Skocz do zawartości

udana konferencja- czyli jaka?

wróć do serwisu Kadry 109 odpowiedzi w tym temacie

#61 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 662 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 15:44

Udana konferencja to taka, na której ludzie się nie zanudzą.

#62 m.zygmunt38

m.zygmunt38

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 17:42

Przede wszystkim trzeba zadbać o organizację. Mało co wkurza tak wiele osób, jak wiecznie opóźnienia. Tu się ktoś spóźni, tu ktoś będzie za długo mówił itd itp. Oczywiście problemy technniczne - nie wszystko da się wyeliminować, ale warto sprzęt sprawdzić 3 razy. Regułą jest, że komuś nie otwiera się prezentacja, filmik... Najlepiej jak prelegenci wyślą wszystkie materiały wcześniej i będą one już zgrane i sprawdzone na docelowym komputerze. 

#63 dominika44

dominika44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 11 listopad 2018 - 19:28

Jeżeli chodzi o miejsce na konferencję to hotel Mrągowo Resort  mogę polecić. On znajduje się nad jeziorem Czos, piękne widoki, obsługa na wysokim poziomie, dostępne są sale szkoleniowe i pokoje dyskusyjne. Sale mogą pomieścić od 70 do 350 osób.

#64 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 662 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 10:41

Udana konferencja to taka, z której ludzie coś wyniosą.

#65 annk

annk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 10:02

Jeśli właśnie pytacie o szybką możliwość podróżowania na taką konferencję, która jest np. na drugim krańcu Polski, to polecam skorzystać z air taxi. Warto zwrócić Waszą uwagę na Call&Fly. Oni organizują takie loty biznesowe. Duży plus za poszanowanie czasu klienta i obsługę na najwyższym poziomie.

#66 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 662 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 10:18

Ja nie przepadam za konferencjami na drugim krańcu Polski :)

#67 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 460 postów

Napisano 23 grudzień 2018 - 16:03

Jeśli chodzi o udane konferencję to szczerze polecam Wam w najbliższych dniach wybrać się na konferencję FLEX, dotyczącą prawa nieruchomości. Jako uczestniczka poprzedniej edycji jestem zdania, że jest to wydarzenie zorganizowane na najwyższym poziomie ,a dodatkowo miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tym zakresie, dyskusji ze specjalistami, a także poznania tych osób. Mam nadzieję, że skorzystacie i spotkamy się na miejscu, bo planuje się tam wybrać ;) Na stronie https://www.biznesow...nferencje/flex/znajdziecie cały opis i program ;) 

#68 Guest_Domkiss

Guest_Domkiss
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 15:26

Jeśli właśnie pytacie o szybką możliwość podróżowania na taką konferencję, która jest np. na drugim krańcu Polski, to polecam skorzystać z air taxi. Warto zwrócić Waszą uwagę na Call&Fly. Oni organizują takie loty biznesowe. Duży plus za poszanowanie czasu klienta i obsługę na najwyższym poziomie.

Raz leciałem z Call&Fly na forum ekonomiczne w Krynicy. Z Warszawy. Wszystko na czas, komfortowo dotarłem na miejsce i wróciłem do domu. Polecam takie rozwiązanie tym, którzy szczególnie cenią swój czas, wygodę i bezpieczeństwo.

#69 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 632 postów

Napisano 27 grudzień 2018 - 18:09

Udana konferencja to taka, po której uczestniczy, którzy zdecydowali się wziąć w niej udział czują satysfakcję. Na pewno spory wpływ na to, jak postrzegana jest konferencja ma miejsce, w którym się ona odbędzie. Gdy ja organizowałam konferencję, wybrałam http://dworekkurowski.pl/w Kurowie - urokliwe miejsce, estetycznie wykończone z pysznym jedzonkiem. Goście byli zachwyceni i samą konferencją i otoczeniem. 

#70 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 21:51

Gdzie jest wartość dodana i nie ma plotek :)

#71 dyzia

dyzia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 30 grudzień 2018 - 18:21

Dokładnie, jest bardzo dużo różnych aspektów, które mają wpływ na konferencje. Z mojej perspektywy - dobra agenda, ciekawi prelegenci, dobry catering, nowoczesny sprzęt na konferencje, atrakcje dla uczestników.

#72 Guest_Gabii88

Guest_Gabii88
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 13:02

Według mnie bardzo dużo zależy od lokalizacji. To jest krok do sukcesu. Musi być na prawdę dobra sala w dogodnej lokalizacji jaką ma np. Hotel Iskra w którym zawsze moja firma organizuje szkolenia. Polecam serdecznie 

#73 Guest_Juerk00

Guest_Juerk00
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 13:04

Jestem tego samego zdania, hotel Wilga jest dla mnie bez dwóch słów najlepszy, na tego typu wydarzenia. Moja firma co i rusz organizuje tam szkolenia 

#74 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 10:54

Zadbaj o odpowiednie wyposażenie, które znajdziesz np. na meblebankietowe.pl. Istotne jest też dobre rozplanowanie wykładów i aktywności, tak aby goście mogli spokojnie korzystać ze wszystkich możliwości.

#75 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 11:37

Z której zaproszeni delegaci są bardzo zadowoleni - to dobrze świadczy o firmie.

#76 Guest_Barbararomek

Guest_Barbararomek
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 14:13

Taksówka powietrzna to świetne rozwiązanie. Korzystałam kilka dni temu przy podróży służbowej do Niemiec do głównej siedziby firmy. Polecam, wrażenia niesamowite, obsługa bardzo miła, sam lot szybki i komfortowy.

#77 bibi87

bibi87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 01 luty 2019 - 17:20

Jeśli chodzi o sprzęt konferencyjny, multimedia itp... To powiedzcie mi, czy często wypożyczacie ekrany plazmowe?

#78 mariuszP77

mariuszP77

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 13 luty 2019 - 12:16

U nas dobrze się sprawdził hotel Dwa Księżyce https://www.dwaksiezyce.com.pl/ w Kazimierzu Dolnym. Mega profesjonalizm, dobra organizacja no i samo położenie to już duży plus bo hotel  mieści się niedaleko rynku. Do tego pyszna kuchnia no i atrakcje organizowane przez hotel jak rejs statkiem, wycieczka quadem czy spływ kajakowy. Wszystko świetnie się udało, 100% profesjonalizmu.

#79 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 18 luty 2019 - 14:23

Raz leciałem z Call&Fly na forum ekonomiczne w Krynicy. Z Warszawy. Wszystko na czas, komfortowo dotarłem na miejsce i wróciłem do domu. Polecam takie rozwiązanie tym, którzy szczególnie cenią swój czas, wygodę i bezpieczeństwo.

Z Warszawy wszędzie blisko, wiadomo z centrum Polski wylatujesz :) Loty, na przykład Wrocław - Warszawa, można znaleźć w promo cenach w sieci https://www.esky.pl/...roclaw-warszawa podróżowanie biznesowe nie jest drogie, tak więc organizowanie konferencji nie musi ograniczać się do siedziby firmy lub regionu.

#80 Daniłło

Daniłło

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 luty 2019 - 12:28

Ja byłem ostatnio na fajnej konferencji w OH-Kino w Oławie. Całkiem przyjemne i nie oklepane miejsce. Powiem też, że atmosfera była o wiele lepsza niż na typowych konferencjach. Do tego każdy dostał torbę z upominkiem od firmy, było też ciekawe szkolenie, no i oczywiście atrakcje. Na koniec była impreza z bufetem. Taka konferencja trochę jak za dawnych lat, ale wspominamy ją w firmie bardzo przyjemnie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych