Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry wózek widłowy

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Trzelno

Trzelno

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 luty 2016 - 16:48

Witam wszystkich bardzo serdecznie smile.png

Szukam właśnie dobrego i sprawdzonego wózka widłowego. Czy dalibyście radę mi coś w tym obszarze tematycznym doradzić? Jakieś wózki widłowe są np. tu. Myślicie, że jest to warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady :)

Lepiej uratować jedno ludzkie życie niż zbudować siedmiopiętrową pagodę.

#2 HieronimB

HieronimB

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 12:37

Słyszałem, że wózki widłowe Caterpillar grzeszą jakością.

#3 olshe23

olshe23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 12:21

A czy znacie jakieś sprawdzone źródło części zamiennych do wózków japońskich? Ja właśnie poszukuję czegoś solidnego i nie drogiego. Macie w tym temacie jakieś doświadczenie? W Sieci trafiłem na takie coś http://www.nowexwn.c...hp?p=page&id=24 i zastanawiam się czy byłoby to ok...

Kupuj, kupuj, dzieci spłacą długi...

#4 pro3l8m

pro3l8m

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 23:07

Witam wszystkich bardzo serdecznie smile.png

Szukam właśnie dobrego i sprawdzonego wózka widłowego. Czy dalibyście radę mi coś w tym obszarze tematycznym doradzić? Jakieś wózki widłowe są np. tu. Myślicie, że jest to warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady smile.png

CAT ma dobre

#5 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 14:48

Wybór obecnie masz ogromny wszystko zależy od tego co czy chcecie nowy czy uzywany, ale jak zobaczycie sobie ofertę w zeppelin - http://www.zeppelinp...-wozki-widlowe/to jest cała masa dobrych wózków używanych nie zawsze jest sens kupować nowy. Kwestia tego co potrzebujecie, nowe też u nich znajdziecie i dobry serwis.

#6 Albercik

Albercik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 04:18

Wózki widłowe linde fajnie się sprawdzają, wiem bo sam miałem takie dwa na magazynie działało wszystko w jak najlepszym porządku. NIezła jakość, mała awaryjność, niektóre z nich mają udźwig do 4 ton nawet. Sprawdź sobie na http://cwwblum.com/ - tam mają na pewno tego typu wózki, bo sam wynajmowałem od nich.

#7 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 07 wrzesień 2017 - 19:51

Nie musisz od razu kupować wózka możesz go też wynająć. Jest opcja wynajmu długoterminowego (w niektórych sytuacjach jest to rozwiązanie o wiele korzystniejszy od zakupu). Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, firma BiLift powinna Ci pomóc (jest w mazowieckim w Falentach Nowych). 

#8 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 16 październik 2017 - 10:41

Zgadza się, jeżeli jeszcze nie jestes do końca pewny potrzeb swojej firmy bądź nie masz odpowiednich możliwości budżetowych to wynajem sprzętu nie jest złym pomysłem. My skorzystaliśmy z oferty Lemarpol to firma ktora umożliwia wynajem wózków widłowych i podnośników w okresie długo i krótkoterminowym z możliwością odkupienia ich. Uwzględniając koszty wcześniejszego wynajmu. Myślę, że powinieneś rozważyć tą opcję :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych