Skocz do zawartości

Blog księgowo-kadrowy

ksiegowosc podatki działalność gospodarcza kadry ksiegowy start up

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_taniarachunkowosc.pl

Guest_taniarachunkowosc.pl
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 15:46

Witamy,

nasza marka wkrótce uruchomi blog poruszający tematykę księgowo - rachunkową. Chcemy aby blog służył jako swoista pomoc wszystkim przedsiębiorcom małych i dużych firm. Naszym celem będzie objaśnianie wszystkich niejasnych kwestii z zakresu księgowości, zakładania działalności,  specyfiki kadrowej oraz wszelkich innych kwestii powiązanych z prowadzeniem biznesu.

W związku z tym chcielibyśmy zachęcić Państwa do zadawania pytań pod tym wątkiem a my w miarę możliwości postaramy się każdy problem poruszyć i objaśnić.

#2 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 251 postów

Napisano 06 październik 2017 - 07:57

Myślę, że taki blog będzie przydatny dla wielu przedsiębiorców. Ja prowadzę drobny biznes - małe wydawnictwo z książkami regionalnymi na Pomorzu i długo musiałem sobie sam radzić z księgowością. Ślęczałem po nocach nad papierami i bałem się, że by tylko nie zrobić żadnego błędu w rozliczeniach. W końcu zdecydowałem się, że outsourcinguję i księgowość i kadry i zgłosiłem się do firmy poleconej przez znajomego - https://www.tmf-grou...pl-pl/services/ Przynajmniej teraz mam pewność, że moje finanse są w dobrych rękach

#3 bassoo

bassoo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 styczeń 2018 - 19:58

Owszem może to być przydatne o ile samemu jesteśmy odpowiedzialni za księgowość i wszelakie rozliczenia. Bardzo długo sama zajmowałam się tym w swojej firmie ale niedawno zrezygnowałam z tego bo ile można spędzać czasu w pracy. Zlecam teraz wszelaką księgowość bankowi w którym zresztą też mam konto: https://www.ingksiegowosc.pl/dla-kogo wszystko w jednym miejscu a ja mam problem z głowy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ksiegowosc, podatki, działalność gospodarcza, kadry, ksiegowy, start up

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych