Skocz do zawartości

trening personalny na siłowni

wróć do serwisu Sektor Publiczny 62 odpowiedzi w tym temacie

#61 Manuel

Manuel

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 17 lipiec 2020 - 18:58

Czy trener personalny rozpisuje także szczegółowe diety? znacie może jakiegoś godnego polecenia w Warszawie? cchaiłbym zrzuić 10-15 kg (obecnie ważę 87 kg przy wzroście 175cm)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hostessy Warszawa

#62 maja23

maja23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 październik 2020 - 19:19

Cześć z rozpiską powinieneś udać się do dietetyka chociaż wydaje mi się, że trener również powinien ci coś doradzić  ;)  Ponieważ jako trener na pewno sam stosuje różnego rodzaju diety i wie co działa, a co nie. Jeżeli nie masz czasu na gotowanie i zakupy proponuję ci skorzystać cateringu dietetycznego - Heroes Diet. Powodzonka!  :)

#63 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 24 listopad 2020 - 13:41

Sam od jakiegoś czasu trenuję na siłowni. Próbowałem trenować w domu, ale nie jest to dla mnie.... Miałem niby podstawowy sprzęt ale wiecznie znajdowałem sobie jakies inne zajęcia, aby nie cwiczyć. Miałem problem z motywacją. Na siłownie z kolei chodzę 3-4 razy w tygodniu i wiem za co się zabrać. Wiem po co tam jestem i trening jakoś łatwiej idzie. Na początku ćwiczyłem z trenerem obecnie samodzielnie sobie układam ćwiczenia. Chociaż trenera na początek bardzo polecam bo ćwiczy się o wiele łatwiej i skuteczniej.

Zastanawiałem się przy okazji nad wprowadzeniem kreatyny do diety:

Jakieś opinie o tym środku ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych