Skocz do zawartości

Ubiór w pracy

wróć do serwisu Kadry 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kama

Guest_Kama
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 12:05

Hej, może problem, który chcę poruszyć jest trochę trywialny, ale cały czas nurtuje mnie ta kwestia. Mianowicie, jaki ubiór jest najbardziej odpowiedni do pracy biurowej? Czy np. obcisłe, ale eleganckie sukienki sa źle widziane? Albo dopasowane spodnie? Albo bluzki z lekkim deloktem? Albo mocno pomalowane usta. Czy to wypada, czy nie? Bo widzę, że kobiety tak przychodzą, ale zawsze się zastanawiam, co pracodawca o tym sądzi.

#2 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14679 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 03 marzec 2016 - 12:58

zapytaj pracodawcęwink.png

#3 Sua

Sua

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk.

Napisano 03 marzec 2016 - 13:09

To zależy od pracodawcy. Mój jest konserwatystą jednak nie oburza się na koszulkę z WOŚP czy tenisówki do biurowej sukienki.

#4 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14679 postów

Napisano 03 marzec 2016 - 13:21

Wszystko zależy gdzie się pracuje i jakie stanowisko zajmuje.

Nie bez powodu napisałam "zapytaj pracodawcę", ponieważ nie nas o to pytać, w każdej pracy jest albo zwyczaj do którego stosują się, albo nie, albo jest wręcz wymóg.

Dess code funkcjonuje w wielu instytucjach państwowych, reszta to umiar i dopasowanie

#5 Mrs. Turner

Mrs. Turner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 10:11

Jak w firmie nie ma konkretnego dress code'u, jak np. w urzędzie, to trzeba wyczuć jak można się ubierać. Kobietom pasują w takiej sytuacji sukienki. Ja polecam te z modbis.pl, są bardzo eleganckie i wielu rozmiarach. Czy uważacie, że taka sukienka się nadaje do biura?

pol_pm_Sukienka-damska-Donata-VIII-jesie

#6 mawawrz

mawawrz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 20 wrzesień 2016 - 11:32

Moim zdaniem jak najbardziej się nadaje! Ma zasłonięte ramiona i dekolt, stonowany kolor - wszystko cacy. :) I przy okazji ładnie podkreśla figurę!

#7 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 479 postów

Napisano 03 październik 2016 - 22:34

Radzę dobrze się rozejrzeć i wybierać rozsądnie. Sklep internetowy POZA ma ciekawe rozwiązania. Są producentem odzieży, więc doskonale dbają o jej jakość. Uważam, że z powodzeniem taki komplet będzie idealny Sukienka-Sana.png

#8 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14679 postów

Napisano 04 październik 2016 - 07:25

Jasne, dla kobiet zarabiających 10.000,- ale mięsięcznietongue.png

#9 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 08:58

Z tego co wiem to nie wszystkie sukienki muszą być bardzo drogie. Wystarczy wiedzieć, gdzie je kupić, żeby było tanio. Najważniejsze to wiedzieć, czego się szuka. Tutaj http://feef.pl/sukie...-dobrze-wybrac/jest mnóstwo porad na temat tego jak się wybiera sukienkę wyjściową. Warto się z tym zapoznać.

Always look on the bright side of life!

#10 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14679 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 09:05

Z tego co wiem to nie wszystkie sukienki muszą być bardzo drogie. Wystarczy wiedzieć, gdzie je kupić, żeby było tanio. Najważniejsze to wiedzieć, czego się szuka. Tutaj http://feef.pl/sukie...-dobrze-wybrac/jest mnóstwo porad na temat tego jak się wybiera sukienkę wyjściową. Warto się z tym zapoznać.

Jesteś tu: Kadry → Zarządzanie personelem
ROZUMIESZ????

Reklamy zawieszaj na tablicach służących do tego celu, no ale bardziej prawdopodobne że nie rozumiesz tematutongue.png z czym masz problem? pomogębiggrin.png

#11 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 11:13

Zarówno czerwona jak i niebieska jest ładna.

#12 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14679 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 13:11

Zarówno czerwona jak i niebieska jest ładna.

no i akurat to kwestia gustu, przy czym twój mnie nie interesujelaugh.png

#13 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 02 lipiec 2017 - 17:37

Lubię uniwersalną odzież i ostatnio bardzo chętnie ubieram sukienki ze sklepu http://www.mimionlin...duktu/sukienki/Pasują do różnych okazji i świetnie się w nich czuję.

#14 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 221 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 11:00

Moim zdaniem strój w pracy powinien być schludny i elegancki. Tutaj: http://www.modnaulic...na-rozne-okazje macie artykuł na temat sukienek wizytowych. Myślę, że warto poczytać i zastosować się do wskazówek. Ja bardzo często sięgam po takie poradniki.

#15 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 09:40

Ja do pracy ubieram się zdecydowanie elegancko, zawsze jest jakaś ładna koszulka i marynarka. Wygląd ma duże znaczenie bo jako pracownicy jesteśmy wizytówkami firmy. Dlatego często sięgam po oferty internetowe, które idealnie spełniają moje oczekiwania a oferty są w bardzo atrakcyjnych cenach. Takie sklepy łatwo znaleźć dzięki takim artykułom jak http://botaak.pl/zak...fercie-sklepow/, które pozwalają na szybki i łatwe znalezienie odpowiedniej oferty, dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

#16 martanammm

martanammm

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 08 listopad 2017 - 14:54

Ciekawy wątek. Prawda jest taka, że co biuro, to inny dress code i warto spytać o to pracodawcę albo przypatrzeć się, jak inni chodzą ubrani. Ale głębokich dekoltów i tak bym nie zakładała ;) Ja najczęściej wybieram klasyczne ubrania do pracy, zwykle z tejj strony tutaj: https://www.limango-...l/odziez-damska, bo jest duży wybór i można znaleźć eleganckie ciuchy w przystępnej cenie.

#17 Maia

Maia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 09:32

A ja postanowiłam odświeżyć trochę swoją jesienną garderobę i myślę właśnie nad zakupem sukienki do pracy, co myślicie o tej https://modbis.pl/pr...-polyskiem.html? Wydaje mi się klasyczna i elegancka, ale nie wiem czy nie będzie mnie postarzać... I czy nie jest zbyt sztywna?

#18 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 11:07

A ja postanowiłam odświeżyć trochę swoją jesienną garderobę i myślę właśnie nad zakupem sukienki do pracy, co myślicie o tej
To zależy ile masz lat. Ta jest w sam raz dla pani w wieku emerytalnym.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych