Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naprawa auta poza ASO: gwarancja

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49433 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 13:29

Od 3 lat obowiązuje dyrektywa UE zezwalająca serwisować samochód poza ASO w okresie trwania gwarancji bez obawy o jej utratę. Dlaczego autoryzowane serwisy nie informują o tym klienta?

Powrót do artykułu: Naprawa auta poza ASO: gwarancja

#2 Guest_Amardyna

Guest_Amardyna
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 13:29

Pytanie tylko po co naprawiać auta poza ASO i zastanawiać sie nad gwarancją. Teraz w obecnych czasach serwisy autoryzowane serwisują nawet starsze auta. Dla samej pewności wtedy warto bo nikt nie zna naszego auta tak dobrze jak warsztat producenta jednak :) Ja mam focusa i nie serwisuje go nigdy poza ASO forda. Teraz cenowo sa konkurencyjni nawet dla mniejszych warsztatów, a jednak dużo bardziej kompetentni z mojego doswiadczenia.

#3 Guest_Osuch

Guest_Osuch
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 23:02

A jak z cenami? Dobre mają?

#4 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 924 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 16:36

Najtaniej w naprawie wychodzi regenerowanie http://maxmag.pl/top...tach-uzywanych/, ale nie w przypadkowych warsztatach. Oddać musimy koniecznie do specjalistycznego lub autoryzowanego zakładu.

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 21:03

To znaczy, jeżeli auto jest nowe to wiadomo że aso sprawdzi się najlepiej co do ceny to w Warszawie polecam HondaPlaza. Warsztat wyposażony świetnie, mechanicy z dużym doświadczeniem, a terminów zawsze trzymają. 

#6 buzia

buzia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 13:12

Własnie dlatego ja zastanawiam sie nad skorzystaniem z serwisu motorcraft. Tam wiele opcji serwisu mam dzięki temu, np wymiana opon wraz z montażem, ewentualna wymiana oleju, tańsze klocki hamulcowe.

#7 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 14:58

Jak szukacie solidnego serwisu to sprawdzi się nadarzyński Green Car http://green-car.com.pl/To solidny warsztat. Nie za drogi, ceny na pewno lepsze niż w stolicy. Ja z Warszawy wole do nich podjechać bo i tak bardziej mi się opłaca  niż  korzystać z serwisów obok mnie.

#8 Guest_kamiks

Guest_kamiks
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 19:01

Mi się opłaca jeździć do aso, np. ostatnio zrobiłem inspekcję samochodu dostawczego za 49 złotych w serwisie forda. Bardzo dobra cena.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych