Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie drewniane łóżko?

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 grazyna1

grazyna1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 21:04

Cześć wszystkim. Szukam jakiegoś porządnego łóżka do sypialni. Czy dalibyście radę mi doradzić czym się kierować przy kupnie, żeby kupić solidne łóżko? Jakieś łóżka drewniane są np. tu. Co o nich myślicie?

Chętnie byłby tchórzem, tylko boi się.

#2 AnnaR

AnnaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 10:37

Jak dla mnie jest w porządku :)

#3 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 13:05

Bardzo fajne są takie drewniane łóżka :) Ciekawą ofertę znajdziesz też w sklepie http://visby.pl/ , możesz od razu całą sypialnie sobie tam wyposażyć, są meble, materace etc. Mnie najbardziej podoba się takie ciemne drewno, ale nie takie czarne, tylko taki mocny, ciemny brąz :)

#4 Beja

Beja

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 wrzesień 2016 - 13:34

Wybierając łóżko do swojej sypialni kierowałam się jak najbardziej jakością ale także wygodą i oczywiście wyglądem. Obejrzałam chyba wszystkie oferty sklepów stacjonarnych i nic godnego uwagi nie znalazłam, za to oferta meblehot pl przykuła moją uwagę i oczywiście znalazłam to, czego szukałam, łóżko o wdzięcznej nazwie Penelopa z pojemnikiem na pościel, zatem mam jakość, wygodę, wygląd w dodatku nawet taniej i czego pragnąć więcej.

#5 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 26 wrzesień 2016 - 10:58

Łózka drewniane jak najbardziej. Warto jest sprawdzić przede wszystkim w jaki sposób jest wykonana rama i ile mają one wzmocnień od strony materaca. Powinny być też skręcone kątownikami, aby czasem w nocy nie skrzypiało. Powinno być też odpowiednio ciężkie, aby się nie przesuwało np. w czasie ścielenia.

#6 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 27 wrzesień 2016 - 10:12

Vox ma świetną ofertę łóżek. Koniecznie sprawdźcie ich propozycje.

#7 Guest_tinka222

Guest_tinka222
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 19:24

Oj tak, łózko powinno być wykonane solidnie i z dobrych materiałów. w zeszłym roku kupowałam swoje w Flori Meble i muszę powiedzieć, że dokonałam dobrego zakupu. Bardzo wygodne, solidne i co drewno to jednak drewno, to najlepszy materiał na meble. Notabene materac też od razu u nich kupiłam jeszcze mi pomogli w doborze odpowiedniego do moich potrzeb, to mi się bardzo spodobało, że nie wcisnęli mi byle czego.

#8 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 14:21

A zobaczcie sobie takie łoże z bali drewnianych https://sprzedajemy....nych-nr43684277. Robi wrażenie, prawda? Chyba sobie zamówię takie wielkie łóżko do sypialni.

Always look on the bright side of life!

#9 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 11:14

Ja w Jysku kupowałam łóżko. Jego największą zaletą są pojemniki, które można było zamontować w dowolnej konfiguracji.

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 17:56

W black red white i w ikei mają duży wybór bardzo ładnie prezentujących się łóżek, a w kwestii wygody to największą rolę odgrywa materac, najlepiej wybrać go indywidualnie do swoich potrzeb 

#11 ankq

ankq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 luty 2017 - 12:12

Może w Ikea cos znajdziesz?

#12 zu_za

zu_za

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 28 luty 2017 - 15:06

A co powiecie o meblach z Forte? Jeśli chodzi o łóżka i w ogole wyposażenie sypialni to moim zdaniem wybór mają ogromny. Wystarczy spojrzeć tutaj: http://www.forte.com.../sypialnia.html

Poza tym, że ich meble można dostać w sklepach firmowych to są one także dostępne np. w salonach Agata Meble :)

#13 Guest_Aldonna

Guest_Aldonna
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 07:53

Drewniane łóżka są bardzo dobre, ale mi osobiście podobają się jednak tapicerowane i takie też zamówiłam sobie w Meble Hot. Z tego co pamiętam maja też i drewniane w dodatku to producent między innymi materacy zatem dopasowanie go do naszych potrzeb miałam gratisowe i muszę powiedzieć, że zrobili to jak prawdziwi fachowcy. Wspaniale się śpi i nic mnie nareszcie nie boli.

#14 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 10:22

A w jakich cenach są tam meble? Jak w sieciówka, czy droższe/tańsze?

#15 Guest_julietta

Guest_julietta
  • Goście

Napisano 27 maj 2017 - 21:07

po naprawde dlugich poszukiwaniach wymarzonego lozka stwierdzilismy, z zrobimy je sami zwyczajnie z palet. jest mnostwo instrukcji w sieci, wiec czemu nie sprobowac smile.png zamowilismy palety z pakobud.com.pl i wzielismy sie do roboty. efekt jest taki, ze mamu juz materac, a ja wiem ze nie moglo byc lepiej. to lozko w bialym kolorze swietie komponuje sie ze skandynawskim stylem, ktore stworzylam w sypialni. polecam takie niestandardowe rozwiazania smile.png

#16 krove

krove

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 czerwiec 2017 - 13:52

Zajrzyjcie sobie tu http://abcsypialni.p...-wyborze-lozka/:) Moim zdaniem jest tam sporo odpowiedzi na Wasze pytania ;)

Świat jest taki, jakim go stworzysz.

#17 Guest_ada inska

Guest_ada inska
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2017 - 08:24

Też myśleliśmy o takim z palet, ale koleżanka nam je odradziła. Oni mieli takie i wymienili je na normalne. Zdecydowaliśmy sie na zakup drewnianego w Meble Hot, zresztą koleżanka właśnie u nich kupiła swoje i mówiła, że warto. Faktycznie dobr i porządne. Za jednym zamachem kupiliśmy też i materac, który nam polecili. Jak na razie jesteśmy zadowoleni z jednego i z drugiego i łóżko i materac są bardzo wygodne i dobrze się nam śpi.

#18 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 09:45

Łóżko z palet musi być jednak niewygodne. Dlatego ja nie chciałbym takiego mieć.

#19 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 15:52

Najwygodniejsze łózko ever to łózko  z serii Memory z Vieri Divani. Jest świetne, można oprzeć się na mięciutkich ramapch, łóżko posiada też kufer, mimo, że to model typowo sypialniany.  Nigdy wcześnie nie wysypiałam się tak bardzo jak na tym łózko.

#20 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 09:11

Ja jestem zadowolona ze swojego łóżka z Jyska. I udało mi się je kupić w promocji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych