Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak często wymieniać wycieraczki samochodowe?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48816 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 09:47

Jak często wymieniać wycieraczki samochodowe? Jakie są zalecenia producentów w tym zakresie? A przy wyborze nowych, na co zwrócić uwagę?

Powrót do artykułu: Jak często wymieniać wycieraczki samochodowe?

#2 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 09:47

Jak są z dobrej firmy to i z 3 lata pociągną. Osobiście jestem wierny wycieraczką marki viee. Są bardzo dobrze wykonane, solidne i świetnie zbierają wodę.

#3 Guest_maserton

Guest_maserton
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 10:50

ja mam od nich te aquatec od jakichś 4 miesięcy dopiero ale fajnie sobie ze zbieraniem wody radzą, nawet przy szybkiej jeździe ładnie się trzymają szyby i nie rozmazują wody.

#4 zlykot

zlykot

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 18:28

Zazwyczaj po pierwszej zimie wycieraczki tracą na swojej jakości. Jeśli ma się auto z czujnikiem deszczu to potem jest problem, jak nie zbierają odpowiednio wody.

Dobre i tanie chwilówki od 18 lat przez Internet.

#5 karina.walorek

karina.walorek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 20:02

Wg producentów maksymalnie po roku...

#6 Guest_Olka

Guest_Olka
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 08:57

bardzo fajne wycieraczki można zamówić z visee.pl . Zamawiałam dla taty, bo uwielbia dbać o auto. Mają szeroki wybór jeśli chodzi o produkty, dostosowane sa specjalnie do twojego modelu auta. Każdemu polecam, na prawdę super jakościowo :)

#7 Waldek338

Waldek338

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 15:38

Raz na sezon wymieniam swoje. Po namowie znajomego zdecydowałem się kupić wycieraczki GERMAN http://1wycieraczki.pl. Przyszły do mnie 2 tyg temu i faktycznie są bardzo dobre jakościowo, żadna chińszczyzna. Ważne jest dla mnie, że to polski produkt - wspieram swoich  smile.png Cena za komplet ok 30 zł. 

#8 Guest_Król karol

Guest_Król karol
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 12:44

ja wymieniam raz na rok mniej wiecej, sobie kupuje z visee i sa spoko. wczesniej kupowalem jakies takie z marketu i byly .... żenada

#9 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 15:50

O widzę, że visee.pl jest coraz bardziej polecane. Myślę, że wypróbuje jak moje wycieraczki będą już się nie nadawały. Fajnie, że na tej stronce można wybrać model samochodu i idealne wycieraczki znajdą się same.

#10 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 08:07

Dobre wycieraczki potrafią posłużyć naprawdę długi czas. To też zależy jak czesto będziemy ich uzywac. W przypadku Visee wycieraczki zużywają się równomiernie na całej długości ze świetnie wykonanym metalowym mocowaniem. Jak ktoś zastanawia sie nad zakupem to warto odwiedzić ich stronę, poniewaz mozna tam pobrać dośc spory rabat :)

#11 Guest_CzarekM

Guest_CzarekM
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 21:57

Ja wymieniam wycieraczki zawsze jak już tylko zaczynaja rozmazywac wodę po szybie zamiast ją ładnie ściągać. Na szczęscie teraz użwyając modelu Aquatec nie zapowiada się na przymusową zmianę, chociaż używane są od kilkunastu miesięcy. Ładnie pracują, bardzo ciche, guma na piórach nie pęka pod działaniem promieniowania UV i mają dobre właściowści aerodynamiczne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych