Skocz do zawartości

Przyszłościowe studia

wróć do serwisu Sektor Publiczny 55 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_kierunekrozwoju

Guest_kierunekrozwoju
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 16:39

Witam! Wybierając studia warto skorzystać z darmowego testu predyspozycji zawodowych. Po jego wypełnieniu otrzymuje się analizę swojej osobowości oraz propozycje, kierunków w których najlepiej będzie podjąć edukację. Wystarczy poświęcić kilkanaście minut i ułatwić sobie podjęcie takiej decyzji. Zapraszam zatem do wypełnienia testu na stronie kierunekrozwoju.pl

Pozdrawiam

Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju

#42 Guest_kasper

Guest_kasper
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 21:04

A ja moge polecić Wyższa szkołe bezpieczenstwa  ze względu na duży wybór specjalności, fajne zajęcia praktyczne, a czesnie mam cały czas takie same, do tego polecam patrzec na ich promocje, szczegolnie na fakt, że mozna połaczyc usługi z kursami i szkoleniami a dla mnie bardzo wazne jest zdobycie dodatkowych kwalifikacji, wiec w związku z tym, że oni mi to umożliwiają polecam tą Uczelnie. 

#43 Tomek_Radomski

Tomek_Radomski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 12:09

Wśród uczelni niepublicznych w województwie śląskim najlepsza jest Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

#44 jurkowksa

jurkowksa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 12:32

Informatyka - programowanie - najlepiej wybrać jakiś język, szkolić się, szkolić się i bez problemu znajdzie się pracę. A jak nie informatyka to elektryka też jest dobry zawodem, elektryków nigdy dość. 

#45 Piotrekk

Piotrekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 18:11

Ostatnio czytałem: https://www.gazeta-m...a-zatrudnienia/i uważam to za dobre prognozy. Wystarczy pójść do szkoły policealnej i mamy całkiem, fajne wykształcenie, które umożliwia nam znalezienie dobrej pracy. Warto o tym poczytać

#46 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2079 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 10:24

Przykłady tego, jak powinna wyglądać uczelnia, zerknijcie - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/

Wiele zależy od danego przypadku, ale nie ma co ukrywać. Uczelnię należy wybrać na takich zasadach, żeby robiła różnicę, była odpowiednia, prowadziła kilka kierunków, a nie setkę. Bo jeśli na uczelni macie masówkę, to czego można się spodziewać po jej jakości? 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#47 kaja87

kaja87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 08 styczeń 2018 - 13:03

Są jakieś przyszłościowe studia? Bo mi się nie wydaje

#48 marta963

marta963

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 15:38

Ja się pokierowałam swoimi zainteresowaniami i teraz pracuję w zupełnie innym zawodzie. Nie powiem też, żeby te studia szczególnie ułatwiły mi znalezienie pracy. Lepiej wybrać coś praktycznego, jak informatyka, rachunkowość, studia inżynierskie.

#49 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 15:58

Ja się pokierowałam swoimi zainteresowaniami i teraz pracuję w zupełnie innym zawodzie. Nie powiem też, żeby te studia szczególnie ułatwiły mi znalezienie pracy.Lepiej wybrać coś praktycznego, jak informatyka, rachunkowość, studia inżynierskie.

a kto ci tak powiedział? a może medycyna, języki obce.....co za głupota jakaś!!! przyszłościowe to te, gdzie ktoś ma dobre wyniki i znajdzie dobrą pracę

#50 mistif

mistif

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 11:46

No wlasnie.

#51 gosiabakier

gosiabakier

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 maj 2018 - 10:40

Po pierwsze to trzeba zadac sobie pytanie odnosnie tego co chcielibysmy robic w przyszlosci. Mowie tutaj o perspektywie dlugoterminowej czyli trzeba wziasc pod uwage mozliwosci rozwoju w danej branzy. Powinna to byc nasza swiadoma decyzja .. sporo osob niestety ulega presji otoczenia badz tez jakims wyssanym z palca trendom tracac swoj cenny czas na robieniu przez cale zycie tego czego nie do konca lubia. Jesli chodzi o uczelnie wyższe to jedna z wiodacych jest z pewnoscia Wyższa Szkoła Bankowa . Jak juz mowimy o ofercie to maja dosc duzy wybor ( mozna zerknac na ich stronie http://www.wsb.pl/) Oczywiscie trzeba zorientowac sie czy w danym miescie oferuja to co nas interesuje .. jednak gdyby trzeba bylo przeniesc sie gdzies indziej to warto patrzac na perspektywy jakie daje nam ten wybor.

#52 Guest_kosik1

Guest_kosik1
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 17:43

fizjoterapia to kierunek mega przyszłościowy. Jestem na czwartym roku i kiedy widzę, jak ogrom krzywych pleców, urazów, naciągnięć mięśni, to wiem, że w tym jest przyszłość.

polecam wykłady z panem Piotrem Chylińskim z Mazowieckiej Uczelni Medycznej. 

#53 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 377 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 06:54

Tylko branża IT jest przyszłościowa. O ile jest się dobrym.

#54 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2079 postów

Napisano 05 październik 2018 - 10:08

Na pewno ich zdecydowanie polecam - https://wsp.szkolymydlowskiej.pl/

Tam wszystko odbywa się na wysokim poziomie i jest prowadzone, jak należy.

Po prostu trzeba pilnować absolutnych podstaw - wtedy właśnie swoje osiągniecie.

A oczywiście wejście na odpowiedni poziom zawsze wymagało i będzie wymagać czasu. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#55 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 09 październik 2018 - 06:54

Zdecydowanie informatyka stanowi przyszłość. 

Profesjonalne usługi sprzątające Silver Service.

#56 nypel

nypel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 14:56

Niestety to tylko dla mozna powiedziec "wybrancow". Zreszta dobrze zarobic mozna jedynie w wiekszych miastach i o to na umowie b2b. Juz nie wspominam ile trzeba sie znac ogolnie na branzy IT .. to dosc specyficzne zajecie. Tak patrzac na pomysly jakie ludzie przedstawiaja to wiekszosc zdaje mi sie celuje w jakies bardziej mniej znane kierunki. Jesli mialbym sie na cos zdecydowac to jedynie na cos przyszlosciowego. Moj znajomy dla przykladu poszedl w kierunku zostania agentem celnym - opisane jest to dosc szczegolowo tutaj https://zak.edu.pl/a...ystyka-zawodu--W dzisiejszym szybko rozwijajacym sie swiecie takie stanowiska beda co raz chetniej obsadzane ze wzgledu na ogromny ruch dobr oraz ludzi zmieniajacych co chwile miejsce zamieszkania. Podstawa jest oczywiscie lubic to co sie robi wiec zawod dosc specyficzny .. aczkolkwiek bardzo fascynujacy :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych