Skocz do zawartości

Zdjęcie

obsługa/szkolenia BHP i PPOŻ - SIGMA

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 security24

security24

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 22:05

Kompleksowa obsługa Twojej firmy!

- obsługa BHP i PPOŻ
- defibrylatory AED
- badania i pomiary środowiska pracy

Zapraszamy do współpracy!smile.png

sigma.olecko.pl

#2 sk801

sk801

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 maj 2016 - 11:54

Dokładnie, też zdecydowanie mogę ich polecić. BHP Olecko tylko w sigma. Tak jak też BHP Ełk oraz BHP Augustów. Tylko sigma.

#3 hinduss44

hinduss44

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 maj 2016 - 11:27

W sprawach bezpieczeństwa trzeba zwracać szczególną uwagę, żeby zminimalizować ryzyko wypadku. Przede wszystkim szkolenia bhp powinny być prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników, którzy dobrze znają tematykę bhp.

#4 Guest_adammn

Guest_adammn
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 10:53

Jestem producentem chemii budowlanej. Dużo czasu musiałem poświęcić na wyznaczenie obszarów zagrożenia, na zabezpieczenie produkcji, na wyznaczenie ścieżek ewakuacyjnych, na zakup sprzętu i sporo innych rzeczy. Wstępnie korzystałem z usług kilku doradców BHP z uprawnieniami PPOŻ, ale w końcu przerzuciłem się tylko na dedykowany pod usługi ppoż bhprevent.pl. Naprawdę mocna specjalizacja i nie mam żadnych błędnych parametrów. Jestem nawet po kilku kontrolach. Zero presji.

#5 dermotir

dermotir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 24 luty 2018 - 09:16

JEżeli chodzi o bhp, to uważam, że lepije korzystać z wyspecjalizowanych firm takich jak https://www.seka.pl/...ow-zarzadzania/ i korzystać z ich pomocy kiedy zajdzie taka potrzeba. Być może jest to droższe cenowo, jednak taka firma w 100% koncentruje się na zleceniu, za które zapłaciłeś.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych