Skocz do zawartości

szukam biura rachunkowego

wróć do serwisu Księgowość 95 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 15:19

Witam,

poszukuję biura rachunkowego. Na co należy szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze?

#2 maxymilka123

maxymilka123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 marzec 2016 - 15:29

Cześć, wystarczy że wejdziesz na stronę np. Księgowych z Katowic ale równie dobrze każdej innej miejscowości z Polski i wybierzesz księgową sprecyzowaną pod siebie, niektóre jednorazowe usługi oferują za darmo w ramach promocji, myślę, że jest to warte polecenia. Oczywiście pamiętaj by wybrana przez siebie księgowa posiadała Certyfikat Księgowej - jest to taka gwarancja rzetelnej firmy księgowej w internecie!

Księgowa Katowice - unikalne oraz sumienne biuro rachunkowe!
Certyfikat księgowej - bądź zawsze liderem w swojej okolicy!

#3 Kraktax

Kraktax

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1016 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 15 marzec 2016 - 19:38

Myślę, że na opinie innych klientów, na cenę usług oraz na jakość obsługi. Zawsze warto porozmawiać z wybranym biurem osobiście lub meilowo. Zapraszamy oczywiście do nas.

Profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie - http://kraktax.pl

#4 Joanna58

Joanna58

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 14:06

Ja też poszukuję. Na chwile obecną jestem umówiona na spotkanie z biuro rachunkowe Kwidzyn . Kojarzy ktoś ich? 

#5 marines555

marines555

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 27 marzec 2016 - 10:42

Hej, a ja ze swojej strony polecam http://www.hometax.pl

Mnie skusiły tam zniżki 50% dla osób które dopiero co otwierają działalność gospodarczą :)

Oprócz tego podoba mi się ich indywidualne podejście do klienta i duże doświadczenie.

#6 Guest_klient

Guest_klient
  • Goście

Napisano 28 marzec 2016 - 21:15

Polecam biuro CUK Bilans ksiegowoscmoznalubic.blog.pl. Właścicielka co widać po tytule blogu księgowość lubi.  POLECAM sam jestem już rok i jest w porządku. Na święta dostałem 10% zniżki za obsługę w kwietniu. Kobieta nie wyzyskuje, ceny przestępne. Prowadzi obsługę również zdalną a także pogotowie księgowe.

#7 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 431 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 09:50

Zdecydowanie najlepsze jest księgowość online. Tutaj https://wfirma.pl jest serwis, dzięki któremu można sporo zaoszczędzić. Pomaga on nie tylko w sposób należyty prowadzić księgowość, ale również można wystawiać faktury jak i zarządzać magazynem. Poza tym udostępnia rozbudowany system kadrowo płacowy. Warto podkreślić, że zajmuje czołową pozycję w Polsce.

#8 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 10:02

Hej, a czego konkretnie potrzebujesz? Bo jeśli nie są to jakieś wybitnie skomplikowane działania, obliczenia itd, przysłowiowa "czarna magia", to może warto spróbować robić to, lub przynajmniej próbować robić, na własną rękę. Na rynku jest cała masa programów, które ułatwiają papierkową robotę - np. od RESET2. Sam na początku korzystałem z pomocy biura rachunkowego, ale równolegle, dla własnej satysfakcji i obniżenia kosztów, zapoznawałem się z ich oprogramowaniem. Prowadzę jednoosobową DG, więc papierków nie ma dużo, jeśli u Ciebie jest podobnie, to warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem. 

#9 droke

droke

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 kwiecień 2016 - 02:51

Jak widać adresów jest mnóstwo, więc jest w czym wybierać

#10 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 21:22

Polecam Audit 602103657

#11 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 21:26

Witam,
poszukuję biura rachunkowego. Na co należy szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze?

Doświadczenie, opinie klientów, certyfikaty, OC,ogólne wrażenie :)

#12 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 11:57

Witam,

Jeśli szukasz jeszcze biura, zajrzyj do bazy erif i wyszukaj interesującą Cię firmę. Być może potrzebujesz porady w tym zakresie i uzyskasz darmową poradę. Kampania trwa do 15 kwietnia, więc jeszcze tylko tydzień. www.infokonsument.pl/jak-oni-kupuja

#13 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 17:26

Polecam biuro rachunkowe, z którego już od dwóch lat korzystam - modrzejewski-biuro.pl.

#14 Mowas

Mowas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 19:32

Poszukaj w serwisie dobre biuro rachunkowe.
Są tam polecane biura z całej polski.
www.dobre-biuro-rachunkowe.pl

#15 Guest_adrian

Guest_adrian
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 15:49

Jeżeli chodzi o Rybnik i ogólnie śląskie to mogę polecić biuro rachunkowe Bilans które prowadzi mi księgowość dwóch firm. Są tacy że wszystko dokładnie robią i jeszcze w niczym się nie pomylili. Do tego zawsze można się z nim bez problemu skontaktować.

#16 Guest_goska

Guest_goska
  • Goście

Napisano 06 maj 2016 - 09:22

Jeżeli chodzi o Rybnik i ogólnie śląskie to mogę polecić biuro rachunkowe Bilans które prowadzi mi księgowość dwóch firm. Są tacy że wszystko dokładnie robią i jeszcze w niczym się nie pomylili. Do tego zawsze można się z nim bez problemu skontaktować.

Śląskie dla porównania polecam Gliwice tel. 507 742 836 z sieci taniarachunkowosc.pl

#17 Guest_Szeryf

Guest_Szeryf
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 12:09

W przypadku Śląskiego, w Sosnowcu również mogę polecić dobre biuro. Doradcy podatkowi ale mają też biuro rachunkowe, więc dla mnie idealne rozwiązanie ma się wszystko w jednym. www.biuro-rachunkowo-podatkowe.pl

Kancelaria Kasprzyk i Niziołek.

#18 Guest_urcia

Guest_urcia
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 18:23

Jeśli z Sosnowca to polecam www.biuro-rachunkowo-podatkowe.pl ja do nich chodziłam przez bardzo ale to bardzo długi czas póki się nie przeprowadziłam. Zdecydowanie mogę ich polecić, bo są tak skrupulatni jak mało kiedy kto.

#19 Guest_Morin

Guest_Morin
  • Goście

Napisano 18 maj 2016 - 13:50

Fakt w Sosnowcu najlepsi są z Kasprzyk&Niziołek. Mają rewelacyjne poczucie co i jak. Wiedzę i doświadczenie. Jeszcze nigdy nie zawiodłem się pracując z nimi. Zawsze w terminie, na czas. Dokładnie wszystko. Ja ich polecam z całego serca.

#20 Guest_Marian

Guest_Marian
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 09:04

Polecam Ci biuro rachunkowe GeneralOutsource, są certyfikowanym biurem (widnieją w Centrum Informacji Księgowej). Pracują tam świetni specjaliści. To moim zdaniem jest wysokiej jakości  biuro rachunkowe, które na dodatek posiada naprawdę atrakcyjne ceny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych