Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Co zrobić gdy komornik wzywa dłużnika do dobrowolnego wskazania nieruchomości celem dokonania zajecia?

komornik dłuznik nieruchomość zajęcie

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtekwojtek11

wojtekwojtek11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 luty 2016 - 10:06

witam,

co zrobić gdy komornik wzywa mnie do dobrowolnego wskazania nieruchomości celem dokonania jego zajęcia..?

Czy wskazać mu nieruchomości które posiadam, czy po prostu czekać aż sam znajdzie? 

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 10:49

Im dłużej komornik będzie szukał, tym większe naliczy sobie koszty. A w końcu i tak znajdzie, więc zastanów się czy warto? Może być tak, że teraz zajmie Ci jedną nieruchomość, po długim czasie poszukiwań będzie to już kilka nieruchomości, bo okaże się, że odsetki wzrosły w tempie astronomicznym.

#3 wojtekwojtek11

wojtekwojtek11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 luty 2016 - 11:13

Im dłużej komornik będzie szukał, tym większe naliczy sobie koszty. A w końcu i tak znajdzie, więc zastanów się czy warto? Może być tak, że teraz zajmie Ci jedną nieruchomość, po długim czasie poszukiwań będzie to już kilka nieruchomości, bo okaże się, że odsetki wzrosły w tempie astronomicznym.

No właśnie też tak myślałem, ale wolałem się upewnić, na jednym z forum znalazłem komentarz od niejakiego "prawnika" że jeżeli komornik lub windykacja wzywa do zapłaty bądź zajęcia nieruchomości to żeby nic nie robić bo to są wyzyskiwacze itp. i  się z nim (prawnik) skontaktować mailem i on doradzi co zrobić hehe "prawnik" chyba nie ma z kim pisać i lubi ludziom wciskać niezłe bajery.                                                                                           Dzięki wielkie za szybką odpowiedź, zaraz biorę telefon i dzwonie co mam podać

#4 wojtekwojtek11

wojtekwojtek11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 luty 2016 - 11:14

No właśnie też tak myślałem, ale wolałem się upewnić, na jednym z forum znalazłem komentarz od niejakiego "prawnika" że jeżeli komornik lub windykacja wzywa do zapłaty bądź zajęcia nieruchomości to żeby nic nie robić bo to są wyzyskiwacze itp. i  się z nim (prawnik) skontaktować mailem i on doradzi co zrobić hehe "prawnik" chyba nie ma z kim pisać i lubi ludziom wciskać niezłe bajery.                                                                                           Dzięki wielkie za szybką odpowiedź, zaraz biorę telefon i dzwonie co mam podać

Czytaj więcej na Infor.pl: http://forum.infor.p.../#ixzz414xx7rmf

#5 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 15:48

Na eNakaz nie pobierają prowizji od ściągania, ani zaliczki na windykację

#6 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21717 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 21 marzec 2017 - 15:50

Na eNakaz nie pobierają prowizji od ściągania, ani zaliczki na windykację

mam nadzieję, że ci wstydtongue.png

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komornik, dłuznik, nieruchomość, zajęcie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy