs na prawo jazdy?

Always look on the bright side of life!

#47 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 10:16

Prawo jazdy dobry pomysł, jak syn np interesuej się piłką nożną to może coś do uprawiania tego sportu ? Przykład masz tutaj - https://www.sportkin...zer-treningowy/u nas tego typu sportowe prezenty od lat dobrze się spisują, a osoby, które je otrzymują są raczej zadowolone, wiec myslę, że można spokojnie iść w tym kierunku.

#48 blachut

blachut

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 10:36

jeśli syn wogóle tego chce;) a nie na przymus

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.

#49 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 08:26

Musi być coś specjalnego. Osiemnastka to w końcu nie byle co.

#50 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 lipiec 2017 - 15:08

Musi być coś specjalnego. Osiemnastka to w końcu nie byle co.

Samochód :P? jak sweet 16 na MTV :D 

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#51 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 15:07

Młodzież lubi książki G.R.R. Martina.

#52 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 12:45

Mój syn zażyczył sobie laptopa, takiego już na studia. Co sądzicie o tym modelu - 

https://www.morele.n...czy-warto/4128/? Parametry do takiego użytkowania do szkoły itd chyba będą wystarczające co nie?

#53 Spowi

Spowi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 lipiec 2017 - 09:31

Tak, do zwykłego użytkowania będą ok. Skoro ma byc do nauki nie sądzę że będzie na nim grał. Powinien być idealny i spisywać się dobrze :)

#54 aominoanna

aominoanna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 19:46

Byłbym za gotówką. Jak ma już wszystko co potrzebuje to nie ma mu na siłę wciskać czegoś co może się mu nie spodobać a trochę kasy zawsze miło się przyjmie

#55 mika1987

mika1987

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 09:25

jeśli syn lubi i chcę jeżdżić to na pewno to jest dobry pomysł. tylko warto się zapytać 

Czy ty nie masz wstydu? (...) Mam, ale to, czego ja się wstydzę, różni się od tego, czego wy się wstydzicie.

#56 Fargenis

Fargenis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 08:40

Czegokolwiek byś nie wybrała, warto by było to ładnie zapakować żeby prezent robił wrażenie już od pierwszego kontaktu. Tutaj powinnaś znaleźć jakieś ciekawe produkty do pakowania: http://www.polpak.pl/

Zobaczysz, że będzie zachwycony.

#57 Guest_jolka

Guest_jolka
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 13:04

U nas przyjął się pomysł żeby dać synowi pieniądze (ale czekają na koncie aż pójdzie na studia za rok) no i sam sobie wybrał dodatkowo jakieś gadżety, wyjście z kolegami do salonu VR Project, wyjazd na mazury na 2 tygodnie. 

#58 jaw

jaw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 11:07

A może jakiś porządny tablet? Spójrzcie sobie na ten ranking https://www.aspadit.pl/Na pewno się coś z tego wybierze :)

W niebezpieczeństwie bezpieczeństwem jest wiedzieć, ile można ryzykować.

#59 Magda S

Magda S

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 11:36

to zależy ile pieniędzy byście chcieli wydać , ja myślę żę kurs na prawo jazdy jest na prawdę świetnym prezentem, ale np. album ze zdjęciami syna który pokazuje jego dorastania będzie dla niego na prawdę milym prezentem :) zawsze to jakaś pamiątka którą zachowa dla siebie :) 

#60 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 11:28

Zegarek będzie zdecydowanie dobrym prezentem na osiemnastkę, można je znaleźć w bardzo dobrych cenach na wielu stronach na przykład na e-zegarki.pl icon_e_smile.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy