Skocz do zawartości

Jak Robić Ekstra Wpisy Seo - 9 Skutecznych Wskazówek!

seo pozycjonowanie reklama marketing promocja biznes blogowanie

wróć do serwisu Moja Firma 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Dominik Jedrzejczak

Guest_Dominik Jedrzejczak
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 22:21

Żeby robić najlepsze wpisy seo, najlepiej polecam Ci używać wtyczki WordPress Seo by Yoast na WordPress. Jeżeli działasz na innej platformie do tworzenia stron, po prostu zastosuj się do zaleceń, aby zobaczyć u siebie efekty.

Wskazówki, które warto stosować:

1. Tekst musi mieć co najmniej 300 słów. Niektórzy twierdzą, że im dłuższy tym lepszy i jest w tym dużo racji. Ja natomiast stosuję u siebie wideo we wpisie oprócz treści.

2. Fraza kluczowa musi występować w nagłówkach h1,h2,h3.

3. Fraza kluczowa musi występować w adresie url.

4.Fraza kluczowa musi występować w tytule, najlepiej na początku, a tytuł ma mieć od 40 do 70 znaków.

5. Fraza kluczowa powinna zaczynać cały wpis.

6. Fraza kluczowa powinna być wymieniona kilkakrotnie w treści.

7. Wpis powinien linkować do innych stron. Średnio 1-2 linków na 300 słów.

8. Fraza kluczowa powinna występować w atrybutach alt obrazka.

9. Koniecznie umieść frazę kluczową w meta opisie.

W tekście użyj również pogrubień i podkreśleń najważniejszych słów, zdań czy cytatów.

Tak naprawdę pozycjonowanie to tylko 1 forma reklamy i jeżeli Google odetnie Cię od siebie to twój biznes leży, dlatego musisz stosować u siebie jak najwięcej form reklamy z wielu źródeł smile.png

#2 kynodontas

kynodontas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa, Śląskie, Polska

Napisano 15 kwiecień 2016 - 15:17

Z tego, co ja wiem, to wtyczka Yoast (przy całej jej przydatności!) czasami się myli, wprowadzając pozycjonera w błąd. Przykładowo, rozpoznaje wyłącznie nieodmienione frazy kluczowe, podczas gdy algorytmy google.pl już potrafią rozpoznawać, kiedy słowo kluczowe występuje w zwykłej odmianie, zgodne z regułami języka polskiego. Znasz może jakieś aktualizacje Yoasta? Albo może jakieś inne obszary, w których Yoastowi nie powinno się wierzyć na słowo?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: seo, pozycjonowanie, reklama, marketing, promocja, biznes, blogowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych