Skocz do zawartości

Poszukuję dobrego biura rachunkowego w Ciechanowie lub okolicach

biuro rachunkowe Ciechanów biuro rachunkowe

wróć do serwisu Księgowość 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_przedsiębiorca

Guest_przedsiębiorca
  • Goście

Napisano 05 marzec 2016 - 22:59

Poszukuję biura rachunkowego w Ciechanowie lub okolicach do spółki z o.o.. Co polecacie i dlaczego. Spółka prowadzi usługi transportowe i sprzedaż detaliczną. 

#2 Guest_Niki

Guest_Niki
  • Goście

Napisano 08 marzec 2016 - 21:37

Witam serdecznie, polecam biuro rachunkowe działające na terenie całej Polski oferuje rabat na wszystkie usługi dla nowych firm -20%

#3 lemoniad

lemoniad

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 09:51

rachunkowość spółki to nie łatwa sprawa. Dlatego dobrze wybierz firmę, która się tym zajmie. Dobrze jednak, że zdecydowałeś się outsourcing bo taniej cię to wyniesie. Możesz się z tym spokojnie zwrócić do Impel http://www.impel.pl/oferta.phpOni mają świetnych specjalistów od księgowości

#4 marines555

marines555

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 27 marzec 2016 - 10:43

Hej, a ja ze swojej strony polecam http://www.hometax.pl Mnie skusiły tam zniżki 50% dla osób które dopiero co otwierają działalność gospodarczą :) Oprócz tego podoba mi się ich indywidualne podejście do klienta i duże doświadczenie.

#5 Kraktax

Kraktax

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1061 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 28 marzec 2016 - 20:14

My z kolei zapraszamy do siebie smile.png. Działamy zdalnie.

Profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie - http://kraktax.pl

#6 Guest_klient

Guest_klient
  • Goście

Napisano 28 marzec 2016 - 21:10

Polecam biuro spod Ciechanowa. Sam się u Nich rozliczam. Biuro małe ale bardzo kompetentne. Właścicielka ma bardzo duże doświadczenie w obsłudze spółek. I to nie tylko od strony biur rachunkowych. Z tego co wiem to pracowała jako główna księgowa w spółkach, więc wie jak to jest w firmie. Ponadto na święta dostałem miłego maila, życzenia i z okazji świąt 10% za obsługę w kwietniu. POLECAM Centrum Usług Księgowych BILANS Agnieszka Jaczewska, jeśli chcesz to zadzwoń  515-972-917  

#7 Guest_abdata

Guest_abdata
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 14:21

abdata.mp@gmail.com

rzetelność, punktualność, duża wiedza i doświadczenie. Zapraszam

#8 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 17 październik 2016 - 15:42

W takiej sytuacji najlepiej się sprawdza poczta pantoflowa, o ile ktoś się będzie chciał "pochwalić". Czasem przynosi to efekt odwrotny do zamierzonego, i zwiększenie ilości obslugiwanych klientów prowadzi do obniżenia jakości usług. Jeśli będziesz szukał biura, podpytaj, czy korzystają z programów RESET2 - nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żeby użytkownik ich produktów coś namieszał i potem musiał odkręcać, pisać, tłumaczyć, itp. Kto wie, może sam się z czasem zdecydujesz na ich programy. 

#9 Guest_Wojtas

Guest_Wojtas
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 10:58

Właśnie T85 masz rację poczta pantoflowa to najlepsze opinie o biurze. Tak zrobiłem popytałem i jestem w małym biurze rachunkowym z okolic Ciechanowa. Właścicielka ma czas dla klientów, zawsze doradzi, podpowie. Kobieta bardzo kumata z księgowości. Nie korzystają z programu Reset, ale znajomi nie mieli dotąd problemów. Więc chyba będzie dobrze :-)

#10 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 21:45

Polecam z innego miasta to daje dużo + przed kontrolą czy wcipskimi sąsiadami jak by coś wypłynęło www.spolkagit.pl świetna szczera komunikacja , poprzednio miałem trzy inne biura i to jest jak szwajcarski zegarek  

#11 Guest_paulina

Guest_paulina
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 16:22

Polecam Tax Care. Wspaniała księgowość. Wszystko w jednym miejscu i optymalizacja podatku. Rewelacyjne księgowe. Zawsze dostępne. Podaję tel, jeśli by ktoś był zainteresowany 785 908 400

#12 Guest_boss

Guest_boss
  • Goście

Napisano 28 listopad 2020 - 08:08

ja polecę w WWA, ale odległość nie przeszkadza – nie trzeba pojawiać się w biurze, dokumenty odbiera kurier, co cenię sobie szczególnie w pandemii, a i wcześniej mnie to cieszyło, bo mam bardzo napięty grafik codziennych zajęć. Wiem, że można tej firmie zaufać, a że działają kompleksowo, to można też liczyć na wsparcie w prowadzeniu biznesu, optymalizacji wydatków, kwestiach podatkowych, a nawet… marketingowych. :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe Ciechanów, biuro rachunkowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych