Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do Warszawy na weekend?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 RafaFik

RafaFik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 luty 2016 - 12:53

Cześć wszystkim smile.png

Czy jesteście w stanie mi powiedzieć, czy warto wyjechać do Warszawy na weekend i sobie trochę pozwiedzać? Co sądzicie np. o tym serwisie pogodowym http://www.meteoprog...ather/Warszawa/? Warto tam sprawdzać pogodę w Warszawie?

Nawet osioł obiecuje w młodości kimś zostać.

#2 Szymon507

Szymon507

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 09 luty 2016 - 10:10

Jak ktoś lubi spędy ludzi to tak. Ja nie lubię Wawy.

#3 yellowmarine

yellowmarine

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 17 luty 2016 - 13:26

Jak najbardziej :) Akurat robi się ładnie, więc możesz zobaczyć łazienki, starówkę, nowy świat, centrum. Jeżeli jechał byś z rodziną lub dziewczyną możesz skoczyć na śniadanie-obiad do Paul'a, w Warszawie prawie napewno pójdziecie do złotych tarasów, a to 2 minuty drogi piechotą. Bardzo fajne miejsce gdzie możesz zjeść francuskie jedzenie od świeżo wypiekanego pieczywa po bardzo dobre obiady i desery.

#4 Partix9

Partix9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 luty 2016 - 16:15

Ja tam  w wolnych dniach wolę się wybrać, gdzies poza miasto. Trzeba odpoczć od czasu do czasu od tego hałasu i gwaru. 

Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.

#5 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 09:45

Jakby ktoś z Was potrzebował transportu z Płocka/Włocławka/Łodzi do Warszawy, na Lotnisko Modlin, zobaczcie sobie stronę. Modlinbus jest komfortowy i ma dobre ceny, szczególnie jak rezerwuje się bilet online. Jeżeli chodzi o zwiedzanie Warszawy polecam zobaczyć Ogród Saski.

#6 anetazz

anetazz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 16:33

Dlaczego nie? Warszawa na weekend w sam raz. Jest sporo do zwiedzania, a życie nocne kwitnie ;)

#7 Guest_damian

Guest_damian
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 13:15

Na pewno jak już bedziesz w warszawie wybierz sie koniecznie do Salto na Wilczej, mają pyszne steki, ja uwielbiam tam chodzic :)

#8 krystyna123

krystyna123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 12 maj 2016 - 08:09

Ja jak najbardziej jestem za. Sama taką wycieczkę chcę zaplanować, bo w sumie to nie była, a chcę te wszystkie piękne miejsca zobaczyć. 

#9 Guest_kellys

Guest_kellys
  • Goście

Napisano 22 maj 2016 - 11:05

Tez jestem za tym żeby poza zwiedzaniem zabytków Warszawy w planach uwzględnić także miejsca gdzie można dobrze zjeść nietuzinkowe potrawy, np pikantne skrzydełka w różnych sosach z Hell's Chickens na Puławskiej.

#10 HieronimB

HieronimB

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 27 maj 2016 - 13:08

Wolę już wyjechać nad mazury, woda, własne jedzenie, spokój niż zatłoczona stolica.

#11 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 838 postów

Napisano 04 lipiec 2016 - 12:30

Dla mnie Warszawa jest zbyt tłoczna. Spędziłam tam kiedyś weekend, ale nie wspominam go najlepiej. Za dużo ludzi, za wielki hałas, a i nie zwiedziłam zbyt wiele.

#12 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 613 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 10:45

Z Warszawy raczej wyjeżdżają niż przyjeżdżają....

Sugerowany kierunek: Okuninka nad Jeziorem Białym. Mój typ to: http://www.okuninka....odyla-2016.html

#13 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 658 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 13:02

Moim zdaniem Warszawa to ciekawy kierunek na weeend. Przynajmniej dla tych z drugiego końca Polski ;).

#14 crewforyou

crewforyou

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 06:58

Na samym dole strony https://agusinfo.com/ znajduje się lista wybranych najciekawszych miejsc do zwiedzania w Warszawie. Nie trzeba korzystać z usług tego przewodnika jeżeli woli się zwiedzać samemu, ale tu jest dokładnie wypisane co warto zobaczyć, szczególnie jak się ma tylko weekend.

#15 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 920 postów

Napisano 16 maj 2019 - 17:59

Ja lubię Warszawę. Czasem tam wpadam na weekend.

Always look on the bright side of life!

#16 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano wczoraj, 09:48

Jasne, że warto. Warszawa to świetne miejsce na weekendową wycieczkę. W szczególności polecam ci zwiedzić Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Wódki i Muzeum Powstania, a wieczorem wybrać się na Nowy Świat lub przysiąść przy Wiśle na piwku ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych