Kategorie
Skocz do zawartości

komornik a działalność gospodarcza

Gość Agnieszka Bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka Bart

Witam

Od kilku lat mam komornika, jest to nie do spłacenia. Ok 400 000zł. Sama wychowuję trójkę dzieci. jest bardzo ciężko. Ojciec nie płaci alimentów więc mam fundusz alimentacyjny w zastraszającej kwocie 1000zł. Pracuję ale chciałabym otworzyc działalność gospodarczą. Ale nie chciałabym żeby komornik zabierał mi wszystko co uda mi się zarobić. Co zrobić by do tego nie doszło? Chodzi mi o to, bym mogła normalnie wychowywać dzieci a nie na skraju nędzy. Wybieg ze spółką zoo znam, ale nie mam możliwości tego przeprowadzić. Moze ktoś ma jakiś pomysł...

• 6 lat później...

Trzymaj się, wiem, jak niezwykle trudno jest wiązać koniec z końcem, kiedy ojciec nie płaci alimentów...I to jeszcze jak się ma komornika na karku 😞 Z tego, co się orientuję, to niestety, komornik może ci zająć przychody, jak jesteś przedsiębiorcą, sporo dowiesz się o tym na blogach prawniczych, zobacz więcej tutaj. Masz tu szczegółowo opisane, co komornik może zrobić, kiedy znajdujesz się na samozatrudnieniu, wiem, że na pewno nie może ci zająć wszystkiego, musisz przecież mieć jak pracować. 🙂

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...