Skocz do zawartości

Zdjęcie

Budowa tarasu: Jak wybrać płyty tarasowe?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103054 postów

Napisano 14 luty 2016 - 20:12

Jak wybrać najlepsze płyty do budowy tarasu w ogrodzie? Na pewno nie powinniśmy kierować się tylko wyglądem płyt. Na początku warto przyjrzeć się rozmiarom płyt, ich wymiar może bowiem determinować sposób ich układania. Zobacz poradnik.

Powrót do artykułu: Budowa tarasu: Jak wybrać płyty tarasowe?

#2 Guest_Hary

Guest_Hary
  • Goście

Napisano 14 luty 2016 - 20:12

Płyty powinny być trwałe i ładne. Dobrym rozwiązaniem sa płyty pokryte np powłoka Perlon. Maksymalnie zmniejsza wchłanianie zabrudzeń, łatwo z tej powłoki usunąć trudne zanieczyszczenia czy hamuje inwazje glonów. taka powłoke maja np płyty Porcelito.

#3 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 13:14

Poczytajcie sobie tutaj http://kedu.pl/plyty...ta-producentow/ , jak człowiek trochę poszerzy  wiedzę o płytach tarasowych, to łatwiej potem dokonac wyboru.

#4 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 07 wrzesień 2017 - 09:04

My długo nie mogliśmy się zdecydować, jak dobrze urządzić taras, ale w końcu nam się to udało. Ostatnim elementem jaki kupiliśmy były lampy na taras https://www.nikotool...rasowe-girlandyktóre świetnie się sprawdzają. Są specjalnie przystosowane, więc mogą stać nawet na deszczu i naprawdę bardzo ładnie wyglądają tworząc bardzo fajny klimat w ogrodzie.

#5 Guest_Raptos

Guest_Raptos
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 12:26

Płytyki tarasowe to tylko z Semmelrocka, znają się na rzeczy jak nikt inny, super sprawa. z żoną jesteśmy zadowoleni

#6 Guest_Elxon

Guest_Elxon
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 12:38

Ja również zamawiałem z semmelrock. Dobra solidna firma, 10/10

#7 Guest_aDAM

Guest_aDAM
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 08:03

Ja to nawet o drewnie myślałem ale kolega ma i ostatecznie odradził. Do obecnej wersji tarasu dochodziliśmy tygodniami bo koncepcja się trochę zmieniała. W kocu padło jednak na kostkę od Drogbruka, całość połączyliśmy z tujami i krzewami, z boku fotel-huśtawka. Powiem nieskromnie, że ładnie to wygląda razem i nie jest tak nawalone wszystkiego od czapy. Ale wiadomo różne gusta.

#8 Guest_Gordon

Guest_Gordon
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 11:50

Osobiście korzystam z płyt drogbruk od dłuższego czasu i polecam każdemu kto chce mieć zrobione profesjonalnie i tanio.

#9 hopsio-bopsio

hopsio-bopsio

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 17 październik 2020 - 12:59

Jeżeli zależy nam na świeżym wyglądzie elementów zewnętrznych naszego domu to musimy co pewien czas wykonywać niezbędne prace konserwacyjne. Podjazdy, alejki, ścieżki wymagają okresowych prac. Do takich prac należy czyszczenie kostki brukowej. Jeżeli jest wykonane poprawnie to przedłuży z pewnością walory wizualne okolic zewnętrznych domu. Warto także pamiętać o przeprowadzeniu zabiegu impregnacji, co z pewnością przedłuży żywotność danej powierzchni.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy