Skocz do zawartości

Zdjęcie

Magazynowanie gadżetów firmowych

gadżety magazynowanie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Ronda

Guest_Ronda
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 16:55

W less mess cała ekipa jest mega pomocna, bardzo profesjonlanie. czysto schludnie zawsze można wpaść na kawę jak już się skończy w swoim magazynie 

#22 Steeevee77

Steeevee77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 07:42

Rzeczywiście mając swój sklep internetowy warto mieć magazyn, gdzie będziecie składać produkty. Wiadomo, że w zależności od rozmiarów sklepów trzeba będzie wybrać odpowiedniego rozmiaru magazyn. Jeżeli macie takie obiekty w swoich firmach to pewnie przyda się wam i solidny wózek widłowy, jak i nawet nie kilka. Tych nie musicie kupować, zawsze jest opcja na wynajem. W firmie https://get-a-truck.pl/znajdziecie właśnie takie rozwiązania dla biznesu. Według mnie warto się tym zainteresować.

#23 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 13:56

potwierdzam, korzystam z usług less mess we wrocławiu na potrzeby mojej firmy. trzymam tam różne ulotki, gadżety, parę mebli no i archiwum dokumentów. z rzeczami nic się nie dzieje, pomieszczenia są pod stała kontrolą temperatury i wilgotności. dostęp oczywiście nieograniczony, więc czasem i o 4 w nocy się wpadnie, ale zawsze jak jestem w czasie godzin pracy recepcji to idę do Pań na kawę- są bardzo uprzejme 

#24 Guest_alicja

Guest_alicja
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 18:31

koniecznie muszę sprawdzić ten less mess storage osobiśie. właśnie szukam miejsca, w którym mogę przechowywać różne rzeczy z firmy i trafiłam na to forum. patrząc po opiniach w internecie no to firma wygląda na solidną, na ich stronie wszystko fajnie opisane no i bardzo na plus że mają opcję rezerwacji online i podglądu cen od razu. mam nadzieję, że się nie zawiodę 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy