Skocz do zawartości

udana konferencja- czyli jaka?

wróć do serwisu Kadry 104 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_maciejski

Guest_maciejski
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 23:25

Ja mogę doradzić, gdzie warto wynajać salę na konferencję. W Krakowie zdecydowanie w SHU „KŁOS”. My u nich wynajmowaliśmy niedawno i wszystko było perfekcyjnie zorganizowane a sala mieściła się niedaleko dworca i rynku, więc lokalizacja jest super. Mają do wyboru kilka sal o róznych wielkościach.

#102 biggy

biggy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 17:50

Lokalizacja to bardzo ważny aspekt. Warto też zwrócić uwagę na fakt, czy taki obiekt zapewnia podstawowy sprzęt na konferencje  Jeśli nie, to trzeba wynajmować. Mogę polecić fajną, ogarniętą firmę, która wypożyczy, cokolwiek sobie zamarzysz - 3tech.pl 

#103 Guest_AnnaP

Guest_AnnaP
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 18:01

Ja mogę się podzielić namiarami na super ośrodek konferencyjny w Zakopanem: Bel-Ami. Miło tam, nowoczesnie i bardzo profesjonalnie wszystko organizują, mają dobrze wyposażone sale (4 do wyboru).  Do tego są ładnie położeni i jest od nich jakieś 500 m od Krupówek. Gwarantuję, że wam się to miejsce spodoba.

#104 Guest_dzessi

Guest_dzessi
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 22:41

U nas ostatnia konferencja miała miejsce w hotelu Dwa Księżyce dwaksiezyce.com.pl w Kazimierzu Dolnym. Pełen profesjonalizm, wysoki standard (hotel ma trzy gwiazdki) i piękne otoczenie - hotel mieści się całkiem blisko rynku, ma widoki na Wisłę,  ruiny zamku, Farę i Basztę. 

#105 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 23:26

W naszym przypadku z kolei udana konferencja odbyła się w Centrum Konferencyjnym AS-BUD, które mieści się w Warszawie w Central Tower. Mają tam kilka profesjonalnie przygotowanych sal do wyboru. Plus za dobrą lokalizację w centrum i blisko dworca kolejowego, profesjonalną organizację i dobrą stawkę za wynajem sali.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych