Skocz do zawartości

szukam biura rachunkowego

wróć do serwisu Księgowość 145 odpowiedzi w tym temacie

#41 mnNOVA

mnNOVA

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 19 wrzesień 2016 - 15:07

Polecam http://www.mn-nova.pl/

#42 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 19 wrzesień 2016 - 15:41

Na co szczególnie zwracać uwagę - na opinie innych klientów, chwila googlowania i efekty powinny być widoczne jak na dłoni. Dobre biuro zdobędzie klientów pocztą pantoflową. Tak przynajmniej było w moim przypadku, kiedy jeszcze dawałem zarobić zewnętrznej firmie, która prowadziła mi księgowość. Potem zacząłem korzystać z programów RESET2, i od jakiegoś czasu pieniądze, które co miesiąc płaciłem firmie, mogę przeznaczyć na inne cele związane z rozwojem biznesu. 

#43 anuszka80

anuszka80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 21:07

Hej, ja mogę polecić biuro Capital Audyt - http://capitalaudyt.pl. Korzystam i jestem bardzo zadowolona. Zgadzam się z przedmówcą, że dobre biuro rachunkowe zyska klientów dzięki tzw. poczcie pantoflowej i również u mnie tak było :) Druga rzecz jest taka, że faktycznie w dzisiejszych czasach można z łatwością sprawdzić opinie o danej firmie i szybko wytypować firmy godne zaufania :) 

#44 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 21:13

Polecam biuro rachunkowe Sperantes. Rozliczają mnie od kilku lat i jestem zadowolona z obsługi. Podaję kontakt do swojej ksiegowej 511-484-582. Warto sprawdzić.

#45 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 21:13

Polecam biuro rachunkowe Sperantes. Rozliczają mnie od kilku lat i jestem zadowolona z obsługi. Podaję kontakt do swojej ksiegowej 511-484-582. Warto sprawdzić.

#46 Guest_adamm

Guest_adamm
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 20:12

Chyba nie odkryję Ameryki jak napiszę że najlepiej wybierać takie który poleci zaufana nam osoba. Jeżeli nie ma takiej możliwości to trzeba popytać o opinie albo przeczytać je w internecie. Sprawdzić czy biuro jest w porządku od strony prawnej i jakich prowadziło wcześniej klientów. A dalej to już zostaje intuicja. Ja tak wybierałem u siebie w Rybniku biuro Bilans i jestem zadowolony. 

#47 Guest_Wolski

Guest_Wolski
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 21:11

Ja pamiętam jak wybierałem własne biuro to kiedyś zleciłem mu jakąś małą robótkę. Sprawdzili się i tak z nimi zostałem. Mam na myśli kancelarię Kasprzyk&Niziołek w Gliwicach. Są niezastąpieni dla mnie. 

#48 Guest_kamikadze

Guest_kamikadze
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 15:34

A co z www.prawoipodatki.com ? Jakieś opinie? Bo zastanawiam się nad nimi smile.png

#49 michalinakot123

michalinakot123

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 20 październik 2016 - 08:41

Uważam, że przed podjęciem  decyzji o wyborze jakiegoś biura rachunkowego należy dokładnie zapoznać się z ofertą różnych przedsiębiorstw. Ja na przykład zanim podjęłam decyzję przeczytałam artykuł na mangopress o najlepszych biurach rachunkowych we Wrocławiu i zapoznałam się  z opiniami klientów, choć to drugie moim zdaniem nie jest wymierne bo wiadomo, to mogą być znajomi właścicieli itd. Lepiej samemu sprawdzić co ma ci do zaoferowania dane przedsiębiorstwo niż polegać na opiniach innych.

#50 Guest_Leon

Guest_Leon
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 12:17

Jak Warszawa, to tylko Gabafi. Korzystam z ich usług od kilku lat, prowadza wszystko terminowo i rzetelenie, duza wiedza jesli chodzi o doradztwo prawne. 

#51 Guest_Kamil Bąk

Guest_Kamil Bąk
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 12:32

amgbiuro to wysokiej klasy fachowcy od lat z nimi współpracuję polecam

#52 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 10:33

Polecam nasze biuro gdzie zapewniamy dodatkowo bezpłatną obsługę prawną

www.cfe24.pl

#53 Guest_Zygmunt

Guest_Zygmunt
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 20:31

spolkagit.pl trzy razy zmieniałem Ci jako I-wsi spełniają moje oczekiwania super komunikacja i szczerość 

#54 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 342 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 20:08

W Olsztynie jest bardzo dobre biuro Stencel - http://www.biuro-ste....pl/oferta.html. Zobaczcie sobie ich ofertę, u mnie w firmie zajmują się księgowością i spisują się dobrze. 

#55 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 10:24

Bardzo ważne jest doświadczenie oraz zdobyte certyfikaty. Tak jak zresztą w nie jednej branży. Jak już przeznaczamy swój kapitał na jakiegoś rodzaju usługi, naturalną rzeczą jest, że chcemy by było to wykonane możliwie jak najlepiej. Dlatego warto przed tym popytać się znajomych, czy poczytać opinie Internecie. Ja tak zrobiłam i zredukowało to wszystkie towarzyszące temu nerwy – do minimum J Bardzo fajny kontakt z klientem mają http://www.kancelariapodatkowadz.pl. Osobiście korzystam z księgowości pani Dąbrowskiej. Już po pierwszym telefonie czułam, że trafiłam w dobre ręce. Współpracujemy po dziś dzień i nie mam żadnych zastrzeżeń. W dodatku usługi na moją kieszeń, nic dodać – nic ująć. Trzeba samemu się przekonać J Pozdrawiam!

#56 Rossi

Rossi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 28 listopad 2016 - 13:49

Według mnie wybierając biuro rachunkowe należy zwrócić uwagę na to ilu klientów obsługuje biuro, czy posiada certyfikat ministerstwa finansów, czy biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, czy jest możliwość konsultacji w nagłych sytuacjach, sposób rozliczania i cennik.

#57 Guest_janet

Guest_janet
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 13:28

Zdecydowanie Kasprzyk&Niziołek. Współpracujemy już jakiś czas i do tej pory się nie zawiodłam. 

#58 Guest_Mariusz2

Guest_Mariusz2
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 15:31

Osobiście korzystam z usług Frankowscy.com i jestem zadowolony. Ceny mają zdecydowanie dużo niższe od pozostałych firm księgowych na terenie Krakowa. Pozdrawiam. 

#59 Skrzypek9

Skrzypek9

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 11 grudzień 2016 - 13:21

Jeżeli ktoś szuka biuro rachunkowe częstochowa to śmiało mogę polecić MJM. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony.

Z rodzicami można wygrać tylko cierpliwością.

#60 Guest_krzysztof

Guest_krzysztof
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 20:12

Polecam AB-DATA Biuro Rachunkowe w Warszawie  - bardzo solidne, zawsze dostępne, bez spóźnień z pełna informacją. www.ab-data.net

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych