Skocz do zawartości

Przyszłościowe studia

wróć do serwisu Sektor Publiczny 55 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_biger

Guest_biger
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 17:25

Waszym zdaniem jakie kierunki studiów są przyszłościowe?? Moja druga połówka zastanawia się nad bezpieczeństwem wewnętrznym. Co o tym sądzicie?

#2 Guest_onlineekspertwsb

Guest_onlineekspertwsb
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 21:17

Waszym zdaniem jakie kierunki studiów są przyszłościowe?? Moja druga połówka zastanawia się nad bezpieczeństwem wewnętrznym. Co o tym sądzicie?

Witam! Kierunek ten jest bardzo popularny i wielu absolwentów szkół średnich go wybiera. Z tego miejsca zapraszam do zapoznania się z ofertą tego kierunku na uczelniach Wyższej Szkoły Bankowej. Szczegóły dostępne są na stronie wsb.pl. Zachęcam także do przejrzenia naszej całej oferty studiów I stopnia dostępnych na naszych uczelniach. Dodam także, że zapisując się do 30 kwietnia, można oszczędzić aż 1000zł: na czesnym, które wynosi od 195zł (zamiast 245zł) miesięcznie na pierwszym roku studiów oraz na darmowym wpisowym.

Pozdrawiam, Renata Mazur

Online Ekspert WSB Studia I stopnia

#3 katarzynka88

katarzynka88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 02 maj 2016 - 22:03

Ważne, żeby kierunek studiów był związany z naszymi umiejętnościami i zainteresowaniami... Bez sensu się męczyć kilka lat, a później nie podjąć pracy w zawodzie...

#4 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 22 maj 2016 - 11:32

Żeby takie były to każdy by na takie szedł, różnie to bywa, ja postawiłam na rachunkowość na WSB.

#5 Mazer

Mazer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 24 maj 2016 - 11:59

Ukończenie studiów nie da Ci gwarancji zdobycia zatrudnienia o ile nie ukończysz prawa czy medycyny więc radzę kończyć studia zgodne z zainteresowaniami. Fajną opcją są międzykierunkowe indywidualne studia humanistyczne.

#6 Guest_rafał

Guest_rafał
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 19:25

no tak ale akurat na WSB są ciekawe kierunki i według mnie po nich znajdę pracę.

#7 Guest_Gabi

Guest_Gabi
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 20:08

Można się zapisać na WSB I stopnia przez internet?

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 11:39

Wejdź na ich stronę internetową, odszukaj adres meilowy i zadaj pytanie.Trochę samodzielności nie zaszkodzi.

#9 aśkaa

aśkaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 maj 2016 - 21:39

Kieruj się swoimi zainteresowaniami - to jedyna słuszna rada biggrin.png

#10 kamil.

kamil.

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 29 maj 2016 - 08:18

A ja zdecydowałem się na budowę i tuning samochodów, w sumie to od kiedy pamiętam interesowałem się budową i ulepszaniem samochodów. Moi rodzice prowadzą warsztat samochodowy, dlatego od dawna mam sporo styczności z tą branżą :D. Studia zaczynam od października, czekam jeszcze na dokumenty z wynikami matury i składam papiery na UTH w Warszawie. Od niedawna trwa rekrutacja, więc od razu jak skompletuję papiery to złożę je na uczelni. Btw. może ktoś z Was też wybiera się tam na studia?

#11 bronson

bronson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 02 czerwiec 2016 - 18:20

...

#12 Guest_onlineekspertwsb

Guest_onlineekspertwsb
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 18:22

Tak, można. Wystarczy kliknąć opcję "Zapisz się online" i postępować zgodnie z instrukcjami. Korzystając z okazji chciałam przekazać, że nasza promocja zniżkowa została przedłużona aż do 15 lipca. Tak więc można zyskać darmowe wpisowe i czesne już od 195zł miesięcznie.

Pozdrawiam, Renata Mazur

#13 Guest_Olaf

Guest_Olaf
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2016 - 15:32

Czy dany kierunek np logistyka może się różnić w cenie w różnych miastach na WSB?

#14 Guest_onlineekspertwsb

Guest_onlineekspertwsb
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2016 - 11:55

Czy dany kierunek np logistyka może się różnić w cenie w różnych miastach na WSB?

Witam ponownie! Tak, może być nieznaczna różnica w cenie studiów w zależności od danego oddziału Wyższej Szkoły Bankowej. dlatego też sugeruję sprawdzenie cen studiów na naszej stronie internetowej wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia/ceny-studiow

Pozdrawiam, Renata Mazur

#15 margo903

margo903

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 14:13

Myślę że po takim kirunku nie powinno byc problemu http://www.wseiz.pl/...i-budowa-maszyn. Fachowcy są jak najbardziej poszukiwani i jeśli nie ma w twoim mieście to warto poszukać gdzie indziej .

#16 Guest_kaja

Guest_kaja
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 18:11

a jaki kierunek na WSB dla studiów I stopnia ciszy się największym zainteresowaniem ?

#17 izaak_nert

izaak_nert

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 16:50

Hej, myślę że bezpieczeństwo wewnętrzne to na prawde dobry wybór, kierunek który nie tak dawno wszedł na rynek, a cieszy się powodzeniem, sam myślę o zrobieniu drgiego kierunku właśnie na bezpieczeństwie. Mam kumpla na WSB w Gdański na sepcjalizacji  bezpieczeństwo portów morskich i lotniczych, opowiadał że mają sporo zajęć terenowych na lotniskach czy w portach morskich, a ja studiuję geografię to myślę, że mógłbym to fajnie połączyć :P

#18 Guest_Alek

Guest_Alek
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 18:34

a co daje mi ukończenie  kierunku na WSB - Prawo w biznesie ? (jestem tegorocznym maturzystą) i ciekawi mnie ten kierunek

#19 Guest_onlineekspertwsb

Guest_onlineekspertwsb
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 14:07

a jaki kierunek na WSB dla studiów I stopnia ciszy się największym zainteresowaniem ?

Witam ponownie! Trudno mi udzielić takiej informacji, bowiem rekrutacja jest nadal otwarta. Zapraszam zatem do naszych oddziałów na studia I stopnia. Studia można podjąć m.in. na kierunkach Finanse i rachunkowość, Logistyka, Informatyka czy Zarządzanie. Pełna nasza oferta dostępna jest na stronie wsb.pl na którą z tego miejsca serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam, Renata Mazur

#20 sosenka87

sosenka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 12:07

Najbardziej przyszłościowe są wszystkie studia związane z komputerami, programowaniem itp. Ważne, żeby przed wyborem studiów porozmawiać z absolwentem wybranego przez nas kierunku czy sa jakieś perspektywy i jaki był program studiów, Często studia wyższe to strata czasu (i często pieniedzy), bo uczą bzdur i teorii. Cżesto dobry kurs da nam więcej niż lata studiów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych