Skocz do zawartości

szukam biura rachunkowego

wróć do serwisu Księgowość 149 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 22:12

www.eksiegowy.com.pl smile.png Pełen wypas smile.png

#82 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 06:28

Witam,

poszukuję biura rachunkowego. Na co należy szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze?

Witam ,

prowadzę biuro rachunkowe (www.taxrzeszow.pl) . Możliwa jest także praca zdalna. Zapraszam do kontaktu : email: biuro@taxrzeszow.pl; tel 784643428) .

Pozdrawiam

Renata Kasperek Karnas

#83 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 417 postów

Napisano 08 maj 2017 - 09:18

Firmy z Łodzi mają na http://deltaonline.pl całkiem ciekawą ofertę. Niewiele firm fatyguje się do klienta po dokumenty z tego, co się orientuję.

#84 Guest_irekkk

Guest_irekkk
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 09:40

Dobrą ofertę jak na Kraków i tutejsze ceny mają w Księgowości bez tajemnic. Chodzi mi o biuro ze strony gut-rachunkowosc.pl. Nie trzeba u nich długo czekać na dokumenty, domykają terminy, w końcu skończyły się moje problemy ze skarbówką, która była na mnie wyjątkowo cięta w tamtym roku. Ogarnęli mi księgi po poprzedniej firmie, która zostawiła po sobie złe wspomnienia i duży bałagan.

#85 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 12:26

Polecam Ci biuro rachunkowe GeneralOutsource, są certyfikowanym biurem (widnieją w Centrum Informacji Księgowej). Pracują tam świetni specjaliści. To moim zdaniem jest wysokiej jakości  biuro rachunkowe, które na dodatek posiada naprawdę atrakcyjne ceny.

również korzystam od około roku

#86 Guest_mario547

Guest_mario547
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 15:25

Przeszedłem niedawno na księgowość dla lekarzy do kpir50.pl. Duże uproszczenie, bo wcześniej miałem zwykłą księgowość online, ale za dużo czasu poświęcałem i jednak sporo płaciłem, bo ponad 200 złotych. Teraz mam stawkę w granicach 50 – 100 złotych w zależności od dodatkowych dokumentów. W podstawie masz tam 20 dokumentów księgowych, co na samozatrudnieniu jest idealne. 

#87 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 12:07

Jak się wybierze dobre biuro rachunkowe to jest to ogromna oszczędność czasu i nerwów :) Bo jest zabawa w księgowość pochłania masę czasu. Od siebie polecam biuro rachunkowe Gama z Warszawy. Rzetelni i profesjonalni. Jeszcze nie miałem z nimi problemów a już długo mi pomagają :)

#88 Guest_XDA

Guest_XDA
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2017 - 08:50

ASXS

#89 Marta_

Marta_

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 10:36

Polecam biuro Mac Auditor z Warszawy - mieszczą się na Mokotowie, kilka minut spacerem od Galerii Mokotów. MAC zajmuje się księgowością, kadrami i płacami, audytem finansowym i consultingiem. Jak ktoś zaczyna prowadzenie działalności lub je planuje to tez warto do nich przedzwonić - pomagają w rejestracji podmiotów i potem zajmują się całą papierologią, więc nie traci się czasu na 'zbędne' formalności. 

Wszystkie informacje mają na stronie www.macauditor.pl ale zawsze lepiej zadzwonić i porozmawiać.

#90 Guest_Władysława

Guest_Władysława
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2017 - 07:02

Witam ,

prowadzę biuro rachunkowe Lexman, w Krakowie. Profesjonalnie, za rozsądną cenę, istnieje możliwość odbioru dokumentów. 

Zapraszam do kontaktu : email: wlajur@wp.pl 

lub telefonicznie 783 766 756

Pozdrawiam

W.Jurzysta

#91 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 20 sierpień 2017 - 15:09

Ja stawiam na biuro rachunkowe, korzystam z wrocławskiego biura Super Księgi http://superksiegi.pl/ Są skrupulatni i konkretni, sprawdzają się o niebo lepiej od mojego poprzedniego biura. Prowadzą nam od trzech lat księgowość firmową, rozpoczęcie współpracy  z nimi było  bardzo dobrą decyzją.

#92 rerum

rerum

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 16:02

U nas za księgowość odpowiada firma Capital Audyt, zdecydowanie polecam to biuro rachunkowe, znają się na rzeczy, a usługi księgowe w ich wykonaniu są rzetelne i terminowe. My sobie bardzo chwalimy :) 

#93 Guest_Kazik

Guest_Kazik
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 09:41

Ja, korzystam z Biura Rachunkowego M&M Księgi Rachunkowe Warszawa, do klienta podchodzą  indywidualnie i z profesjonalizmem, człowiek jak tak wchodzi to jak do najlepszych przyjaciół. Mają czasami jakieś promocje ja trafiłem na 3 miesiące za  1 zł także na spokojnie bez spiny się przeniosłem.

#94 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 408 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 10:35

Znalazłem bardzo dobre rozwiązanie na prowadzenie księgowości. Zajmuje się nią firma InFakt, którą znajdziemy pod tym adresem https://www.infakt.pl/polecam/mdko. Ceny w porównaniu do biur rachunkowych są dość interesujące. Warto zajrzeć i się przekonać. Dodatkowym atutem jest to, że na pierwszą płatność w programie otrzymuje 10% rabatu!

#95 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 11:39

Pytaj znajomych, szczególnie tych, którzy dobrze sobie radzą z prowadzeniem własnego biznesu. Ja tak trafiłam na biuro Gama i to był idealny wybór. Naprawdę znają się na rzeczy.

#96 Hektorka

Hektorka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 15:38

Jak ktoś jest z Lubelszczyzny to ja mogę polecić to biuro podatkowe z Lublina. Korzystam z ich usług od niedawna, ale w porównaniu do poprzedniej księgowej są dużo bardziej profesjonalni i wiele rzeczy mi wyjaśniają na bieżąco.

#97 Guest_Hania

Guest_Hania
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 12:36

Dla osób z Pomorza polecam Biuro Rachunkowe Macieja Godlewskiego z Gdańska.

Zainteresowani na pewno odnajdą namiary w Internecie.

#98 Guest_Anita111

Guest_Anita111
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 11:35

polecam www.ksiegowosc-fajkis.pl z Katowic

#99 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2018 - 13:23

Doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie. Na nic komuś teoretyczna wiedza jak jej nie potrafi wykorzystać? Ja zdecydowałem się na biuro rachunkowe funkcjonujące na rynku od lat, czyli General Outsource z Krakowa

#100 magik3

magik3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 styczeń 2018 - 13:50

Polecam rozejrzeć się za różnymi porównywarkami takich biur rachunkowych można je bardzo łatwo znaleźć w Internecie z podziałem na miasta :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy