Skocz do zawartości

szukam biura rachunkowego

wróć do serwisu Księgowość 149 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Oceania

Guest_Oceania
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2016 - 16:20

Trudno polecać konkretne biuro, jeśli autor tematu nie podaje w jakim mieście szuka. wink.png Skąd pewność, że nie jest z Gdańska, kiedy polecasz Sosnowiec? 

Jeśli o mnie chodzi, to korzystam z biura mającego oddziały w całej Polsce, czyli z Tax Care. Na ich stronie znajdziesz wyszukiwarkę, a z jej pomocą oddziały w różnych miejscach.

#22 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 12:37

Podczas wyboru biura rachunkowego warto zwrócić uwagę na to czy świadczy swoje usługi zdalnie. W dzisiejszych czasach to duża wygoda i spore usprawnienie dla firmy. Oczywiście warto zwrócić uwagę na to czy posiada ono certyfikat księgowy oraz jest firmą legalnie działającą. Warto także sprawdzić opinie o biurze oraz czas jego funkcjonowania. Z mojej strony polecam skorzystanie na przykład z oferty biura certyfikowanebiurorachunkowe.pl.

#23 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 20:32

Słuszna uwaga, skoro nie jest doprecyzowany rejon, to lepsze z zasięgiem ogólnopolskim. smile.png Sporo słyszałam o Tax Care, ale w sumie niewiele konkretów, oprócz tego, że znacznie lepiej wypada cenowo, niż inne. Możecie zdradzić coś więcej? Właśnie przymierzam się do ciecia kosztów w mojej firmie i jestem zainteresowana. 

#24 Szybkafaktura.pl

Szybkafaktura.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 19 czerwiec 2016 - 19:42

W kwestii biura rachunkowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy usługi będące połączeniem księgowości online z obsługą firmy przez certyfikowane biura rachunkowe. Oferowana przez nas usługa to przede wszystkim mniejsze koszty prowadzenia rachunkowości w firmie z możliwością zarządzania i dostępem dodanych online, przez całą dobę.

Sprawdź nasz program do faktur online: szybkafaktura.pl

#25 jaro218

jaro218

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 16:33

Najlepsze biura rachunkowe według mnie są online. Działają najsprawniej

#26 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 20:24

Według mnie biuro online to wygoda, ale miło wiedzieć, że w razie czego możesz zajrzeć do biura na spotkanie i porozmawiać na żywo z osobą, która zajmuje się twoją firmą. Tax Care daje taka możliwość i dlatego według mnie to najlepszy wybór.

#27 Guest_MirkaM

Guest_MirkaM
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 08:38

a nie myślałeś / myślałaś o tym, by samemu prowadzić swoją księgowość ? ja jestem na kpir i firmę rozliczam w programie Pakietu Przedsiębiorcy - Mała Księgowość. Spróbuj pobrać wersję testową programu i sprawdź swoje siły. Gwarantuję że z tym programem poradzisz sobie wyśmienicie i bezproblemowo.

#28 Guest_karolek

Guest_karolek
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 17:45

Może www.buchhalter.opole.pl ? Mają dobrą opinię wśród Opolan.

#29 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 22:02

Co do programów, to nie każdy umie się po nich poruszać, a opanowanie ich zajmuje jednak czas. Z usług przykładowo Tax Care korzysta masa ludzi, więc chyba takie rozwiązania działają.

#30 Guest_betkumi

Guest_betkumi
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 19:38

To prawda, bardzo dużo firm w Polsce korzysta z Tax care, bo nie oszukujmy się, ale to wygodne, tanie i profesjonalne rozwiązanie. Też mam u nich księgowość, pomagali mi oni także przy zakładaniu firmy.

#31 Guest_Konkretna

Guest_Konkretna
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 16:42

Słuszna uwaga, skoro nie jest doprecyzowany rejon, to lepsze z zasięgiem ogólnopolskim. smile.png Sporo słyszałam o Tax Care, ale w sumie niewiele konkretów, oprócz tego, że znacznie lepiej wypada cenowo, niż inne. Możecie zdradzić coś więcej? Właśnie przymierzam się do ciecia kosztów w mojej firmie i jestem zainteresowana. 

Pomijając wspominane już niskie koszty, dobre jest to, że masz indywidualnego księgowego, który jest na bieżąco z Twoimi rachunkami i zawsze odpowie na każde pytanie, doradzi. Placówki masz otwarte aż do 19.00, dodatkowo przez całą dobę masz do dyspozycji system online, w którym możesz fakturować, prowadzić księgę przychodów i rozchodów, bazę klientów, a nawet zintegrować go z bankiem. Możesz też dobrać dodatkowo abonament prawny ze wsparciem prawnym albo medyczny z prywatnym pakietem usług w Luxmedzie, również rodzinnym. Moim zdaniem to sporo, jak na jedną firmę. smile.png

#32 Kamka

Kamka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 06:55

ja polecam  kancelarię Wiol 

#33 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 14:57

Dzień dobry. Jeśli chodzi o księgowość dla spółek zoo - to zdecydowanie mogę polecić firmę z Warszawy - KDS Księgowość. Są na Żelaznej, więc blisko Centrum. Mają bardzo wysokie ubezpiecznie (1mln zł) i na dodatek są tani. Ważne, aby przed wyborem biura rachunkowego sprawdzić jakie mają warunki finansowe, kadrowe i prawne, ponieważ później bardzo ciężko jest przenieść się do innej firmy. KDS Księgowość ma dodatkowo opiekę prawnika i możliwość przesyłania dokumentów online - sprawdź: ksiegowosc-dla-spolek.pl

#34 goniek

goniek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 15:22

We Wrocławiu to polecam ci biuro Super Księgi z ul. Łęczyckiej 3/4. Solidna, fachowa pomoc, dobre ceny i dostęp do dokumentacji całą dobę online  www.superksiegi.pl

#35 Guest_marikk89

Guest_marikk89
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 15:59

Ja szukałam lokalnie. Jestem z Łodzi i chcialam mieć biuro w swoim mieście. Zdecydowałam się na biuro Duet - bardzo fajną kadrę pracowników tam mają, od razu się dogadaliśmy. Wszystko jest robione dokładnie i na czas za normalne pieniądze. 

#36 Guest_Remek

Guest_Remek
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 23:43

We Wrocławiu to polecam ci biuro Super Księgi z ul. Łęczyckiej 3/4. Solidna, fachowa pomoc, dobre ceny i dostęp do dokumentacji całą dobę online  www.superksiegi.pl

W Wrocku sporo jest takich biur ale ci musza być znani bo kumpel mi o nich wpsominal, kojarze bo nazwa wchodzaca w ucho, zadowolony byl w przeciwieństwie do poprzeniego biura

#37 Bogumlala

Bogumlala

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 09:24

Ja szukałam lokalnie. Jestem z Łodzi i chcialam mieć biuro w swoim mieście. Zdecydowałam się na biuro Duet - bardzo fajną kadrę pracowników tam mają, od razu się dogadaliśmy. Wszystko jest robione dokładnie i na czas za normalne pieniądze. 

Wiol  jest w Łodzi. Jakby Twoje biuro się nie sprawdziło to polecam Wiol

#38 Guest_Jowdzi

Guest_Jowdzi
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 20:39

Jak z Gliwic to polecam biuro Kasprzyk&Niziołek. Mają też oddział w Sosnowcu, ale do Gliwic mam bliżej. Są bardzo dobrze zorganizowani i profesjonalni. Zawsze dobry z nimi kontakt, jakieś wątpliwości, wszystkie rozwieją. Godni polecenia biuro-rachunkowo-podatkowe.pl/

#39 Guest_Elżbieta

Guest_Elżbieta
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 12:10

Jeżeli masz problemy w firmie i chcesz szybko wyjść na prostą skorzystaj z usług biuro-podatkowe-krakow.com . Sama jakiś czas temu miałam trochę problemów i mały bałagan w papierach, ale z ich pomocą szybko opanowaliśmy sytuację. Dziś radzę sobie świetnie i dalej korzystam z ich usług, a moje przedsiębiorstwo przynosi coraz większe zyski.

#40 dejfed

dejfed

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 14:23

Sprawdź ofertę biura rachunkowego Rachmistrz z Bartoszyc . Oprócz usług księgowych, świadczą także pomoc prawną. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie www.rachmistrz-bartoszyce.pl. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy