Skocz do zawartości

Zdjęcie

Imprezy firmowe

wróć do serwisu Księgowość 58 odpowiedzi w tym temacie

#1 Joshua

Joshua

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 20:45

Cześć.

Poszukuję jakiegoś sprawdzonego miejsca w Częstochowie, w który można urządzić imprezę firmową. Czy znacie może coś wartego uwagi w tym zakresie? Jakieś imprezy firmowe w Częstochowie są organizowane np. tutaj. Co o tym sądzicie?

Wiedza to skarb, który zawsze podąża za tym, kto go posiada.

#2 beenybenek

beenybenek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 marzec 2016 - 22:07

Nic nie przychodzi mi do głowy huh.png Nie macie może możliwości podjechać gdzieś dalej? Katowice tętnią wink.png

Zanim zaczniesz poprawiać świat, przejdź się trzy razy przez swój własny dom.

#3 Regent

Regent

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 04 marzec 2016 - 21:43

Nic nie przychodzi mi do głowy huh.png Nie macie może możliwości podjechać gdzieś dalej? Katowice tętnią wink.png

To fakt. Bardzo fajnym miejscem na zorganizowanie imprezy firmowej jest "Mały Dworek" w Olsztynie koło Częstochowy. Rewelacyjna organizacja imprezy. Po szkoleniu lub konferencji można liczyć na takie atrakcje jak: jazda na quadach, paintball, wspinaczka górska oraz eksploracje jaskiń.

Na wakacje Sielpia Wielka nad jeziorem.

#4 PiotrSiekier

PiotrSiekier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 13:08

Również polecam Mały Dworek, świetne miejsce na integrację. 

#5 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 19:42

Ja takie rzeczy zlecam firmie zewnętrznej. Ostatnio znalazłem ciekawą ofertę firmy najlepszaimpreza.pl - bardzo profesjonalnie podeszli do wykonywanej usługi. Moja firma, bardzo była ucieszona z wyjazdu integracyjnego jaki przygotowała firma z Wrocławia.

#6 bdsm_842

bdsm_842

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 13 kwiecień 2016 - 11:32

No chyba lepiej jest to zlecić komuś z zewnątrz. Tacy ludzie mają już wprawę. Na pewno sprawniej im to pójdzie niż nam.

#7 kipoo99

kipoo99

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 19:49

Kurde mi też ciężko podpowiedzieć. Ile to będzie osób?
Miłości, brzemienności, jazdy na wielbłądzie nie zdołasz ukryć.

#8 Guest_Jabb

Guest_Jabb
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 06:19

ja tez bym radził gdzieś dalej wyjechać jak już :P my w Jaworowym Dworze pod Warszawą mielismy i bylo swietnie, pogralismy w golfa przede wszystkim ;)

#9 toma001

toma001

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 13:35

Napisz ile ma być osób bo tak to ciężko coś polecać :)
Dreamtours.pl - Wakacje z Polski i z Niemiec
Dominikana
Malediwy

#10 Guest_radzik

Guest_radzik
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 14:05

my sobie jakies firmowe obiady i tegi typu sprawy organizujemy w restauracji salto na wilczej (warszawa), mozna tam zarezerwować osobna sale, no i maja steki bardzo dobre

#11 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 503 postów

Napisano 16 maj 2016 - 15:30

Nie ma co robić problemu, najbliższy lokal i impreza uda się. Wszystko zależy od ludzi.

#12 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 620 postów

Napisano 18 maj 2016 - 07:43

Takie dobrze zorganizowane imprezy firmowe to z pewnością prawdziwe cudo, ale też i sporo kłopotów. No i jak dla mnie, w zależności od tego, jak taka impreza ma wyglądać, trzeba pamiętać o pewnych podstawach, nie wiem jak u innych, ale czy zwracacie uwagę na takie rzeczy jak strój czy zachowanie? Często widzę takie zapytania właśnie: http://www.alces.pl/...mowej-imprezie/, jak się zachować, jak się ubrać, bo choć takie imprezy są szansą na dobrą zabawę, to przez wiele osób są traktowane bardzo poważnie, jako kontynuacja obowiązków zawodowych.

#13 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 503 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 16:17

My mieliśmy imprezę z atrakcjami zakopanego visitzakopane.pl w całym tego słowa znaczeniu. Są wspomnienia do dziś. Najlepsza to Ulica Krupówki, mieszanina starego i nowego budownictwa wszystkich stylów ostatnich dziesiątków lat.

#14 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 17:49

Moim zdaniem warto zorganizować imprezę firmową gdzieś dalej. Taki dłuższy wyjazd zawsze bardziej integruje pracowników. Wiem z doświadczenia, bo ja u siebie właśnie tak robie. W tym roku np. byliśmy w grand lubicz hotel w Ustce. Świetne miejsce, bardzo pięknie urządzone, o wysokim standardzie. Poza tym przepyszne jedzenie w restauracjach no i tyle rzeczy do robienia, że nie moglismy się nudzić, a i tak było nam mało! Chodziliśmy w hotelu do spa, na kręgle, do aquaparku, na squasha. Moi pracownicy byli zachwyceni, i stwierdzili, że jak narazie to był nasz najlepszy wyjazd smile.png

#15 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 07:19

Warto zorganizować coś nietypowego, nie tylko imprezę wieczorem. ;)

#16 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 13:08

Można postawić na dwudniowy wyjazd. Nas szef dwa razy wysłała już na taką imprezę integracyjną.

#17 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 460 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 15:39

Nie trzeba wcale nigdzie jechać żeby impreza była fajna, macie opcje różnego rodzaju atrakcji które przyjadą do Was przykład mobilna ścianka wspinaczkowa - http://scianka-wspinaczkowa.com.pl/świetna zabawa dla wszystkich, więc jeśli opcja festyny rodzinnego to już w ogóle świetna sprawa. Do tego jakiś grill i można się bawić. Co do ścianki to Denali Pro załatwiają wszystko jeśli chodzi o zabezpieczenie.

#18 michal.wandzik

michal.wandzik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 16 sierpień 2016 - 20:07

ja bym proponował udać się do profesjonalnej firmy event'owej np. http://vipevent4you.pl to doradzą co jak i gdzie i wszystko dograją od a do z. Nooo chyba, że to ma być impreza dla żeńskiej części firmy np. dzień kobiet to wtedy polecam zgłosić się np. do http://erosevent.pl :)

#19 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 18 sierpień 2016 - 09:40

Imprezy firmowe w górach są super :)

Always look on the bright side of life!

#20 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 19 sierpień 2016 - 09:47

Fajnie mieć cos "dodatkowo" na imprezie firmowej. U nas np. ostatnio zamówilismy sobie bar kawowy z perfect service. Wszystkim sie bardzo podobało, bo i kawa była przepyszna :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy