Skocz do zawartości

pierwotny czy wtórny

rynek pierwotny rynek wtórny mieszkanie wrocław kredyt ogłoszenia inwestycje mieszkaniowe nowe mieszkanie deweloper

85 odpowiedzi w tym temacie

#81 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 502 postów

Napisano 28 styczeń 2020 - 10:06

Ja również jestem zdania,że lepiej jest kupic mieszkanie na rynku pierwotnym. Takie lokum może wydawać się trochę droższe ale są to jedynie pozory bo późniejsze koszta utrzymania sa o wiele niższe no i łatwiej jest je wyremontować. Siedzę trochę w temacie. Obecnie na Niemcewicza http://niemcewicza19.pl/ powstaje bardzo faja moim zdaniem inwestycja - szczególnie jeśli myśli się o kupieniu mieszkania na wynajem w Warszawie. Dzielnica prestiżowa ale wbrew pozorom cena m2 nie jest taka wysoka ( już się dowiadywałam).

Obecnie sprzedaja tam już mieszkania.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#82 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 06 luty 2020 - 20:00

Też mi się wydaje, że rynek pierwotny jest ciekawszą opcją, zawsze nie musisz się martwić o to jak poprzedni właściciel dbał o mieszkanie. Od razu możesz sobie zrobić tak jak ci odpowiada, bez konieczności zrywania podłóg, płytek itp. Ja chcę kupić segment i wyskoczyła mi reklama http://bit.ly/Home_Premium  zna ktoś tego dewelopera?

#83 Guest_Alek

Guest_Alek
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 10:25

Absolutnie pierwotny. Ja kupiłem od Home Invest mieszkanie, 52 m2, trzy pokoje, fajny układ mieszkania, podziemny parking. Polecam

#84 ramona

ramona

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 10 lipiec 2020 - 21:02

Też mi się wydaje, że rynek pierwotny jest ciekawszą opcją, zawsze nie musisz się martwić o to jak poprzedni właściciel dbał o mieszkanie. Od razu możesz sobie zrobić tak jak ci odpowiada, bez konieczności zrywania podłóg, płytek itp. Ja chcę kupić segment i wyskoczyła mi reklama http://bit.ly/Home_Premium  zna ktoś tego dewelopera?

on buduje w Ożarowie Mazowieckim z tego co wiem, na pewno segmenty buduje ale chyba tez i mieszkania ma w sprzedaży, najlepiej sobie na żywo sprawdzić jak wyglądaja już oddane inwestycje

#85 tryton09

tryton09

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 17 lipiec 2020 - 09:44

Ja obstaję przy zdaniu, że tylko rynek wtórny! Sam znalazłem odpowiednie dla siebie mieszkanie po kimś, z pomocą agencji nieruchomości ABC-DOM. Jestem bardzo zadowolony zarówno ze współpracy jak i z nowego lokum, które naprawdę jest niepowtarzalne.

#86 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 862 postów

Napisano 30 lipiec 2020 - 11:36

Można znaleźć ciekawe inwestycje zarówno na rynku pierwotnym, jak i na rynku wtórnym. Nie należy się zamykać na nieruchomości zarówno z pierwszej opcji, jak i z drugiej. Tak naprawde najważniejsza jest lokalizacja. Niekoniecznie centrum miasta jest najlepsze, dobrze jest zwracać uwagę na nieruchomości w miejscach, w których nie będziemy mieli problemu z dojazdem do pracy czy do centrum miasta. Wiele bogatszych osob przeprowadza się na przedmieścia, z uwagi na to, ze jest tam spokojniej.

Na stronie możecie przejrzeć sobie luksusowe domy na sprzedaż

Nie tylko w Polsce, ale i za granicą. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rynek pierwotny, rynek wtórny, mieszkanie, wrocław, kredyt, ogłoszenia, inwestycje mieszkaniowe, nowe mieszkanie, deweloper

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych