Skocz do zawartości


umowa na okres probny


wróć do serwisu Kadry 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_alicja

Guest_alicja
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 17:17

Witam
zawarłam z pracownikiem umowę na okres próbny od 04.01.16 do 04.04.16 Dowiedziałam się że powinnam zawrzeć tylko do 03.04.16 czy faktycznie jest błąd? Bo nigdzie nie mogę znaleźć konkretnych informacji ci do dokładej daty trwania umowy

#2 PaniFani

PaniFani

    Użytkownik

  • Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 18:22

Nie ma błędu art. 112 k.c. w zw. z art. 300 k.p

Zgodnie z przepisem art. 112 kodeksu cywilnego: „termin oznaczony w tygodniach, miesiącach lub latach kończy się z upływem dnia, który nazwą lub datą odpowiada początkowemu dniowi terminu, a gdyby takiego dnia w ostatnim miesiącu nie było - w ostatnim dniu tego miesiąca. […].”





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych