Skocz do zawartości

Zdjęcie

Środki na rozwój firmy

wróć do serwisu Moja Firma 23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 16:19

Od jakiegoś czasu w naszej firmie korzystamy z faktoringu od invipay, mogę szczerze polecić jeśli długie terminy płatności, to problem dla firmy.

#22 michalinabak

michalinabak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 11:12

Ja ostatnio czytałem tutaj o pozabankowych pożyczkach dla firm i mam pytanie. Czy ktoś z was korzystał z takiego pozyskania środków na rozwój firmy. Bank kredytu nie udzieli, bo młoda firma chociaż nie byłoby żadnych problemów ze spłatą, bo biznes się kręci. Ale nie jestem dwa lata na rynku i wg banku mogę mieć problemy ze spłatą. Czy skorzystanie z takiego rodzaju finansowania to dobry pomysł czy lepiej poszukać jakiegoś innego sposobu?

#23 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 21:23

Na pewno nie liczyłbym na żadną dotację. Żeby je otrzymać trzeba się nieźle nagłowić... Lepiej jest pożyczyć pieniądze w sprawdzonym miejscu, które moglibyśmy oddać w dogodnych ratach. Na kredyt w banku nie liczyłbym,. Lepiej jest zaciągnąć pożyczkę prywatną. Jednym z portali, który to umożliwia jest portal Concash. Można o nim przeczytać pod adresem https://www.lm.pl/ak...jest_to_mozliwe

#24 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów

Napisano wczoraj, 07:35

A może mikrofaktoring i oferta https://www.monevia....niejszych-firm/ Faktoring jest obecnie bardzo popularnym, jeśli nie najpopularniejszym źródłem finansowania biznesu, obok kredytów czy papierów dłużnych. Odkąd pojawił się na polskim rynku, przeszedł ogromną metamorfozę, od tradycyjnego finansowania pozyskanego „w okienku” po elastyczne narzędzia dostępne on-line 24/7. Dziś faktoring daje ogromne możliwości firmom każdej wielkości i z każdej branży. Często słyszymy o faktoringu, mikrofaktoringu, nanofaktoringu czy po prostu, finansowaniu faktur. O ile nazwy bywają różne, o tyle pewne jest to, że dziś mikrofaktoring dzięki swoim zaletom szybko podbija rynek finansów. Mikrofaktoring polega na świadczeniu usług faktoringowych dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Usługi w zakresie faktoringu oferowane dla segmentu mikrofirm oraz małych i średnich przedsiębiorstw, mogą zostać ujęte w ramach pojęcia mikrofaktoringu. Trzeba także dodać, że mikrofaktoring pozbawiony jest wielu barier typowych dla faktoringu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych