Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

dobry adwokat do rozwodu z Torunia

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Karlos

Guest_Karlos
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 15:06

Szukam dobrego adwokata z Torunia do prowadzenia sprawy rozwodowej.

#2 Guest_Karol D.

Guest_Karol D.
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2020 - 11:26

Warto wybrać się z taką sprawą do mecenasa Igora Klimkowskiego - na pewno Ci pomoże. Uczciwy i słowny człowiek, zaufałem mu w sprawie mojego rozwodu i to była bardzo dobra decyzja. Walczy jak lew o swojego klienta. Tutaj wrzucam jego nr telefonu: 600365228

#3 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2020 - 14:02

W czasie rozwodu warto wziąć pod uwagę kościelny proces o nieważność małżeństwa. Nt. zapraszam na mój blog względnie do moich artykułów na Tym Portalu

dr Arletta Boelsta

adwokat kościelny

a.bolesta@op.pl

#4 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2020 - 08:48

Mój rozwód przeprowadzony został przez mecenasa Igora Klimkowskiego. Jest on osobą rzetelną, konkretną i pełną empatii. Zawsze odpowiada na telefony osobiście, osobiście też pojawia się na rozprawach. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na poruszane problemy. Polecam szczerze i serdecznie.

#5 Guest_danutauta

Guest_danutauta
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2020 - 13:02

Polecam pana mecenasa Igora Klimkowskiego. Sprawa była dość skomplikowana, a dzięki pomocy pana mecenasa udało się ją rozwiązać bez większych problemów. Kontakt z panem mecenasem jest bardzo dobry, co też bardzo się chwali. Warto dzwonić i się umawiać: 600365228 .

#6 kamila.jed

kamila.jed

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 wrzesień 2020 - 20:43

Ja osobiście bardzo polecam panią Justynę Węgrzynowicz-Cichońską, świetny i profesjonalny adwokat. Cieszę się, że reprezentowała mnie w sądzie. 

#7 Guest_Hrabina23

Guest_Hrabina23
  • Goście

Napisano 29 październik 2020 - 12:10

Miałam przyjemność być klientką pana mecenasa Igora Klimkowskiego. Reprezentuje bardzo wysoki poziom zarówno wiedzy, jak i praktycznego doświadczenia. Bardzo pewny siebie na sali sądowej, walczy o swojego klienta. Zawsze stawia się osobiście.

#8 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 13 listopad 2020 - 14:42

Rozumiem te wszystkie pozytywne komentarze w kierunku mecenasa Igora Klimkowskiego. Ostatnio sama do niego trafiłam i jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Pan mecenas jest osobą konkretną i rzeczową, do tego ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Polecam!

#9 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2020 - 13:59

Byłam klientką mec. Klimkowskiego. To świetny fachowiec, który wie , co robi. Zawsze znajduje czas. Odpowiada na każde pytanie, wie jak prowadzić sprawę. Wyjaśnia każdą wątpliwość. Gość jest warty polecenia.

#10 Guest_Rozelia

Guest_Rozelia
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2021 - 14:00

Również pozytywne słowa ode mnie o mecenasie Igorze Klimkowskim. Wykazał się dużym zaangażowaniem. Byłam bardzo zadowolona z jego usług w szczególności z wygranej sprawy rozwodowej. Warto do mecenasa przedzwonić 600365228 i porozmawiać osobiście.

#11 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21803 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 19 styczeń 2021 - 14:17

Ciekawe z tymi pseudo "mecenasami" ,że same superlatywy o nich piszą zawsze osoby niezalogowany...?
Siedzi sobie dziunia przed kompem zmienia loginy jak rękawiczki i trzaska pochwały dla nieudaczników !!?

#12 Guest_odpisz

Guest_odpisz
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2021 - 14:55

marketing durnowaty psie, odpisz please

#13 Guest_Medarda

Guest_Medarda
  • Goście

Napisano 25 luty 2021 - 12:01

Byłam pod wrażeniem zaangażowania Pana Klimkowskiego. Szybko potrafił się odnaleźć w sytuacji na sali sądowej, gdzie sytuacja była dość dynamiczna. Wszystkie sprawy rodzinne zostały sprawnie zakończone.

#14 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2021 - 12:16

Znam mecenasa Igora Klimkowskiego i serdecznie go polecam. Nasza współpraca była bardzo udana. Pan mecenas zawsze był przygotowany do rozpraw i stawiał się na nich osobiście. Dziękuję za pomoc.

#15 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2021 - 13:06

Adwokat Igor Klimkowski jest godny polecenia. Rzeczowy sumienny i skuteczny. Jakość usług i terminowość na wysokim poziomie. Zawsze kontaktuje się z klientem osobiście. Zdecydowanie polecam jego usługi.

#16 Guest_Balbina

Guest_Balbina
  • Goście

Napisano 22 maj 2021 - 16:25

Jak sprawy rodzinne to tylko pan mecenas Igor Klimkowski. Widać, że ma doświadczenie w tym temacie. Profesjonalnie przygotowane dokumenty i dobrze poprowadzona sprawa rozwodowa w sądzie. Taką współpracę mogę szczerze polecić.

#17 Guest_kanarka

Guest_kanarka
  • Goście

Napisano 29 maj 2021 - 12:16

Także polecam mecenasa Igora Klimkowskiego - ma bardzo konkretne podejście do swoje pracy. Moje oczekiwania co do rezultatu zostały pozytywnie spełnione. Bez zastrzeżeń mogę polecić tego pana. Rozwiodłam się szybciej niż się tego spodziewałam :)

#18 Guest_Dove

Guest_Dove
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2021 - 09:21

Do rozwodu radzę wziąć Adwokat Magdalenę Chróścielewską. Specjalizuje się w prawie rodzinnym i rozwodach od wielu, wielu lat. Ma bardzo bogate praktyczne doświadczenie. Zawsze można na nią liczyć. Widać, że kocha swoją pracę. Bardzo dobry kontakt, zawsze coś poradzi, pomoże i wysłucha. 666609065 - to jest numer do Mecenas, zadzwońcie i sprawdźcie sami.

#19 Guest_Halinka3

Guest_Halinka3
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2021 - 10:37

Pan Klimkowski to fachowiec najwyższej klasy - to ekspert w dziedzinie spraw rozwodowych. Bardzo profesjonalny na sali sądowej i przyjacielski i miły wobec klienta poza nią. W przeciwieństwie do innych kancelarii, pan mecenas Klimkowski zawsze stawia się na rozprawach osobiście.

#20 Guest_Wicher

Guest_Wicher
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2021 - 22:30

Moim zdaniem w sprawach rozwodowych sprawdzi się doskonale adwokat Magdalena Chróścielewska. Wiem co mówię bo prowadziła moją sprawę rozwodową. Sprawa była mega trudna, do tego stopnia że mnie bardzo stresowała ale dzięki Pani Mecenas i wygrana i prawie bez stresu. Polecam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy