Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie biuro tłumaczeń w Warszawie

wróć do serwisu Moja Firma 26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dymna

Dymna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 30 lipiec 2019 - 19:16

Wydaje mi się, że biuro tłumaczeń nie musi być konkretnie z danego miasta. Przyjmowane są także zlecenia wysyłane przez internet. Sama tak robiłam, posiadam biuro w Katowicach, a korzystałam z tłumaczeń z Krakowa. 

#22 Maur80

Maur80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 13 sierpień 2019 - 09:24

Rzeczywiście powierzając ważne dokumenty, często z danymi wrażliwymi, trzeba się zwrócić do najlepszego tłumacza przysięgłego niemieckiego w mieście. W Warszawie na pewno nie będzie z tym problemów, popytaj znajomych, posprawdzaj opinie, a najlepiej umów się na rozmowy i porównaj oferty bezpośrednio. 

#23 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 09:06

Jeśli szukacie dobrego biura tłumaczeń, szczególnie do trudnych tłumaczeń medycznych, mogę polecić:

http://www.kancelari...zenia-medyczne/

Potrzebowałam tłumaczenia dokumentacji medycznej na już bo potrzebowali w szpitalu ( dotyczyło osoby z mojej rodziny, która niestety ale wcześniej nie dopinowała przetłumaczenia dokumentacji z angielskiego, bo wczesniej mieszkała w UK).  zgłosiłeAm się do biura 2 godziny przed zamknięciem, następnego ranka dostałAm na życzenie maila z potrzebnymi skanami. Szybko, tanio i dobrze.

Jestem bardzo zadowolona. 

#24 Katarzyna Brozowska

Katarzyna Brozowska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 08:28

Z doświadczenia mogę polecić biuro tłumaczeń w Warszawie tlumacz24.eu – jest u nich moim zdaniem najlepszy tłumacz przysięgły niemieckiego w Warszawie. Mieszczą się przy Al. Jana Pawła II 27. Można wybrać się do nich osobiście, ale ja zawsze wysyłam dokumenty drogą elektroniczną. Najlepiej zapytaj w kilku biurach tłumaczeń o kwalifikacje ich tłumaczy przysięgłych, bo ważne dokumenty powinny być tłumaczone najlepiej przez takich i wtedy będziesz mógł wyrobić sobie sam opinię.

#25 MireczekW

MireczekW

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 139 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 16:14

A to ja właśnie też poszukuje teraz biuro tłumaczeń warszawa  , bo potrzebuje by ktoś dokładniej przetłumaczył dokumenty otrzymane z zagranicy.  Wiem, ze czasami te biura bywają różne ale jak dobrze posprawdza się w internecie to można znaleźć konkretna firmę.  

#26 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 03 styczeń 2020 - 08:54

Sprawdźcie sobie też co może zaproponować wam firma https://www.centrumt...egly/niemiecki/ Mają w swojej ofercie szeroki zakres tłumaczeń przysięgłych w różnych językach, także i wielu innych rodzajów, nawet najbardziej specjalistycznych. Biura tłumaczeń zatrudniają wielu tłumaczy do pomocy, więc powinny sobie dać radę z każdym wyzwaniem. :)

#27 mmusk

mmusk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 04 styczeń 2020 - 07:52

Proszę o polecenie jakiegoś tłumacza polsko-włoskiego na terenie wrocławia gdzie ceny nie zabiją

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych