Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wiosenna promocja - najlepsze kursy w internecie!

kantor wymiana euro waluty

wróć do serwisu Księgowość 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Intransfer24

Intransfer24

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 10:14

Wiosenna promocja - Najlepsze kursy w internecie na stronie Intransfer24.com. Możliwość wymiany walut bez zakładania konta w serwisie. Zapraszamy!

#2 Guest_serafin

Guest_serafin
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2017 - 00:16

Wydaje mi się, że z zakładaniem konta transakcje są bezpieczniejsze. Ja mam w Amronet i nic mnie to nie kosztuje. Wymieniam po prostu gdy potrzebuję.

#3 Guest_igielak

Guest_igielak
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 13:33

Zdecydowanie w zakresie danych osobowych oraz przelewów rejestracja w kantorze daje większą pewność, przy czym ta formalność jest prosta i nie zajmuje dużo czasu, gdy rejestrowałem się w serwisie Amronet to trwało jakieś 10-15 minut.

#4 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 03 sierpień 2017 - 12:20

Dzisiaj zdecydowanie warto wybierać ofertę w takich kantorach internetowych jak chociażby https://kantoronline.pl/kurs-gbp-pln. Można tam liczyć na korzystniejsze kursy walut, co więcej transakcje wymiany są zawsze w pełni bezpieczne. Przy tym możemy je wygodnie zrealizować bez wychodzenia z domu. W czasach wiecznego pędu i zapracowania to świetne alternatywy. 

#5 aleksandrace

aleksandrace

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 03 sierpień 2017 - 17:37

Jeśli chodzi o wymianę walut to polecałabym rejestrować się z serwisach.

#6 Guest_michał30

Guest_michał30
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2017 - 23:10

Odnośnie promocji, wysoki rabat daje platforma Gieldawalut.com teraz. 80% przez miesiąc. A później i tak niski koszt, bo sama prowizja 0,2 % co najwyżej.

#7 Guest_marcin kamos

Guest_marcin kamos
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 22:26

Polecam, rabat w Gieldawalut.com uczciwie naliczony, platforma działa sprawnie.

#8 xavocado

xavocado

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 15:01

Super, dzięki za fajne informacje :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)

Lubię pisać wiersze właśnie dlatego, że można w nich powiedzieć tak wiele prawdziwych rzeczy, które jako proza wcale nie są prawdziwe.

#9 Guest_serwal

Guest_serwal
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 16:28

W Amronet rabaty i promocje trwają cały rok, zawsze jest np. zniżka dla nowych Klientów i program partnerski:)

#10 Guest_femina

Guest_femina
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 21:46

Załapałam się na wyjątkową promocję w Pluskantor.pl pierwsze 5000 przewalutowania za darmo. Z tego co widzę jest aktualna dla każdego nowego klienta.

#11 Guest_doriks

Guest_doriks
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 21:30

Wiosna dawno za nami ale i jesienią można skorzystać z promocji przy wymianie waluty. Fajną ma teraz Gieldawalut.com, zniżka trwa przez miesiąc:)

#12 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 12:19

ja nie mam przekonania co do kursów internetowych, uważam że nie wszystko powinno się załatwiać przez internet.

#13 Guest_CesZar

Guest_CesZar
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 19:43

Pewnie, że nie wszystko, ale walutę opłaca się wymieniać internetowo. Nie bardzo mam zresztą czas żeby po kantorach na mieście chodzić. M.in. z tego powodu się zdecydowałem na serwis Gieldawalut.com- żeby czasu nie tracić, tu w 5 minut mam przewalutowaną kasę, nie przerywając sobie codziennych obowiązków czy realizacji planów.

#14 Guest_ligwa82

Guest_ligwa82
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 23:13

Wziąwszy pod uwagę najlepszy kurs po którym od ręki można kasę przewalutować, to myślę, że Pluskantor.pl. 

#15 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 05 listopad 2017 - 21:49

Na pewno w ramach promocji Pluskantora będzie najkorzystniej, w końcu na dobry start w Pluskantor.pl 5000 i to dowolnej waluty idzie po czystym kursie rynkowym.

#16 Guest_anty(k)

Guest_anty(k)
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 21:07

Bardzo jestem zadowolony z rabatu jaki dostałem na wymiany w Gieldawalut.com. Nie jednorazowo a na cały miesiąc.

#17 księżniczkaDiana

księżniczkaDiana

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 21:23

Polecam zostawić ten temat specjaliście. Nie ma lepszego źródła wiedzy...

Nie lubię niesprawiedliwości. Oczywiście świat jest niesprawiedliwy. Ale przynajmniej ja nie chcę do tego przykładać ręki.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor, wymiana, euro, waluty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych