Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Podlewanie ręczne czy nawadnianie?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 21 luty 2016 - 19:33

Człowiek nowoczesny i wygodny z pewnością wybierze mechaniczne nawadnianie ogrodu. Jednak przeciwnicy takiego typu podlewania znajdą wiele argumentów za podlewaniem ręcznym.

Powrót do artykułu: Podlewanie ręczne czy nawadnianie?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 19:33

Nie wyobrażam sobie ręcznego podlewania całego mojego ogrodu :)

#3 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 22:10

Dokładnie, może przy jakichś małych ogródeczkach i przy dużej ilości czasu to spełnia swoja role, ale jak dla mnie innego wyjścia niż zainwetsować w porządne nawadnianie nie ma. U nas korzystamy z nawadniania od nts.tanake.com.pl/ i jesteśmy zadowoleni. Naprawdę ma się pewność że wszystko jest podlane jak trzeba

#4 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 12:09

Jeśli ktoś jest w stanie zainwestować w swój ogród (i jednocześnie w swój spokój) to polecam raczej system nawadniania. Sam mam w ogrodzie coś takiego z blumata i jest to najwygoniejsze rozwiązanie. Wcześniej próbowałem sam taki system zrobić, ale niestety się nei udało. Blumat ma np. czujnik wilgotności i sam dozuje wodę w optymalnej ilości.

#5 fiskimiriski

fiskimiriski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 23 listopad 2021 - 17:59

W sumie to już tak naprawdę zależy tylko i wyłącznie od nas i należy zwrócić uwagę na to aby było ono przede wszystkim skuteczne. Zachęcam na pewno każdego do zapoznania się z ciekawym wpisem https://fajnyogrod.p...ac-ogrod-_wp21/gdyż właśnie w nim wyjaśniono jak można skutecznie nasz ogród nawadniać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych