Skocz do zawartości

trening personalny na siłowni

wróć do serwisu Sektor Publiczny 56 odpowiedzi w tym temacie

#21 Adrian2

Adrian2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 19:33

Ja ćwiczę regularnie na siłowni, gdzie trener cały dzień słucha radia: http://fm.tuba.pl/ga...Muzyka Góralska . Wszystko fajnie, jestem zadowolony, ale mam wrażenie, że jak leci jego ulubiona muzyka góralska, to podkręca mi tempo. Nie wiem, może to subiektywne odczucie, bo sam nie bardo lubię taką muzykę.  

#22 strangelove

strangelove

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 15:29

No trener presonalny droga sprawa. Ale opłaca się

Nigdy nie wiadomo, kogo masz za plecami.

#23 kajetanw

kajetanw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 luty 2017 - 10:44

Poszukaj okazji na gruponie, bo generalnie to drogi interes. 

#24 Mrs. Turner

Mrs. Turner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 21 luty 2017 - 09:57

Kiedyś próbowałam takiego treningu. Fajna sprawa, ale dla mnie lepiej jest chodzić na takie zajęcia sportowe, które mnie nie nudzą. Wtedy się bardziej angażuję ;)

#25 Bernadetta84

Bernadetta84

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 marzec 2017 - 15:51

Sprawdź na https://zoptamo.com/...pl-t-inowroclaw tutaj jest sporo ofert trenerów personalnych, więc się rozejrzysz.

#26 wizawi

wizawi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 01 maj 2017 - 22:20

Na stronie http://wirtualnecent...wyk-dla-miesni/ znajduje się interesujący poradnik, z którego można dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy. Wiedza ta może przydać się osobom ćwiczącym na siłowni, jak i poza nią.

#27 Diana25

Diana25

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 maj 2017 - 10:22

Ja też się wahałam co do skorzystania z usług trenera personalnego. Ostatecznie się zdecydowałam i wybrałam tego: http://capitalstudio.pl/

Mogę stwierdzić, że to była dobra decyzja, bo są efekty moich ćwiczeń.

#28 Marlinser

Marlinser

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 08:21

Przy ćwiczeniach na siłowni przydałby się jakiś dobry suplement żeby wzmocnić efekty i ochronić mięśnie. Ja osobiście używam inkospor bcaa i jestem zadowolony. Zdecydowanie warto zainwestować w taki produkt.

#29 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 22:26

Suplement? One nie są zbyt dobre... Lepiej ich unikać.

#30 martta28

martta28

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 17:55

Suplementy niekoniecznie są złe, wszystko zależy o jakich mówimy.

#31 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 12:28

Trenować można nawet w domu wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt na siłownię.

#32 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 18:46

Trening w połączeniu z dobrą dietą może przynieść wspaniałe rezultaty :) Ja się o tym przekonałam na własnej skórze! Straciłam 12kg :) Wszystko powoli, zdrowo, w odpowiednim tempie. Na pewno nie udałoby się to, gdyby nie dieta z dostawą Warszawa, czyli catering dietetyczny. 5 zdrowych, pysznych i pełnowartościowych posiłków - a przy tym niskokalorycznych :) 

#33 GrzegorzP

GrzegorzP

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 14:55

Trenować można wszędzie, ale zależy, jaki się chce osiągnąć efekt. Ja, kiedy chciałem nie tylko schudnąć, ale też "zrobić rzeźbę" to sam byłem zdziwiony tym, co rozplanował dla mnie trener, a jednak działało. Dawał mi też porady jak powinna wyglądać moja dieta, byłem zawsze najedzony i miałem siłę na treningi, a i tak trochę kg zrzuciłem :) Także już wiem, że sam planując dojście do formy, zrobiłbym to gorzej. Myślę, że warto zainwestować, a na pewno na początku naszej drogi. Po kilku miesiącach, jak człowiek ma jakieś pojęcie, jest już łatwiej.

#34 Keolren

Keolren

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 10:42

Dokładnie ćwiczyć można wszędzie wystarczy odpowiednia motywacja, tak jak się śmieją z tych siłowni zewnętrznych na moje lepszy taki ruch niż żaden. Ja sobie kupiłem teraz rower spinningowy do domu i ćwiczę sobie w domu ze spokojem w celu zrzucenia zbędnych kg które mi ciążą. 

#35 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 180 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 19:09

Pewnie,że lepszy jakikolwiek ruch niż żaden i całkiem sporo osób ćwiczy na tych siłowniach - zarówno starszych, jak i młodszych. Niektóre sprzety tam są bardzo fajne i pozwalają sie poruszać. Od jakiegoś czasu ćwicze wiecej i wykorzystuje każdą okazje, żeby poćwiczyć. Nie było mnie stać na trenera personalnego, dlatego dokształciłem sie na artykułach zamieszczonych w internecie takich jak np. ten https://www.budujmas...-naturalna.htmlDzieki temu wiem, ze najwazniejszy jest dobry plan treningowy, regeneracja i dieta. :)

#36 tamara01

tamara01

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaSuwałki

Napisano 07 wrzesień 2017 - 10:20

Moim zdaniem lepiej na siłowni ale niekoniecznie  pod okiem ternera personalnego.  Trenera poprosiłabym tylko o plan treningowy i instrukcje jak poprawnie wykonać ćwiczenie. W zaciszu domu mozna ćwiczyć z hantelkami i ciężarem własnego ciała. Teraz wyrastają jak grzyby po deszczu siłownie pod chmurką także mozna ćwiczyć na świezym poweitrzu. 

#37 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 16 wrzesień 2017 - 16:06

Jeżeli mowa o treningach, to nie wolno zapomnieć o dobrej diecie. By dostosować ją do swoich potrzeb i celów można wejść na stronę http://www.dietek.pl/tam fachowcy zajmują się układaniem diety 

#38 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 22:43

mutex/ocfipreoqyfb/mutex

Da się wykupić taki trening. Tylko i wyłącznie z pracownikami siłowni.

#39 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 05 październik 2017 - 14:22

Ja uczęszczam na zajęcia w https://smartgym.com.pl/

To miejsce gdzie do ćwiczeń wykorzystuje się urządzenie do elektrostymulacji mięśni tak zwane EMS. Efekty są świetne i same zajęcia na prawdę motywujące do walki o swoją sylwetkę. Ja jestem z Trójmiasta ale na pewno w każdym mieście już są miejsca z taką możliwością.

#40 TrenerMax

TrenerMax

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 październik 2017 - 20:55

Warto spróbować. Dodatkowa motywacja i też cenne porady dla osoby bez styczności z siłownią. W sieci można wyszukać wiele, ale czasem wydaje nam się, że robimy dane ćwiczenie dobrze, a z boku wygląda to zupełnie inaczej

sklep z odżywkami - warto sprawdzić : )

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy