Skocz do zawartości

trening personalny na siłowni

wróć do serwisu Sektor Publiczny 43 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 10:24

Cześć, od jakiegoś czasu myślę nad kupnem karnetu na siłownie, prawdę mówiąc nigdy nie miałam z tym styczności dlatego zastanawiam się nad trenerem personalnym,czy uważacie że to dobre rozwiązanie? Ktoś z Was trenuje pod jego okiem? Polecacie czy uważacie że to strata pieniędzy?

#2 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów

Napisano 26 luty 2016 - 14:53

Sporo to kosztuje, ale motywacja wzrasta :)

Always look on the bright side of life!

#3 beenybenek

beenybenek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 marzec 2016 - 22:09

Trafiłam w ramiona najcudowniejszej trenerki na świecie! Jest to jednak spory koszt...

Zanim zaczniesz poprawiać świat, przejdź się trzy razy przez swój własny dom.

#4 Anna30

Anna30

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 marzec 2016 - 18:30

Polecam trening personalny. To 100% większa motywacja i lepszy efekt niż ćwiczenie samemu. Ja trenuję z trenerem personalnym z Krakowa Grześkiem Sławińskim http://gs-trening.pl/i jestem bardzo zadowolona z efektów.

#5 karina87

karina87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 19:37

Dobre rozwiązanie, układa Ci indywidualny plan zajęć oraz dobiera odpowiednie ćwiczenia ;)

#6 Emmu25

Emmu25

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 17:55

Trener personalny na siłowni to super sprawa, ale dość droga :(

Emmu

#7 Kasia_87

Kasia_87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 09:57

Napiszę tak jak moi przedmówcy: jest to spory koszt, ale jednocześnie niesamowity motor do działania i nie opuszczania treningów. Trener personalny zawsze też dobierze ci ćwiczenia dostosowane do twojego organizmu.

#8 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 09:49

Trening personalny jest dobry, jeżeli się nie wie co i jak ćwiczyć, ale jednocześnie najczęściej jest on za dodatkową i to niemałą opłatą, ale zdecydowanie się opłaca.

#9 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1972 postów

Napisano 05 wrzesień 2016 - 14:10

Jeśli to jest koleś z głową, ma pojęcie, to pewnie, że ci pomoże. Poprawi dietę, ułatwi codzienność, powie jak wykonywać odpowiednio ćwiczenia. Trzymajcie namiary na kogoś takiego - http://www.fitnow.pl/pl

Tylko że to człowiek z Krakowa. Powinien pomóc.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#10 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 477 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 20:43

Ja bym zaufała trenerem personalnym. Oni w końcu mają odpowiednią wiedzę.

#11 Milosz85

Milosz85

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 20 wrzesień 2016 - 14:51

Czy ja wiem,najlepiej ćwiczyć z partnerem lub jak się nie ma kompana to samemu.I przyglądać się.Wtedy jest motywacja lepsza :)

#12 Sybka

Sybka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 17 październik 2016 - 19:49

Niestety taki trening z trenerem personalnym jest drogi. Może warto wykupić ze dwa - trzy treningi? Później zapamiętasz to co robiłaś i sama możesz smiało ćwiczyć ;)

#13 TomaszLauk

TomaszLauk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 październik 2016 - 13:22

Dobra opcja, zwłaszcza jak ktoś zaczyna swoją przygodę z ciężarami. Trener motywuje, pomoga i wskazuje błędy  jakie popełniasz dzięki czemu w nawyk wchodzi Ci właściwa technika wykonywania ćwiczeń.

#14 franek89

franek89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 październik 2016 - 11:25

Na stronce http://www.4group.pl/ ostatnio czytałąm o różnych rodzajach treningów i ten personalny wydaje mi się najbardziej sensowny, bo jednak trener skupia na nas całą uwagę i wiemy, że dobrze wykonujemy swoje zadania, przez co chudniemy :D 

#15 specjalista5

specjalista5

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 listopad 2016 - 16:08

jeśli ktoś zaczyna dopiero przygodę ze sportem i chce zacząć cwiczyć, to faktycznie lepiej żeby udal się najpierw do profesjonalisty, który ułoży mu plan cwiczeń i zadba o reszte, a nie działać na własną rękę

#16 BMaj

BMaj

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 09:18

warto jest choćby raz się umówić z takim trenerem, żeby dowiedzieć się jakie ćwiczenai robić, jednak żeby stale z nim ćwiczyć to będzie to drogie

#17 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 10:19

Warto ćwiczyć z takim trenerem, bo on też ustali odpowiednią dietę. W przypadku intensywnego treningu ważne będzie wysokobiałkowe jedzenie które zregeneruje mięśnie. Warto o takim pomyśleć, bo wtedy efekty ćwiczeń będą szybciej widoczne.

Always look on the bright side of life!

#18 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 19:45

Na pewno nie jest to tanie, ale warto się pokusić o takie rozwiązanie kiedy potrzebujemy fachowej pomocy, lub sami nie umiemy się zmotywować. Do tego trzeba jeszcze przygotować sobie odpowiedni strój na siłownię no i nie zapominajcie o rękawiczkach żeby wam się odciski nie porobiły ! Można je dostać np. w https://prosportowy....llright-dr.html :)

#19 bentlej90

bentlej90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 14:54

Współpracować z trenerem jak najbardziej warto. To tak jakby się leczyć na własną rękę, własnymi sposobami. Oczywiście, może nam się to udać, możemy wyzdrowieć i być znów sprawni, ale jakim kosztem i przede wszystkim na jak długo. Trener powie jak należy trenować, a przede wszystkim powie co należy jeść i czego unikać. Nauczy dobrych nawyków żywieniowych. Sam osobiście korzystam już przez ponad 6 miesięcy z usług Mateusza Tureckiego - http://mateuszturecki.pl i szczerze muszę powiedzieć, że jest to gość godny zaufania. Widać, że chłopak ma do tego smykałke. Cały czas podsyłał mi coś nowego, a jak ja się go czegoś pytałem bez problemu tłumaczył i rozwijał wszystkie moje wątpliwości. 5/5 !

#20 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 06:22

Czy nie lepiej kupić sobie podstawowe wyposażenie siłowni i trenować w domu? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych