Skocz do zawartości

Zdjęcie

Reklama firmy w sieci

wróć do serwisu Księgowość 130 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_AdamczewskiM

Guest_AdamczewskiM
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 23:57

Internet internetem, ale moim zdaniem warto tez postawic na bardziej tradycyjne formy reklamy smile.png U mnie doskonale sie sprawdza, na takie opatrzenie sie klienta z logiem, karta stalego klienta. Niby nic wielkiego, ale wiem, ze klienci pozytywnie to odbieraja. Postralem sie zeby byly dobrze zrobione wiec zamowilem je w Cardon smile.png I mam teraz swietnej jakosci karty stalego klienta, ktore niewielkim kosztem nabylem,a  robia mi swietna opinie smile.png

#42 ogirogi

ogirogi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 luty 2017 - 10:31

Internet to obecnie podstawa jeżeli chodzi o reklamę i to nie tylko strona internetowa w zwykłej wersji, coraz więcej klientów korzysta z telefonów i tabletów co wymusza zakładanie responsywnych stron internetowych czyli takich co się dopasowują do ekranu na którym są wyświetlane. Z drugiej strony nie warto też zapominać o tradycyjnych sposobach takich jak najprostszy baner reklamowy czy oklejanie szyb. Takie tradycyjne formy reklamy wykona dla ciebie firm New Vision z Białegostoku. Zerknij na ofertę https://nowoczesnareklama.eu/oferta

#43 Toper

Toper

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 luty 2017 - 11:33

Internet ostatnio jest bardzo modny, ale reklama tradycyjna rozwija się i ma się bardzo dobrze. Sprawdzone kalendarze trójdzielne czy książkowe dzienne są bardzo  popularne.

#44 wolare

wolare

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 15:05

Firma CCIG https://ccig.plwykorzystuje włąśnie tego typu kanały chat, meil czy telefon. Specjaliści w branzy contact i call center

#45 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 07 kwiecień 2017 - 09:47

Nie ma cie w internecie - nie istniejesz :D 

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#46 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 13:48

Niby jak kalendarz ma wpłynąć na wizerunek firmy? huh.png

#47 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1007 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 07:01

Chyba, że rozdaje się je klientom. A co do reklamy w sieci, obecnie to podstawa

#48 prawnikkato8

prawnikkato8

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 maj 2017 - 09:07

Osobiście polecam adwords i do tego kampanie na FB.

Prawnik Katowice porady prawne online

#49 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 26 maj 2017 - 09:52

AdWords to rzeczywiście dobra sprawa, ale jeśli chce ktoś działać na większą skalę, to musi się nastawić na znacznie większe koszta.

#50 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 20:45

Dajcie spokój samo FB wiosny nie czyni i kokosów się na tym nie zbije... Niestety żeby zwiększyć zyski, najpierw trzeba trochę zainwestować. A jak się samemu nie ma o tym pojęcia, to trzeba się skontaktować ze specjalistami. Chyba większość osób które mają firmę w jakiś sposób działa w internecie. Ja próbowałem działać sam, ale wielka kicha z tego wyszła, bo nie wiedziałem gdzie dokładnie uderzyć. Po przeszukaniu wielu firm zgłosiłem się do firmy Wykreowani i wyjaśniłem o co mi chodzi. Ekipa szybko zabrała się do roboty, a moja strona miała coraz lepszą pozycję. I klientów powoli było coraz więcej. Krótko mówiąc opłacało się zainwestować na samym początku, żeby potroić zyski.

#51 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 11:30

będąc przy reklamie, jak tworzycie nazwy firm? Na jakiej podstawie je dobieracie? to jest mega wazne później w tworzeniu całego marketingu w sieci. wyobrażacie sobie mieć jakąś marną nazwę? jak ją później wrzucić w sieć? nikt nie zwróci na nią uwagi

#52 Elemaner

Elemaner

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 08:37

Witam, moim zdaniem dobrym rozwiązaniem może być firma która oferuje projektowanie stron internetowych . Zrobią Ci profesjonalną stronkę, która będzie przyciągać klientów, do tego polecałbym fanpage na facebooku i konkursy na swoje produkty, które również przyciągają klientów. Moim zdaniem to jest rzecz, którą absolutnie trzeba zrobić na początek.

#53 PanInwestor

PanInwestor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 09:11

Spróbuj wypozycjonować stronę, ewentualnie Google AdWords.

#54 awelko

awelko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 09:19

na pewno w promocji sieci pomaga logo, znak towarowy no tylko w pierwszej kolejności należy pamiętać o jego zabezpieczeniu. Późnej można się zająć szerokopojęta promocją. 

#55 patka9

patka9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 czerwiec 2017 - 20:46

Faktycznie reklama w sieci jest bardzo ważnym elementem, moim zdaniem warto inwestować w reklamę w mediach społecznościowych, dobrym rozwiązaniem będzie też content marketing.

#56 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 07:53

dla mnie największą skarbnicą klientów są social media. Dlatego tez uważam, że tak ważne jest dobre prowadzenie profili. ale też sama nazwa firmy bardzo przykuwa uwagę, o tym też warto pamiętać. 

#57 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 07:41

Jeśli chodzi o reklamę w sieci, to według mnie dobrym pomysłem może być nawiązanie współpracy z internetowymi liderami opinii. Niedawno wyszukałem w necie fajny artykuł (tu macie link - http://performance36...zy-nowa-jakosc/ ), z którego wynika, że tzw. influencerzy w bardzo dużym zakresie wpływają na decyzje zakupowe użytkowników sieci. Mechanizm jest prosty - jeśli osoba, np. bloger, będą ekspertem i autorytetem w danej dziedzinie coś promuję, to jest to warte uwagi. Wierzymy więc jej nie tylko w kwestiach merytorycznych, ale również tego, co poleci. Ja jakiś czas temu zacząłem współpracę z influencerami i mogę Wam napisać, że taka współpraca się naprawdę opłaca. 

#58 polmaxeu

polmaxeu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 03 lipiec 2017 - 07:57

są różne sposoby ale wiadomo że strona to podstawa

this content

#59 Atelier332

Atelier332

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 10:01

Nie zostawaj tylko przy reklamie w sieci - stare sposoby też bardzo się opłacają. Ja wykorzystuję ulotki i drukuje je w drukarni internetowej.

#60 exitdoorpl

exitdoorpl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 27 lipiec 2017 - 17:43

Pozycjonowanie dla firm sklepowych z dużą ilością produktów. Prosty towar lub usługa Adwords itp.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy