Skocz do zawartości


Zdjęcie

zatrudnienie na rok czasu


wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Martyna

Martyna

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 08:00

Chcemy zatrudnić pracownika na rok czasu czy w umowie o pracę należy zawrzeć inf. art 29 par 1 KP uzasadniająca zawarcie umowę o pracę na czas określony?

#2 Witch

Witch

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8853 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 18:03

nie, w umowie nie podajesz uzasadnienia zatrudnienia

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 22:36

Przyznaję że trochę się pogubiłam w interpretacji art. 29 par.1 KP. Czy zawsze - przy zawieraniu umow na czas okreslony - podajemy przyczyny zawarcia umowy na czas okreslony, czy tylko w przypadku przekroczenia limitu 3 umow lub 33 miesiecy?
Zawarlismy teraz z pracownikiem pierwszą umowę na zastępstwo na okres 7 miesięcy i w punkcie 3 umowy wpisalam "nie dotyczy". Czy to prawidlowy zapis?

#4 Witch

Witch

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8853 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 06:51

przyczyne podajesz tylko przy przekroczeniu limitu czasowego umowy



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych