Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie są koszty kredytów gotówkowych?


wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 102827 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 08:51

Zaciągając kredyt gotówkowy należy liczyć się nie tylko z przypływem dodatkowej gotówki, ale również z kosztami jakie niesie zaciągnięte wobec instytucji finansowej zobowiązanie. Na jakim poziomie jest obecnie cena tego pieniądza? Czy kredyty gotówkowe są wciąż atrakcyjne?

Powrót do artykułu: Jakie są koszty kredytów gotówkowych?

#2 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 08:51

Często są znaczni wyższe niż nam mogłoby się wydawać, dlatego warto sobie wszystko dokładnie na początku sprawdzić. Ja to zwykle robię na moneyu i korzystam z ich kalkulatora: direct.money.pl/kredytygotowkowe/ . Sprawdza się naprawdę nieźle i jestem zadowolony z tego jak szybko mogłem uzyskać komplet informacji z wielu różnych banków.

#3 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 18:58

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady: - przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomek | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych