Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy używacie suplementów do biegania?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 26 odpowiedzi w tym temacie

#1 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 10 kwiecień 2016 - 12:34

Czy używacie suplementów, by trochę schudnąć?

#2 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 10 kwiecień 2016 - 23:43

Gdy połączyłem ćwiczenia dietę i dobre suplementy, to efekty były powalające i udało mi się osiągnąć wymarzoną sylwetkę w miarę szybkim tempie. Uważaj tylko, by nie łykać żadnych śmieci, tylko sprawdzone używki.

#3 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 23:19

Gdzieś czytałem, że najlepiej stosować suplementy stworzone z naturalnych składników, czy to prawda? są one dużo słabsze od tych tradycyjnych, że tak to nazwę "bardziej chemicznych"?

#4 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 17:51

No to byłoby najlepsze, ja właśnie tak robię, ale nie zgadzam się, że są one słabsze, wręcz gotowy byłbym stwierdzić, że mogą lepiej działać na ludzki organizm. Jestem zadowolony z efektów.

#5 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 22:11

Pozostaje też kwestia ceny, bo są one sporo droższe od zwykłych.

#6 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 16:47

Oj nie byłbym tego taki pewien, ceny są w miarę podobne, a ja wolę dopłacić parę % więcej i rozwijać swoje ciało w dużo zdrowszy sposób. Sprawdź ceny https://bodyrelax.pl...-plus-complete/jak szukasz jakichś tanich, mi one pasują.

#7 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 10:42

Kiedyś ewentualnie turbo fat burner. Nic poza tym, jeśli chodzi oczywiście o bieganie ;)

#8 kameleo22

kameleo22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaZabrze

Napisano 21 kwiecień 2016 - 14:05

Ja nie używam żadnych suplementów :P jedynie naturalne wspomagacze spalania tłuszczu, są to np. kawa, carry

#9 Okularnik22

Okularnik22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 maj 2016 - 14:44

Ja do biegania używam butów, suplementów żadnych nie potrzebuję. Po co się faszerować jakąś chemią jak biega się rekreacyjnie a nie zawodowo dla rekordów i medali.

#10 Guest_Antosia

Guest_Antosia
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 22:25

Ja się przyznam że przyjmuję therm line fast. Powiem wam że jestem zadowolona z wyników jakie osiągam przy jego stosowaniu. Wiem, że bez niego nie byłabym w stanie stracić  tyle kg. Nie można jednak zapominać o ruchu na świeżym powietrzu i konkretnej diecie.

#11 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 10:24

Ja tylko odpowiednio się odżywiam, żeby były efekty tego biegania.

Always look on the bright side of life!

#12 LunaW

LunaW

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 13:01

Ja wolę jeść więcej owoców i warzyw, niż stosować spalacze tłuszczu. Oczywiście nie chodzi o zwykłe witaminy i suplementy diety. Biegam, że być zdrową http://jurajskipuchar.pl/ i to jest dla mnie najważniejsze. 

#13 mylove

mylove

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 grudzień 2016 - 13:40

ja natomiast radziłbym się dobrze oczytać w temacie co by nie kupić jakiegoś syfu to raz i dobrać odpowiednie suplementy co do diety to dwa :) http://sterydy.net sporo info znalazłem przypadkowo tutaj, fajnie że wypowiadają siętam kumaci ludzie a nie jacyś pierwsi lepsi pseudo eksperci, więc jeśli potrzebujecie info o odżywkach suplementach itp to zdecydowanie warto tam zajrzeć :)

#14 bentlej90

bentlej90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 13:29

W sumie powiem Ci z mojego doświadczenia jak to wygląda. Bieganie pomoże Ci podbić wydatek energetyczny, który wyrobisz w ciągu dnia, ale nie pozwoli Ci schudnąć, jeśli będziesz się nieodpowiednio odżywiał. Suplementy powinny być używane jako uzupełnienie i niedobory w Twojej diecie. Jeśli nie masz odpowiedniej diety, jesz to co Ci przyjdzie do głowy bez większego zastanowienia się nad jakością tych produktów to efekt będzie odwrotny. Dobrym rozwiązaniem jest trener personalny online, który powie, przeanalizuje Twoje obecne żywienie oraz trening. Sam korzystam z takich usług i wiem, że jest to dużo bardziej opłacalne, finansowo, czasowo i zdrowotnie niż sami na własną rękę czegoś szukamy. Tak samo z pływaniem, lepiej wziąć 2-3 lekcje u doświadczonego pływaka, zapłacić kilkadziesiąt złotych i cieszyć się z pływania. Tak samo jest z odchudzaniem.

#15 strangelove

strangelove

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 15:29

Jeżeli nie jesteś profesjonalistą to nie ma sensu. Szkoda kasy

Nigdy nie wiadomo, kogo masz za plecami.

#16 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 00:59

Jeśli decydujesz się na bieganie, to w takim wypadku ważna jest ochrona stawów. Lepiej zawsze zapobiegać, aniżeli leczyć. Warto więc zaopatrzyć się w odpowiednie suplementy diety.

#17 Mrs. Turner

Mrs. Turner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 21 luty 2017 - 09:58

Nie sądzę, żeby suplementy były potrzebne do biegania. Po co się truć, skoro chcemy prowadzić zdrowy tryb życia?

#18 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 22:33

Suplementami się nie trujesz, no chyba, że używasz jakichś z najniższej półki, sprawdź odżywki od http://www.pro-power.com.pl/efekty błyskawiczne, nie wyobrażam sobie treningów bez odżywek. 

#19 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 14:54

Próbowaliście witamin w sprayu? Według mnie sa bardziej skuteczne no i nie trzeba ich połykać. Mam przy sobie zawsze jedną buteleczkę z takimi witaminami jak wychodzę na trening https://witaminywsprayu.pl/ Są poręczne a przede wszystkim skuteczne- szybko się wchłaniają i można je aplikować nawet w trakcie biegania.

#20 Okularnik22

Okularnik22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 maj 2017 - 20:55

Witaminy w sprayu? Nie miałem pojęcia, że coś takiego istnieje. Zastanawiam się tylko dlaczego nie można sobie łyknąć witamin po treningu czy bieganiu jeśli już ktoś musi je stosować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy