Skocz do zawartości

Jakie wygodne sportowe buty na wiosnę

153 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Olla

Guest_Olla
  • Goście

Napisano 17 marzec 2017 - 12:18

Według mnie jeśli szukasz wygodnych butów to dobrze, żeby były skórzane. Możesz poszukać czegoś na nikbutik.pl, gdzie już kilka razy zamawiałam obuwie i dobrze się nosi. Przede wszystkim jest bardzo wygodne, nie niszczy się. Do tego jest spory wybór- obuwie dla kobiet i mężczyzn na różne okazje

#42 margolo

margolo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 18 marzec 2017 - 13:24

Poszukaj sobie czegoś z Reeboka. Świetnie prezentują się wizualnie, to nie takie zwykłe adidasy, tylko but, który spokojnie do codziennego ubioru będzie Ci pasował. No i biega się w nich dobrze, bo mają profesjonalne podeszwy. Ja mam trzy pary, w tym jedną na siłownię kupione tutaj - https://1but.pl/reebok/damskie. Jeśli nie kupowałaś wcześniej z tej marki to zajrzyj w sklepie do kalkulatora rozmiarów, bez problemu trafisz w swój i nie będzie trzeba wymieniać.

#43 Drakhtul

Drakhtul

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 18:05

Mi się podoba coś w stylu takich wojasów. Pasują do wszystkiego i są wygodne

main_img_22874.jpg

Taka podeszwa jakbym mial lazic w tym po gorach. Nigdy mi sie cos takiego nie podobalo.

#44 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 303 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 23:14

Tutaj znajdziesz dobrej jakości obuwie męskie.

#45 Wacław75

Wacław75

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 16:29

Mi się podoba coś w stylu takich wojasów. Pasują do wszystkiego i są wygodne

main_img_22874.jpg

też wolę takie klasyczne kolory a nie te wszystkie kolorowe new balance i inne. Jaka to firma? Są skórzane?

#46 klebber

klebber

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 16:30

To jest akurat wojas, tutaj masz linka do strony jak coś https://wojas.pl/pro...polbuty-6019-60. Są ze skóry naturalnej

#47 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 340 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 18:57

Polecam Ci jeden z lepszych sklepów internetowych, jeżeli chodzi o buty sportowe http://sklep-luz.pl/nigdy się nie zawiodłem nawet przy okazji i zwrotów na obsługę. 

#48 Wacław75

Wacław75

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 13:22

To jest akurat wojas, tutaj masz linka do strony jak coś https://wojas.pl/pro...polbuty-6019-60. Są ze skóry naturalnej

Najtańsze nie są ale w sumie tyle się teraz płaci za skórzane buty więc pewnie taka norma

#49 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 07:38

Poszukaj na 1but.pl. Tam mają markowe buty w dobrych cenach smile.png

#50 Majeczka19

Majeczka19

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 08:08

Też mam Nike, ale nie korki :D  Są wygodne, kupuję przez internet - wychodzi taniej, zazwyczaj na allegro.pl.  Czasami znajomych proszę o zakup - pracują za granicą, a tam są inne ceny.

#51 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 654 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 20:17

Zawsze kupuję sportowe nike albo adidasa.

#52 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 162 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 12:32

I to bardzo dobry wybór :) Takie buty są mega wygodne i dobrze się je użytkuje. Fajnie sprawdzają się w codziennych i wyjściowych stylizacjach. Jeśli lubisz takie buty to w Retrokicks popatrz. Fajne ceny mają na markowe obuwie.

#53 forks

forks

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 16:12

U mnie zawsze Asics się spradzał.

#54 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 890 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 16:43

Ja kupiłem nowe buty z New Balance na wiosnę.

Always look on the bright side of life!

#55 Guest_lokarett

Guest_lokarett
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 11:34

New balance fajne sa, ale... nie oszukujmy się cenowo to przebijają nawet nike czy addidas i nie wiedzieć dlaczego, bo wcale nie są od nich lepsze jakościowo. Ja miałem ten fart, ze w sklepie officeshoes trafilem na promocje -20% butow, ktore zawsze chcialem miec i ja problem wiosennego obuwia mam już z głowy smile.png

#56 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 654 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 13:25

Czasami mozna trafić na podróbki i jakość niska.

#57 bwhite80

bwhite80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 16:53

Ja ostatnio potrzebowałam kupić buty biegowe, duży wybór znalazłam tutaj http://www.perfektsp...13/Product.aspx, a do tego w bardzo dobrych cenach, tak że polecam, jak by ktoś był na kupnie :) 

#58 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 191 postów

Napisano 05 maj 2017 - 13:53

Jeśli szukacie niezłej jakości butów sportowych czy innych ubrań które są w dzisiejszych czasach w modzie to polecam poczytać na tym blogu http://www.moda-meska.info/ w co warto zainwestować żeby być na topie !

Hurtownia zabawek to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#59 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 15 maj 2017 - 13:11

Ostatnio zainwestowałem w buty Palladium i powiem, że to super buty. Wygodne, noga się nie poci, lekkie i mają różne fajne modele i kolory. Polecam sprawdzić, na outlecie można upolować je taniej, niż w sklepie :)

#60 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 303 postów

Napisano 17 maj 2017 - 20:54

Niezależnie czy wiosna czy jesień moimi faworytami są wygodne półbuty.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych