Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firmowy serwer - jak go wykorzystać

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 15:42

Nie ulega wątpliwości, że serwer jest to niezbędne narzędzie pracy w każdym
nowoczesnym przedsiębiorstwie. To, w jakim stopniu zostanie wykorzystany potencjał hostingu, zależy od potrzeb firmy.  Wbrew ogólnym opiniom, serwer nie tylko udostępnia firmowe strony WWW przeglądarkom internetowym, ale także usprawnia pracę oraz zwiększa jakość komunikacji na linii klient – firma.

Powrót do artykułu: Firmowy serwer - jak go wykorzystać

#2 Guest_bedel

Guest_bedel
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2016 - 15:42

Postawcie na taki serwer i tak go dobierzcie, aby robił różnicę. W moim przypadku nie ma z tym żadnych problemów - konto dzielone, wiele serwisów jednocześnie, wszystko działa. Pewnie, że za dokładnie to samo można zapłacić dużo więcej, ale czy to ma większy sens? Uważam, że absolutnie nie.

#3 Guest_cztes

Guest_cztes
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 15:36

Nie ma co przepłacać. Serwery muszą być tak dobrane, żeby działały stabilnie i nie sprawiały żadnych problemów. Zdecydujecie się na byle co, to żadne efekty wam z tego nie wyjdą. Dedyk dopiero kiedy rzeczywiście wasze portale tego wymagają. W przeciwnym wypadku lepiej ten dedyk sobie totalnie odpuścić - po co skoro go nie wykorzystacie?

#4 Guest_kortes

Guest_kortes
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 16:34

Tani VPS - w hekko, poniżej 10 zł miesięcznie. Nie da się tego ogarnąć na lepszych warunkach, tym bardziej jeśli mowa o rzetelnych i sprawdzonych firmach. W hekko dbają o support, szybko odpowiadają, faktycznie działa to solidnie. Ale wszystko trzeba testować.

#5 Guest_balbo

Guest_balbo
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 14:53

Również od dawna stawiamy na Hekko, ale na konta dzielone. Nie widzę absolutnie potrzeby podejmowania tematu, który jest droższy i bardziej wymagający. Przecież to kompletnie nic nie da. Jeśli hosting, to po prostu niezawodny, a VPSa zwyczajnie nie wykorzystacie.

#6 Guest_paskor

Guest_paskor
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 15:06

Polecam Hekko ze względu na niezawodność. Działam na ich serwerze już kilka lat, jest ok. Parametry dobre, niezawodność, ogólnie szereg plusów. Ale najważniejsze - usługa działa jak powinna. Jestem tam od dawna, może nawet z 8 lat? Ogólnie usługa nie sprawia żadnych problemów i taka prawda.

#7 Miron92

Miron92

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 09:40

No tak, kupowanie serwera na wyrost po to by generował koszty. Bo ktoś musi się nim zajmować i nim administrować. W sumie to nie taki zły pomysł, generuje dodatkowe miejsca pracy :) 

#8 Guest_jaspra

Guest_jaspra
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 15:17

Dziwne pytanie... Stawiasz tam stronki, ale pod stronę firmową to tak jak napisali koledzy - normalne, małe konto hostingowe w sprawdzonej firmie. Nie ma absolutnie powodów do tego, żeby przepłacać za takie tematy.

#9 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1855 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 16:17

Normalnie. Pod stronki - zapleczowe, firmowe, blogi... przeróżne... skoro już ten serwer jest, to powinniście wykorzystać jego parametry. Marnowanie transferu czy powierzchni, mija się z celem. Doradzam racjonalne dopasowanie takich usług. Powodzenia. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy