Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Prezent dla syna na 18-nastke

106 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_dominika3

Guest_dominika3
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 20:05

Warto kupić nowy tablet bo są tanie na avans.pl niż bawić się w wymianę baterii. I nie kupuj kota w worku, bo mogą to być źle wydane pieniądze. 

#22 mrx

mrx

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 09:49

może drona? w teletorium widziałem całkiem fajne modele wink.png

#23 Guest_Kormelia

Guest_Kormelia
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 12:01

Mój mąż uparł się, że chcę kupić młodemu samochód na 18. Musiałam się na to zgodzić, na szczęście to ja wybierałam kolor samochodu. Model samochodu znaleźliśmy w  miarę szybko w dobre cenie, niestety jego kolor to była prawdziwa tragedia żółto podobny z dodatkami czerwieni. Na szczęście mój mężczyzna znalazł rozwiązanie w postaci folii natryskowej full dip, dzięki której rozwiązaliśmy nasz problem i zmieniliśmy kolor na brąz.

#24 Radik90

Radik90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 luty 2017 - 19:39

Może coś praktycznego?

Kiedy się jest bogiem, nie trzeba się tłumaczyć.

#25 Menna12

Menna12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 luty 2017 - 19:17

Też mi się wydaje, że to będzie dobra opcja ;)

... im więcej świeczek na torcie, tym trudniej coś zmienić.

#26 Guest_Bożena

Guest_Bożena
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 21:50

Też się mocno nie orientowałam co jest w modzie dla nastolatków. Dopiero córka mnie uświadomiła. Podała mi różne propozycje prezentów, ale zdecydowałam, że młody dostanie voucher do tunelu aerodynamicznego w Lesznie. Żadnej gry bym mu nie kupiła, bo teraz ledwo do nauki siądzie..

#27 jenny77

jenny77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 luty 2017 - 14:50

Popieram w 100% mojego poprzednika :) Nic dodać, nic ująć :)

- Dobrze, dobrze. A czy ja protestuję? Ale wolno mi chyba mieć swoje własne zdanie?
- Oczywiście, jeżeli tylko zgadza się z naszym zdaniem, dlaczego nie?

#28 remandis

remandis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 14:32

Warto nad tym samemu pomyśleć.

Jest to jedna z najbardziej inteligentnych części ciała, która wie, że się taktownie milczy w towarzystwie

#29 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 16:22

Ja bym celowała w coś z ubrania bo dzieciaki w tym wieku i w tych czasach stawiają duży nacisk na ubiór, wygląd i modę. Dlatego myślę, że warto zajrzeć na stronę http://domodi.pl/odz...t-shirty-meskie gdzie na pewno uda się znaleźć coś odpowiedniego dla chłopaka w tym wieku. Oferta jest bardzo różnorodna więc nie ma mowy o tym, żeby opuścić tą stronę z pustymi rękami.

#30 Filoper

Filoper

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 13:39

Może fajnym rozwiązaniem będzie tani dron z kamerą ? Teraz młodzież lubi tego typu zabawki, więc na pewno syn będzie zadowolony. Ewentualnie możesz też pomyśleć o jakiejś elektronice np tablet, smartwatch lub telefon.  Też niedługo zbliża  się osiemnastka mojego chrześniaka i zamierzam właśnie zakupić mu takiego drona. 

#31 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 399 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 14:09

Może jakiś kurs? Już niekoniecznie prawa jazdy. Może daj mu wolną rękę? Tego typu szkolenie może zapewnić mu lepszy start (czyt. lepiej płatną pracę). Sam się doszkalam - chyba pójdę na Ofensywne techniki sprzedaży.

#32 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 12:18

A co Twój syn lubi robić jakie ma hobby? Mój ostatnio bardzo zajął się sportem, więc postanowiłem kupić mu słuchawki do biegania https://mp3audio.pl/...egania-ranking/ - jak zdecydujesz się na ten sam prezent to polecam wejść na tą stronę, znajdziesz tam wszelkie potrzebne informacje o takim srzpęcie.

#33 Ombre_Clothing

Ombre_Clothing

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 marzec 2017 - 10:57

a może postaw na coś praktycznego? My ze swojego doświadczenia wiemy, że ubranie jest bardzo fajnym prezentem dla chłopaka. Można też pomyśleć o karcie podarunkowej do konkretnego sklepu, wtedy chłopak sam będzie mógł ją wykorzystać :)

Jakbyś decydowała się na coś podobnego to w pierwszej kolejności zajrzyj do nas na rozeznanie ---> www.Ombre.pl 

Wybór duży, ceny rozsądne, warto sprawdzić co i jak, a w razie pytań służymy pomocą :) 

#34 wizawi

wizawi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 09:36

ja bym kupil mu quada

#35 Aderic

Aderic

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 marzec 2017 - 10:38

Myślę, że warto zwrócić uwagę głównie na zainteresowania i pod tym kątem coś kupować. Każdy ma jakieś marzenia :)

#36 Grafpol

Grafpol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 02:13

A lubi gry?Może playstation albo tableta? mKtóy pomoze mu w edukacji jeśli nie ma .

Chwytam jego rękę i ściskam ją mocno, przygotowując się na spotkanie z kamerami. Boję się chwili, w której będę musiała ją puścić...

#37 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 501 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 07:56

Komputer może i ma ale nie ma laptopa apple. Wiem, że w dzisiejszych czasach najbardziej liczy się marka i to właśnie markowy prezent przyniesie najwięcej radości. Sprawdź ofertę sklepu http://ispot.pl/mac i gwarantuję Ci jeżeli wybierzesz sprzęt z tego sklepu z pewnością zadowolisz każdego nastolatka.

#38 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 390 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 14:45

A co sądzicie o takim laptopie - https://www.morele.n...-recenzja/4169/? Nada się do gier? Prezent ma być niespodzianką, więc syna nie spytam. A ja se srednio na komputerach znam. Czytałam gdzies ze MSI wlasnie ma najlepsze jezeli chodzi o gry, prawda to?

#39 rakiet63

rakiet63

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 18:43

Zerknijcie sobie na ten powerbank http://yourtv.pl/pow...0-mah-recenzja/To może być naprawdę bardzo dobra opcja ;)

#40 Guest_Bogna

Guest_Bogna
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 14:23

A może jakieś wakacje dla syna w prezencie na 18? Mój był na obozie z kochamwakacje.pl w Hiszpanii i przyjechał bardzo zadowolony. Poznał sporo fajnych ludzi, z którymi nawet do tej pory ma kontakt. Atrakcji też sporo było. Dużo fajnych zdjęć sobie nacykał i potem się nimi chwalił. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych