- Kategorie na forum:
- Księgowość|
- Kadry|
- Moja firma|
- Samorząd|
- Logistyka|
- Działy forum:
- Księgowość dla firm·
- Księgowość budżetowa·
- Kadry·
- Biznes·
- Prawo·
- Moto·
- Nieruchomości·
- Samorząd·
- Logistyka
Napisano 08 kwiecień 2016 - 17:35
Napisano 30 maj 2016 - 12:39
Największym wyzwaniem jest przeprowadzka za granicę. Mogę polecić tą firmą kurierską - http://www.angliapolska.pl, która oferuje przewóz paczek, więc część rzeczy można przetransportować w ten sposób.
Napisano 23 czerwiec 2016 - 14:06
Całkiem tanio przeprowadzki robi też http://gooddone.pl/ Moim zdaniem warto się bliżej przyjrzeć ich ofercie. Moi znajomi korzystali i sobie chwalili
Zabłąkanego o drogę nie pytaj.
Napisano 29 czerwiec 2016 - 10:23
Dobra firma od przeprowadzek to podstawa, warto zaufać profesjonalistom, polecam zapoznać się z ofertą http://www.przeprowadzki.katowice.pl/
Napisano 12 październik 2016 - 22:31
Mniej ważne niż kosztorysy jest przygotowanie psychologiczne do przeprowadzki, i wcale nie chodzi tu tylko o przeprowadzki prywatne. Z własnego wieloletniego doświadczenia mogę powiedzieć, że klienci mniej dbają o to, by przeprowadzka była tania, bardziej chodzi o wygodę i bezstresowość oraz o dogodne terminy. Chyba, że chodzi o przewóz maszyn rolniczych , wtedy może rzeczywiście szuka się jak najtaniej. Od zawsze interesuję się opiniami klientów, od paru miesięcy staram się je spisywać http://janoduda.pl/p...rowadzki-opinie i trudno dostrzec dążenie do możliwie najniższej ceny. Ukochane meble po babci czy pianino każdy chce przewozić prawie jak dzieło sztuki, a cena zwykłej lodówki też nie jest przecież mniejsza niż cena przewozu. To samo dotyczy przeprowadzek firmowych, rzeczy są cenniejsze niż transport. Oczywiście, jest ważne, żeby było tanio, ale konkurencja cenowa wcale nie jest dobra dla rynku - a niestety uprawiają ją tak drobni dziadowscy przewoźnicy, jak i duże firmy-molochy. A obu tym typom przedsiębiorstw najwięcej brakuje właśnie w tym, co najważniejsze (porządek, rztelność, punktualność) - dobre firmy przeprowadzkowe to tylko firmy średnie.
Jano Duda
Napisano 27 listopad 2016 - 10:15
Jeśli ktoś nie ma czasu i ochoty na szukanie najlepszej i najtańszej firmy przeprowadzkowej, to polecam skorzystać z Paku Paku. Jest to strona, na której możemy wpisać sobie wybrane parametry, takie jak wielkość bagażu, i która automatycznie wyszuka najlepszej dla nas firmy transportowej.
Napisano 02 marzec 2017 - 09:29
Na stronie firmy uptrans można znaleźć ciekawe artykuły pomagające dobrze zaplanować czynności związane z przeprowadzką. Podpowiedzą również jak dobrze wybrać firmę transportową do przewozu mebli czy innego sprzętu.
Napisano 06 marzec 2017 - 11:04
Jestem zdania, że decydując się na przeprowadzkę, warto skorzystać z usług firm, które zajmują się nimi zawodowo. Jedną z nich można znaleźć chociażby pod adresem: http://przeprowadzka.com.pl/:-). Mimo że jest z Zielonej Góry, działa na terenie całego kraju.
Napisano 08 sierpień 2017 - 17:14
Bezpieczna przeprowadzka to chyba to na czym zależy wszystkim, którzy stają przed tym wyzwaniem. Mając to właśnie na uwadze nie zawsze jedynym kryterium powinna być cena, ale również jakość, trzeba pamiętać, że firmie przeprowadzkowej powierzamy nasze mienie i warto zadbać o to aby to była rzetelna firma. Ja osobiście mogę polecić firmę Global Service. Usługi przez nich wykonane są na bardzo wysokim poziomie i nie ważne czy są to przeprowadzki firm czy przeprowadzki międzynarodowe jakość ich serwisu jest godna polecenia przy dobrych cenach. Dlatego śmiało polecam -https://globalservice-przeprowadzki.pl
Napisano 30 styczeń 2018 - 10:41
Pierwszy raz słyszę o takiej firmie, ale dobrze, że dajecie znać jakie firmy się sprawdzają. Ja z kolei słyszałam, że niezastąpiona jest TDU http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/, która cieszy się samymi pozytywnymi opiniami. Niezależnie czy to przeprowadzka krajowa, czy międzynarodowa zajmą się nią profesjonalnie oraz kompleksowo. To ważne, żeby samemu mieć jak najmniej na głowie w czasie przeprowadzki, bo stres temu towarzyszący i tak jest dość ogromny. Fajnie mieć taką firmę, która wszystkiego dopilnuje i sprawi, że z przeprowadzką uporamy się szybciej, niż myśleliśmy. Zresztą, rekomendacje na stronie TDU mówią same za siebie.
Napisano 19 marzec 2018 - 16:30
Sporo informacji na temat przeprowadzek znalazłem na stronie Duży Wóz przeprowadzki Warszawa. Jest kilka artykułów o tym jak przygotować się do przeprowadzki, na co zwrócić uwagę, skąd wziąć kartony do przeprowadzki itd. Artukuły sa tutaj: http://duzywoz.pl/pr...l#first-section
Przeprowadzki, transport mebli Warszawa http://duzywoz.pl
Napisano 28 wrzesień 2018 - 10:02
Ja się przeprowadzałam z Lublina do Warszawy z firmą FUS https://przeprowadzki-fus.pl/Posiadają nowoczesne auta i doświadczonych pracowników, o co w tej branży często trudno. Wszystkie meble dowieźli w całości i bez uszkodzeń.
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
Guest_ - dziś, 16:55
Guest_alodeja - dziś, 16:54
Guest_alodeja - dziś, 16:54
Guest_alodeja - dziś, 16:54
Guest_Gość - dziś, 16:40
Guest_ - dziś, 16:26
Machalik - dziś, 16:20
Servus - dziś, 16:20
Guest_Łukasz - dziś, 15:52
ZosiaA - dziś, 15:49
mleszczak - dziś, 15:31
Guest_ - dziś, 15:06
Guest_Małgorzata - dziś, 14:59
mgzeta - dziś, 14:59
Guest_emeryt - dziś, 14:56